Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(Rigedora @ 2011 09 02, 13:01)
O mums nesiseka akies atstatyti sad.gif jau menuo praejo... ir trys lasines, ir geriamas kursas prednizalono, ir elktro stimuliacijos... ir viskas sustojo vietoje-jei ziuri pvz tiesiai i degancia zvake-mato tik zvake,ugnies ne... pvz vakar vakare vaziuojant-masinos kontura mato prieky-deganciu galiniu lempu nea.... sad.gif tik pasukus aki, kazkaip akies krastu pasimato viskas daugiau maziau...  o ir banguoja bendra savijauta bangom... jau praradom vilti, kad atsigaus sad.gif o tokia akies busena erzina.. nes bijo sviesos, galvoj itampa atsiranda sad.gif

Nesinervuokit, tikrai praeis, as gal po 3 men pastebejau, kad vel viska matau, ne taip greitai cia viskas vyksta. Aisku ir dabar dar kartais matau toki kaip juoda taskeli, vairuojant erzina, bet jis mazutis, tai siaip gyvent netrukdo..
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 09 02, 13:06)
Nesinervuokit, tikrai praeis, as gal po 3 men pastebejau, kad vel viska matau, ne taip greitai cia viskas vyksta. Aisku ir dabar dar kartais matau toki kaip juoda taskeli, vairuojant erzina, bet jis mazutis, tai siaip gyvent netrukdo..

su tuo juodu taskeliu ir man tas pats.. likes toj aky su kuria buvo problemos, nors ne visada as ji matau, gal kai pavargstu labiau.

Rigedora stiprybes tau ir vyrui verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 09 02, 13:01)
O mums nesiseka akies atstatyti sad.gif jau menuo praejo... ir trys lasines, ir geriamas kursas prednizalono, ir elktro stimuliacijos... ir viskas sustojo vietoje-jei ziuri pvz tiesiai i degancia zvake-mato tik zvake,ugnies ne... pvz vakar vakare vaziuojant-masinos kontura mato prieky-deganciu galiniu lempu nea.... sad.gif tik pasukus aki, kazkaip akies krastu pasimato viskas daugiau maziau...  o ir banguoja bendra savijauta bangom... jau praradom vilti, kad atsigaus sad.gif o tokia akies busena erzina.. nes bijo sviesos, galvoj itampa atsiranda sad.gif


Nesijaudinkite atsistatys, man kai nezinojo kas yra su tokia akim buvau apie du menesius seimos gydytoja paskyre magnerot ir miligama, kai paprasiau siuntimo i ligonine mane ten pagulde skubos tvarka ir buvo pasake kad uzdelsiau, bet sako nors tos vaistus rekomendavo seimos gydytoja... tada prasidejo linksmybes liga ir t.t... akiu skyriuje guliejau jie gydo visai ne taip kaip neurologiniam, nera jokiu lasaliniu, gydo plecianciais ir akiu lasais, gydymas irgi nemazai truko per dvi ligonines guliejau menesi.. veliau viskas susitvarke, bet palei viska su akim nemaciau apie tris menesius... dabar matau 100 proc kaip anksciau kartais jauciu vel spaudima akyje, tai geriu pleciancius jie man viska nuima...
Atsakyti
Nepergyvenkit dėl akytės, tikrai pagerės ypač pirmą kartą, aš po 4 mėnesių matau l. gerai thumbup.gif , tik praeitą savaitę buvo įdomiai- stipriai pašviesėjo, bet po 2 dienų praėjo blink.gif , dabar vėl liuks.
Klausiau gydytojo kaip dėl vaikelio, tai jis mane kaip ir nuliūdino...sako jau daug esi gavus hormonų, interferonų, tipo ląstelės pasikeitusios ir neaišku kas ten gali gautis blink.gif
Gal esat tuo klausimu kuri susidūrus?
Atsakyti
Sveikos (i) smile.gif
Ar jum kam buvo susilpneje skonio receptoriai? nelabai suprantu ar cia del IS ar siaip kas atsitiko. valgau tarkim sokolada ir silpnaijauciu ta jo skoni, as IS naujoke, tad nezinau ar toks sindromas galimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 09 03, 21:21)
Nepergyvenkit dėl akytės, tikrai pagerės ypač pirmą kartą, aš po 4 mėnesių matau l. gerai thumbup.gif , tik praeitą savaitę buvo įdomiai- stipriai pašviesėjo, bet po 2 dienų praėjo  blink.gif , dabar vėl liuks.
Klausiau gydytojo kaip dėl vaikelio, tai jis mane kaip ir nuliūdino...sako jau daug esi gavus hormonų, interferonų, tipo ląstelės pasikeitusios ir neaišku kas ten gali gautis  blink.gif
Gal esat tuo klausimu kuri susidūrus?

