Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(Gretuteka @ 2011 09 05, 12:59)
O gal kas naudojot cerebrum compositum geriamus?  g.gif
nes radau, kad ir geriamos tabletes yra http://www.integrati...situm_heel.html

Siaip pagal indikacijas, tai geriamas nuo atminties pablogejimo, nervuotumo, o leidziamas kiek pamenu nuo parkinsono, issetines ir daug ten visokiu ligu prirasyta, tik dabar nerandu to info lapelio-bet jis buvo lietuviu kalba, ir internete buvau radus lietuviskai..
Kaip sveikatytes visu? As tai sestadieni tookius sokius atlaikiau, skauda visa kuna lotuliukas.gif Buvau siandien Kaune, klausiau del studijos nutraukimo, sakiau kad noriu vaistu kurie jau isbandyti, leidziamu smile.gif tai nelabai jos ten kalba su manim, nezinau ka ir galvot doh.gif Nu ar gydytojos pasakymas- graziai atrodai, neblogai vaikstai dar.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sviktute @ 2011 09 05, 11:45)
mariug,
o kas per operacija?
mano sesei darė tokią kaip procedūrą (net nežinau, ar galiu tai pavadinti operacija) angioplastiką, tai kada įvedamas per kirkšnį toks balionėlis, kuris išsipučia kaklo kraujagyslėje ir ją praplečia.
Darė nelabai seniai, tai sakyčiau šiek tiek pagerėjo būklė, bet žinot, sunku vertinti, nes tokia liga, kad po pablogėjimų pagerėja ir banguoja taip..

As apie tokia procedura- operacija ir turiu galvoje... smile.gif tik va, bijom rizikos... doh.gif kur galima butu pasiskaityt apie tai lietuviu ar rusu kalba?
Papildyta:
QUOTE(Baltupyte @ 2011 09 05, 12:06)
Mano vyras irgi galvojo apie operaciją iš pradžių, nes po metų jam baigiasi draudimas ir tuos pinigus jis galvojo operacijai panaudot. Ale pasiskaitė, kad yra ir rizika, tai dar nenusprendė, kol jaučiasi daugmaž normaliai. Be to nemažai žmonių tą kraujagyslių patologiją irgi turi, bet kažkodėl neserga IS, tai gali būti, kad ta operacija tik tam kartui šiek tiek pagerina savijautą, o po to vis tiek viskas progresuoja, gi ligos ji neišgydo  unsure.gif
Sviktute, o kur sesei operaciją darė, ne Lietuvoj?

MB labai nori be lazdos vaiksciot.ir siaip gerai jaustis rolleyes.gif
Atsakyti


Labutis 4u.gif dziugu, kad bendrausim, bet.. nedziugu, kad ir pas tave IS unsure.gif
Kiek laiko sergi?
Man kartais buna, pvz. kad ir siandien namiskiai sako, kad per daug prieskoniu maiste, o man atrodo viskas be skonio.. nors gal tai ne kiek su IS susije, bet gali buti ir su moteriskais hormonais doh.gif
[/quote]

Keistas jausmas kai valgai maista ir negaliu apibudinti ka valgau biggrin.gif bet vat gerai tai kad tik kaire puse isterikuoja, kai desnia kramtau lyg ir viskas normaliai rolleyes.gif sergu tai turbut pora menesiu nuo neurologes patvirtinimo, bet vat ydomu kiek laiko siaip sergu, man 23m tai galimybe kad susirgau jaunesne. As kazkokia idomi asmenybe biggrin.gif per didele optimiste, bet visai nesijaudinu del to lotuliukas.gif man kaip tik net kartais idomu koks sindromas dabar uzpuls bigsmile.gif
tik kas labiausiai nerima sukelia tai nestrumas, ar IS ir nestumas draugai ar priesai?
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 05, 20:36)
tik kas labiausiai nerima sukelia tai nestrumas, ar IS ir nestumas draugai ar priesai?


juk yra nestuke siame forume...
Atsakyti
buenita87 kas del nestumo, tai daugelyje straipsniu raso, jog pagimdziuosioms dazniausiai net pagereja, nes pasikeicia ir hormonu pusiausvyra mirksiukas.gif paprastai galimi atkriciai po ilgo maitinimo, bet ir tai labai individualu.. taip kaip ir pats nestumas. Kas liecia IS, tai siuo metu jauciuosi tikrai gerai, jokiu pablogejimu neturejau per visa laikotarpi, tfu tfu tfu biggrin.gif net dingo akiu dugno, galvos skausmai thumbup.gif
Atsakyti
dėl angioplastikos - tai tiesiog google įveskit, ir bus informacijos nemažai, nebus aišku lietuviškai parašyta, kad IS gydymui, bet procedūra tokia pat ir kitom ligom. čia daugiau eksperimentinis gydymas, bet man nepasirodė, kad būtų tos rizikos labai daug, tai kodėl nepabandžius.
ir žinokit, mum darė ne kur užsieny, o panevežio ligoninėj..yra vienas gydytojas, kur pradėjo IS ligoniukam daryt šią procedūrą, tik pavardės jau nepasakysiu.
Atsakyti
sakykit, ar kam nors yra problemos su miegu??? unsure.gif nes vyras atsigula23-23.24val pamiega iki max 4val ir labas rytas... is vakaro priseriu benosen 2tabl (zolinis preparatas miegui) arba bromazepamo tablete ir nieko.... kaip prabunda ryte 4val arba net anksciau taip ir viskas... vartosi, blaskosi, nervinasi, jauciasi nuolat neismiegojes, pavarges.... verysad.gif nebezinau jau ka bedaryti...

