Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(Rigedora @ 2011 09 07, 14:34)
apart, kad siuo metu  jau antra savaite kaip hormonu jokiu negeria... g.gif o ir iki ju kazkaip su tuo miegu neypac buvo...

Dalmatinai, nuvesti vyra pas psichiatra misija neimanoma  doh.gif  schmoll.gif cia tik moterys pacios supranta, kad jom pagalbos reik... rolleyes.gif man paciai jauciu tuoj jo reiks sad.gif nes kartais noris kaip suniui pries menuli staugt nuo visko sad.gif o turiu buti ta stipriaja puse... tik va paciai nera uz ko laikytis, i ka atsiremti... dar gerai, kad jus cia esat  4u.gif nes bent patirties ir ziniu is jusu pasisemi  unsure.gif o tai isvis pablust galima nuo nezinios, nevilties ir slystancio pagrindo is po kojom...  verysad.gif taip pavargau nuo visko.. sad.gif sad.gif

nenusimink ir nepasiduok schmoll.gif
matai, jei tu vyrui pasakysi apie psichiatra, tai gali skambeti vienaip, o jei gydytojas patartu, gal visai kitaip jam pasirodytu g.gif
as tai nematau reikalo kankintis, kai galima rasti pagalbos, nemiga baisus dalykas, as negaledavau isvis miegoti, prisigalvoji visko, buni piktas, pavarges, niekas nebedziugina schmoll.gif o dar as didele pripratimo prie vaistu baime turiu doh.gif
daug ka bandziau, bet pakliuvau i geras rankas (tik ne Santariskese, nes ten kai israse vaistu, tai, matyt, dabar jau priklausomybes ligu centre lankyciausi mega_shok.gif ) ir man parinko toki gydyma, kuris palaipsniui sugrazino mane i normalu gyvenima mirksiukas.gif ir jokio pripratimo prie vaistu clap.gif
Atsakyti
Rigedora kai parašė, man net akys ant kaktos iššoko, grynai žodis į žodį ką ir aš šiuo metu galvoju. Kad žinotum kaip aš tave suprantu...Dar kai koks pablogėjimas būna, tai net sunku paaiškint, kurį laiką taip spaudžia širdy, tiesiog fiziškai, sunku kvepuot, bet paskui praeina, kažkur kitur mintis nukreipus. 4u.gif
Viskas bus gerai, man užeina ir šiaip tie liūdesiai, ir vėl praeina, stengiuos filosofiškai žiūrėt apskritai į problemas, neužsileist neigiamų minčių. Joga iš tikrųjų padeda. thumbup.gif
Juk jei nebūtų tokių bėdų, vistiek tų nuotaikų svyravimų būtų visokiausių, tik dėl kitokių dalykų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 09 07, 14:34)
apart, kad siuo metu  jau antra savaite kaip hormonu jokiu negeria... g.gif o ir iki ju kazkaip su tuo miegu neypac buvo...

Dalmatinai, nuvesti vyra pas psichiatra misija neimanoma  doh.gif  schmoll.gif cia tik moterys pacios supranta, kad jom pagalbos reik... rolleyes.gif man paciai jauciu tuoj jo reiks sad.gif nes kartais noris kaip suniui pries menuli staugt nuo visko sad.gif o turiu buti ta stipriaja puse... tik va paciai nera uz ko laikytis, i ka atsiremti... dar gerai, kad jus cia esat  4u.gif nes bent patirties ir ziniu is jusu pasisemi  unsure.gif o tai isvis pablust galima nuo nezinios, nevilties ir slystancio pagrindo is po kojom...  verysad.gif taip pavargau nuo visko.. sad.gif sad.gif

na,MB irgi buna problemu su miegu, o del angioplastikos-tai tikrai zada uzsieny daryt,jau taip uzsispyres ir tiek. g.gif bet as tia bijau kazkaip. doh.gif dabar MIALGAMA ,bet tai tik profilaktiskai.nepades verysad.gif
Atsakyti
Sveiki,
cia truputi noriu grizti prie tu Draudimu. Gavau paskutini atsakyma is paskutines bendroves - deja, neigiamas.
Vienintele bendrove kuri apdraustu ir su didelem islygomis - tai PZU.
Bet ir ši:
Nuo nelaimingu Nedraudzia!
Mirtis nuo nelaimingu nedraudzia!
Nuo Kritiniu Ligu Nedraudzia! (Apdraustu tik nuo navikiniu susirgimu, bet imoka didetu, nes, pasak ju, rizika dideja. Is Vilniaus centrines PZU bustines gydytojo atsakyme pazymeta, kad ligoniai daznai vartoja iv. vaistus, kurie gali buti navikniu susrigimu priezastis. CIA MAN BUS DAR VIENAS ARGUMENTAS, KODEL REIKIA STENGTIS VENGTI TOS CHEMIJOS)
Draustu tik nuo mirties sava mirtimi smile.gif , bet imoka dideja 200% ir max. suma tik 20.000
Va Jums ir IS. Kas draudziates ir mokat imokas, tai kaip suprantu darote tai visai be reikalo. geriau ta suma kur nors saugiai deti ir reiklaui esant panaudoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 09 08, 11:32)
Sveiki,
cia truputi noriu grizti prie tu Draudimu. Gavau paskutini atsakyma is paskutines bendroves - deja, neigiamas.
Vienintele bendrove kuri apdraustu ir su didelem islygomis - tai PZU.
Bet ir ši:
Nuo nelaimingu Nedraudzia!
Mirtis nuo nelaimingu nedraudzia!
Nuo Kritiniu Ligu Nedraudzia! (Apdraustu tik nuo navikiniu susirgimu, bet imoka didetu, nes, pasak ju, rizika dideja. Is Vilniaus centrines PZU bustines gydytojo atsakyme pazymeta, kad ligoniai daznai vartoja iv. vaistus, kurie gali buti navikniu susrigimu priezastis. CIA MAN BUS DAR VIENAS ARGUMENTAS, KODEL REIKIA STENGTIS VENGTI TOS CHEMIJOS)
Draustu tik nuo mirties sava mirtimi  smile.gif , bet imoka dideja 200% ir max. suma tik 20.000
Va Jums ir IS. Kas draudziates ir mokat imokas, tai kaip suprantu darote tai visai be reikalo. geriau ta suma kur nors saugiai deti ir reiklaui esant panaudoti wink.gif