zinok man neteko tokiu dalyku girdeti, tiek is neurologes, tiek is seimos gydytos schmoll.gif galima juk ir su genetikais pasikalbeti.. ir pas pacius sveikiausius zmones gimsta nuskriausti vaikiukai su baisiom ligom, nuo to niekas nera apsaugotas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(buenita87 @ 2011 09 04, 16:15)
Sveikos (i)  smile.gif
Ar jum kam buvo susilpneje skonio receptoriai? nelabai suprantu ar cia del IS ar siaip kas atsitiko. valgau tarkim sokolada ir silpnaijauciu ta jo skoni, as IS naujoke, tad nezinau ar toks sindromas galimas  g.gif

Labutis 4u.gif dziugu, kad bendrausim, bet.. nedziugu, kad ir pas tave IS unsure.gif
Kiek laiko sergi?
Man kartais buna, pvz. kad ir siandien namiskiai sako, kad per daug prieskoniu maiste, o man atrodo viskas be skonio.. nors gal tai ne kiek su IS susije, bet gali buti ir su moteriskais hormonais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 09 03, 22:21)
Klausiau gydytojo kaip dėl vaikelio, tai jis mane kaip ir nuliūdino...sako jau daug esi gavus hormonų, interferonų, tipo ląstelės pasikeitusios ir neaišku kas ten gali gautis  blink.gif
Gal esat tuo klausimu kuri susidūrus?


Kiek man teko domėtis dar anksčiau, tai geriausia vaikiuko susilaukti dar prieš pradedant badytis (aš taip ir padariau, be didelių atakų, matyt organizmas pats vaikiuką saugojo smile.gif ). Nes medikai nelinkę prognozuoti vaistų pasekmių vaisiui. Nors kiek pamenu, tai jei visgi planuojat, reikia nutraukti badymasi prieš kelis mėnesius, kad organizmas kiek įmanoma labiau apsivalytų ir tuomet "gaminti".

Tiesa, viena forumietė darėsi abortą būtent dėl to, kad vaikiukas gavosi neplanuotai, o ji dar tuo metu ir badėsi. Taigi, nusprendė nerizikuoti....

Bet kuriuo atveju, spręsti pačiai. Kaip užsiprogramuosit, taip ir gausis. Nes viskas prasideda nuo smegeninės smile.gif Sėkmės sprendimuose smile.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=buenita87,2011 09 04, 17:15]
Sveikos (i) smile.gif
Ar jum kam buvo susilpneje skonio receptoriai? nelabai suprantu ar cia del IS ar siaip kas atsitiko. valgau tarkim sokolada ir silpnaijauciu ta jo skoni, as IS naujoke, tad nezinau ar toks sindromas galimas g.gif

aš sergu septinti metai- nėra taip buvę, bet manau kad gali būti nuo IS, nes mėgsta pasimėtyti visokie užtirpimai ir keisti pojūčiai.
Bet neabejoju, kad praeis 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, MB bandys rizikuot-uzsienyje gydytis nuo IS operaciniu budu. Gal kas jau tai turejo arba susidure? ar labai didele rizika?
Atsakyti
mariug,
o kas per operacija?
mano sesei darė tokią kaip procedūrą (net nežinau, ar galiu tai pavadinti operacija) angioplastiką, tai kada įvedamas per kirkšnį toks balionėlis, kuris išsipučia kaklo kraujagyslėje ir ją praplečia.
Darė nelabai seniai, tai sakyčiau šiek tiek pagerėjo būklė, bet žinot, sunku vertinti, nes tokia liga, kad po pablogėjimų pagerėja ir banguoja taip..
Atsakyti
Mano vyras irgi galvojo apie operaciją iš pradžių, nes po metų jam baigiasi draudimas ir tuos pinigus jis galvojo operacijai panaudot. Ale pasiskaitė, kad yra ir rizika, tai dar nenusprendė, kol jaučiasi daugmaž normaliai. Be to nemažai žmonių tą kraujagyslių patologiją irgi turi, bet kažkodėl neserga IS, tai gali būti, kad ta operacija tik tam kartui šiek tiek pagerina savijautą, o po to vis tiek viskas progresuoja, gi ligos ji neišgydo unsure.gif
Sviktute, o kur sesei operaciją darė, ne Lietuvoj?
Atsakyti
O gal kas naudojot cerebrum compositum geriamus? g.gif
nes radau, kad ir geriamos tabletes yra http://www.integrati...situm_heel.html
Atsakyti