Gretuteka, tai ar jau zinai kas ten pas tave spardosi ? smile.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Niu sako, kad mergaite, bet zinai kaip buna su tom mergaitem - atiranda pinigines pagimdzius biggrin.gif
Buvau siandien KMUK, tai kam idomu del IS ir nestumo, sake labai gerai, kad esu nescia vasara, nes pati gydytoja skaite, kad rudeni gime vaikuciai buna stipresni ir maciau paveldi visas ligas, nors ir taip IS paveldejimo procentas labai mazas.
Pati bukle mano dabar kaip supratau labai gera, tik sake pasisaugoti kai maitinsiu, o jei netycia pablogetu, butinai iskart kreiptis. Klausiau del Cerebrum, tai sake, neverta man leisti jam pinigu.. nors nezinau, kaip pati pasielgsiu kai pagimdysiu. Nors kaip visi medikai visgi man siulo grizti po gimdymo prie copaxone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 07 rugsėjo 2011 - 10:25
QUOTE(Rigedora @ 2011 09 07, 10:53)
sakykit, ar kam nors yra problemos su miegu???  unsure.gif nes vyras atsigula23-23.24val pamiega iki max 4val ir labas rytas... is vakaro priseriu benosen 2tabl (zolinis preparatas miegui) arba bromazepamo tablete ir nieko.... kaip prabunda ryte 4val arba net anksciau taip ir viskas... vartosi, blaskosi, nervinasi, jauciasi nuolat neismiegojes, pavarges.... verysad.gif nebezinau jau ka bedaryti...



Aš kai geriu hormonus l. nemiegu, paskui susitvarko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 09 07, 10:53)
sakykit, ar kam nors yra problemos su miegu???  unsure.gif nes vyras atsigula23-23.24val pamiega iki max 4val ir labas rytas... is vakaro priseriu benosen 2tabl (zolinis preparatas miegui) arba bromazepamo tablete ir nieko.... kaip prabunda ryte 4val arba net anksciau taip ir viskas... vartosi, blaskosi, nervinasi, jauciasi nuolat neismiegojes, pavarges.... verysad.gif nebezinau jau ka bedaryti...

Gretuteka, tai ar jau zinai kas ten pas tave spardosi ? smile.gif

as turejau daug problemu su miegu, bet tai dazniausiai buna psichologines bukles pasekmes. reiketu kreiptis i psichiatra, jis paskirtu gydyma ir, tiketina, viskas susitvarkys. man grizimas prie normalaus miego truko ilgiau nei 6 men., metus viskas buvo o.k., dabar vel sugrizo nemiga, man itaria depresija:-(
Atsakyti
QUOTE(dalmatinas @ 2011 09 07, 10:57)
as turejau daug problemu su miegu, bet tai dazniausiai buna psichologines bukles pasekmes. reiketu kreiptis i psichiatra, jis paskirtu gydyma ir, tiketina, viskas susitvarkys. man grizimas prie normalaus miego truko ilgiau nei 6 men., metus viskas buvo o.k., dabar vel sugrizo nemiga, man itaria depresija:-(

sad.gif console.gif
Atsakyti
apart, kad siuo metu jau antra savaite kaip hormonu jokiu negeria... g.gif o ir iki ju kazkaip su tuo miegu neypac buvo...

Dalmatinai, nuvesti vyra pas psichiatra misija neimanoma doh.gif schmoll.gif cia tik moterys pacios supranta, kad jom pagalbos reik... rolleyes.gif man paciai jauciu tuoj jo reiks sad.gif nes kartais noris kaip suniui pries menuli staugt nuo visko sad.gif o turiu buti ta stipriaja puse... tik va paciai nera uz ko laikytis, i ka atsiremti... dar gerai, kad jus cia esat 4u.gif nes bent patirties ir ziniu is jusu pasisemi unsure.gif o tai isvis pablust galima nuo nezinios, nevilties ir slystancio pagrindo is po kojom... verysad.gif taip pavargau nuo visko.. sad.gif sad.gif
Atsakyti