Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(buenita87 @ 2011 09 09, 13:50)
O ar nebuna jums kad einant jus nesioja? ta prasme stengiates eiti lyiai bet meto i sonus? kazkaip pastaruoju metu tokie keisti pojuciai, is sono zmones turbut galvoja kad pagerusi mergaite eina  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif

man kai buvo pablogejimas tokia savijauta kartais aplankydavo, bet laaabai retai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 09 08, 11:32)
Sveiki,
. Is Vilniaus centrines PZU bustines gydytojo atsakyme pazymeta, kad ligoniai daznai vartoja iv. vaistus, kurie gali buti navikniu susrigimu priezastis. CIA MAN BUS DAR VIENAS ARGUMENTAS, KODEL REIKIA STENGTIS VENGTI TOS CHEMIJOS)

Na taip, ypac atidziai geriamus vaistus......
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 09, 13:50)
O ar nebuna jums kad einant jus nesioja? ta prasme stengiates eiti lyiai bet meto i sonus? kazkaip pastaruoju metu tokie keisti pojuciai, is sono zmones turbut galvoja kad pagerusi mergaite eina  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif


Man MS tik sitaip ir pasireiskia. Bet nesioja tai kaip laive per audra. Ir ne tik einant, sedint irgi visas pasaulis siubuoja. Siubuoja siubuoja kol supykina. Cia todel, kad pazeisti tie nervai, kurie i pusiausvyros organa eina (nesvarbu kairi ar desini).
Man gydytoja irgi buvo to Vertigo homeopatiniu tableciu israsiusi. Bet pirma karta ju negeriau ir viskas praejo per 7 dienas, o antra karta jau geriau, tai viskas uztruko savaite. Zodziu, kaip su sloga - gydysi ar ne vistiek teks kuri laika pasikankinti.
Beje, reabilitacijai gydytoja rekomendavo stalo tenisa. Lavina pusiausvyros jausma geriau nei kokie sokiai ar vaziavimas dviraciu.
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2011 09 08, 20:38)
na man kai buvo bedos su miegu tai nustate problemas su skydliauke. kaip pasake daktarai viena autoimunine liga paprastai lydi ir kokia kita. tai prie IS pas mane ir autoimuninis tiroiditas. tai kai pradedu nemiegot, tai meta spas daktaru keist vaistu doze del skydliaukes smile.gif

geras, man irgi buvo nustatytas tiroiditas, bet po 4 metu l-tiroksino skydliauke vel pradejo dirbti normaliai, todel hormonus gydytoja nutrauke, tikiuosi taip ir liks...
Atsakyti
QUOTE(dalmatinas @ 2011 09 10, 19:49)
geras, man irgi buvo nustatytas tiroiditas, bet po 4 metu l-tiroksino skydliauke vel pradejo dirbti normaliai, todel hormonus gydytoja nutrauke, tikiuosi taip ir liks...



o as po siai dienai vargstu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(honkute @ 2011 09 09, 16:21)
Man MS tik sitaip ir pasireiskia. Bet nesioja tai kaip laive per audra. Ir ne tik einant, sedint irgi visas pasaulis siubuoja. Siubuoja siubuoja kol supykina. Cia todel, kad pazeisti tie nervai, kurie i pusiausvyros organa eina (nesvarbu kairi ar desini).
Man gydytoja irgi buvo to Vertigo homeopatiniu tableciu israsiusi. Bet pirma karta ju negeriau ir viskas praejo per 7 dienas, o antra karta jau geriau, tai viskas uztruko savaite. Zodziu, kaip su sloga - gydysi ar ne vistiek teks kuri laika pasikankinti.
Beje, reabilitacijai gydytoja rekomendavo stalo tenisa. Lavina pusiausvyros jausma geriau nei kokie sokiai ar vaziavimas dviraciu.