Na va, isitikinot pagaliau.. verysad.gif O kai as parasiau kad nedraudzia, vos ne uzsipulta buvau, kad logikos jokios nera ir kad taip but negali verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 09 08, 11:44)
Na va, isitikinot pagaliau.. verysad.gif  O kai as parasiau kad nedraudzia, vos ne uzsipulta buvau, kad logikos jokios nera ir kad taip but negali  verysad.gif


Cia ne Jus puole kas nors, o siaip pamastymai... Aciu, kad apie tai praneset 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 09 08, 08:32)
Sveiki,
cia truputi noriu grizti prie tu Draudimu. Gavau paskutini atsakyma is paskutines bendroves - deja, neigiamas.
Vienintele bendrove kuri apdraustu ir su didelem islygomis - tai PZU.
Bet ir ši:
Nuo nelaimingu Nedraudzia!
Mirtis nuo nelaimingu nedraudzia!
Nuo Kritiniu Ligu Nedraudzia! (Apdraustu tik nuo navikiniu susirgimu, bet imoka didetu, nes, pasak ju, rizika dideja. Is Vilniaus centrines PZU bustines gydytojo atsakyme pazymeta, kad ligoniai daznai vartoja iv. vaistus, kurie gali buti navikniu susrigimu priezastis. CIA MAN BUS DAR VIENAS ARGUMENTAS, KODEL REIKIA STENGTIS VENGTI TOS CHEMIJOS)
Draustu tik nuo mirties sava mirtimi  smile.gif , bet imoka dideja 200% ir max. suma tik 20.000
Va Jums ir IS. Kas draudziates ir mokat imokas, tai kaip suprantu darote tai visai be reikalo. geriau ta suma kur nors saugiai deti ir reiklaui esant panaudoti wink.gif

Bet tai kaip keista, g.gif as Anglijoje gyvenu ir draudimas net salygose yra irases kad del IS draudzia, nedraudzia nuo AIDS ZIV ir kitu HEPATITINIU ligu ir nuo VEZIO. Nesazininga kad Lietuvoje nesuteikia tokios galimybes sergantiesiems. doh.gif
Atsakyti
Tiesiog, kaip jau ir minejau Lietuva yra Lietuva ir kiekviena salis, o juo labiau bendrove pasirenka rizikas savo verslui, o si liga jiems nenaudinga.

O jei kalbet apie PZU, tai jie vieninteliai daugeliu atveju islygas daro... lotuliukas.gif bet.. kas atsitinka ivykus ivykiui ir ka gauna zmogus, kitas klausimas.. kitaip tariant - laaabai nerimta draudimo imone su neitin kokybiskomis paslaugomis.

Rigedora stiprybes tau dideles, tik nepasiduok!!!! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 08 rugsėjo 2011 - 15:12
aciu, Gretuteka.... kartais pagalvoju, kad paciai sirgti butu lengviau, nei matyt, kaip serga artimas zmogus sad.gif ir negalet pasidalint tuo liudesiu..
Atsakyti
QUOTE(dalmatinas @ 2011 09 07, 11:57)
as turejau daug problemu su miegu, bet tai dazniausiai buna psichologines bukles pasekmes. reiketu kreiptis i psichiatra, jis paskirtu gydyma ir, tiketina, viskas susitvarkys. man grizimas prie normalaus miego truko ilgiau nei 6 men., metus viskas buvo o.k., dabar vel sugrizo nemiga, man itaria depresija:-(


na man kai buvo bedos su miegu tai nustate problemas su skydliauke. kaip pasake daktarai viena autoimunine liga paprastai lydi ir kokia kita. tai prie IS pas mane ir autoimuninis tiroiditas. tai kai pradedu nemiegot, tai meta spas daktaru keist vaistu doze del skydliaukes smile.gif
Atsakyti
O ar nebuna jums kad einant jus nesioja? ta prasme stengiates eiti lyiai bet meto i sonus? kazkaip pastaruoju metu tokie keisti pojuciai, is sono zmones turbut galvoja kad pagerusi mergaite eina drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 09, 14:50)
O ar nebuna jums kad einant jus nesioja? ta prasme stengiates eiti lyiai bet meto i sonus? kazkaip pastaruoju metu tokie keisti pojuciai, is sono zmones turbut galvoja kad pagerusi mergaite eina  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif


Man pačioj pradžioj tai išvis baisiai buvo - 2 mėnesius jaučiausi kaip gerai paėmus, tokia keista būsena kaip save stebėtum pro stiklą - žiūriu į daiktus o jie kaip už stiklo padėti, sunku paaiškinti net, krisdavo iš rankų. Bet geriau palikdavo vakare, tai aš turbūt depresija susirgus buvau, nes visiška apatija buvo, vien dėl to, kad galvojau taip ir liks. Bet jau praėjo 6 metai ir (nusispjaunu) nepasikartojo, tik taip lengvi pasvaigimai, tai naudojau homeopatines tabletikes Vertigoheel, o kokius 3 metus išvis nesvaigsta.
Atsakyti