Net baisu i darba eiti, as dar dirbu su klientais, tai kai prades siubuoti, reiks maiseli su savimi nesiotis, nes jau ir man tokie siubavimai iki tualeto pasireiskia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 11, 16:18)
Net baisu i darba eiti, as dar dirbu su klientais, tai kai prades siubuoti, reiks maiseli su savimi nesiotis, nes jau ir man tokie siubavimai iki tualeto pasireiskia  blush2.gif

nenusigasdinkit taip, turetu praeit su laiku wink.gif
as dirbau su klientais taip pat, niekas net neitardavo ar man galva kartais susisukdavo ar siaip kas negerai 4u.gif
Atsakyti
O tas galvos svaigimas toks pastovus jausmas ar pvz, atsistojus susvaigsta, ar siaip kartais pasukus galva susvaigsta, bet po minuteles praeina?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2011 09 11, 16:48)
nenusigasdinkit taip, turetu praeit su laiku wink.gif
as dirbau su klientais taip pat, niekas net neitardavo ar man galva kartais susisukdavo ar siaip kas negerai  4u.gif


Man priepuolio metu (trunka apie savaite) pastovus. Tik tiek, kad kol galvos nejudinu, tai dar galima kenteti ta pasaulio siubavima, o kai pajudinu staigiau, tai jau i tualeta reikia begti. Bet man MS per tuos nervus kerta. Jei tik staigiau sujudejus galva svaigsta, o siaip viskas normaliai, tai as pirma kraujospudi pasimatuociau ir gelezies kieki kraujuje. Beje, nuo to ir pradejau ieskoti savo svaigimu priezasties:) MS man tada dar atrode kaip kazkas, kuo serga kiti zmones kazkur toli, bet ne as.
Jei MS nera progresuojanti didziuliu greiciu, tai kaip ir visi priepuoliai - uzeis, kuri laika pasups ir praeis. Pasiimkit biuleteni, pailsekit savaite namie ir maziau stresuokit.
Atsakyti
QUOTE(honkute @ 2011 09 11, 20:16)
Man priepuolio metu (trunka apie savaite) pastovus. Tik tiek, kad kol galvos nejudinu, tai dar galima kenteti ta pasaulio siubavima, o kai pajudinu staigiau, tai jau i tualeta reikia begti. Bet man MS per tuos nervus kerta. Jei tik staigiau sujudejus galva svaigsta, o siaip viskas normaliai, tai as pirma kraujospudi pasimatuociau ir gelezies kieki kraujuje. Beje, nuo to ir pradejau ieskoti savo svaigimu priezasties:) MS man tada dar atrode kaip kazkas, kuo serga kiti zmones kazkur toli, bet ne as.
Jei MS nera progresuojanti didziuliu greiciu, tai kaip ir visi priepuoliai - uzeis, kuri laika pasups ir praeis. Pasiimkit biuleteni, pailsekit savaite namie ir maziau stresuokit.

Na man butent taip ir yra, tik staigiau pasuku galva jau i tualeta begu ax.gif tikiuosi kad praeis smile.gif beto aciu uz patirties dalijimasi blush2.gif stazo didelio MS neturiu tai viskas ydomu dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 09, 14:50)
O ar nebuna jums kad einant jus nesioja? ta prasme stengiates eiti lyiai bet meto i sonus? kazkaip pastaruoju metu tokie keisti pojuciai, is sono zmones turbut galvoja kad pagerusi mergaite eina  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif


Mano vyras nuolat skundziasi, kad kaip isgeres... kartais net matosi, kad "uzmeta", o jis taip stengiasi tai nuslepti, kad net nuo to slepimo pavargsta... bet niekada nesake, kad nuo to pykina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 12 rugsėjo 2011 - 08:50
Sirdis man dreba pries MB vaziavima i Vokietija verysad.gif verysad.gif .bijau nerealiai fear.gif o jei kas nepasiseks? kaltinsiu tik save,kad isleidau g.gif nors imt ir kartu vaziuot, betgi operacinen nieks neileis,.... verysad.gif
Atsakyti