Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(juratema @ 2011 08 29, 13:40)
as turejau siandien vaziuot, bet apsigalvojau, tai dabar rugsejo 5 d vaziuosiu. Ir gal reik kalbet iseit is tos studijos, tegu ka nors normalaus skiria, nes laquinimod skaiciau kad nepasiteisino doh.gif

tai as irgi kazkur apie 5-6 diena vaziuosiu jauciu, dar sesute sake paskambins man. aisku, jei negereja tai susimastai ar tu visu vaistu reikia.. nors siandien su mb kalbejom apie tai.. jis kaip supratau nori, kad grizciau prie savuju po lelytes.. unsure.gif pati apie tai dar net galvoti nenoriu, noriu isbadyti kitus budus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 29 rugpjūčio 2011 - 16:05
kur klausiau del kelionės į Latviją, serga ne mama, bet mano sesuo. unsure.gif
Visgi nusprendėm nevažiuoti, tėvai sako, kad sesuo per silpna tiek laiko išsėdėti, aš daug optimistiškesnė, bet taip pat neesu tikra, ar tas bandymas ją visaip prablaškyti (nors, tiesą sakant, per visus 11 ligos metų neatsimenu jos rodančios kažkokias blogas emocijas) , ar tik dar labiau ją nuvarginam.. ax.gif
parašykit prašau, savo asmenines nuomones, kas galit, apie tas savijautas, ar tai tiesiog fizinis nuovargis, ar labiau apatija ir nenoras kažką daryti. sunku suprasti kaip elgtis artimiesiems, ir musu paciu nuomones seimoj issiskiria. doh.gif sesuo labai sunkiai kalba po paskutinės atakos, ir galbūt mes pervertinam jos jėgas.
suprantu, kad klausimas delikatus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ačiū už bet kokią nuomonę
Atsakyti
sviktute nuotaiku kaita tikrai didziule buna, sito nuspeti tikrai sunku unsure.gif pvz. as kartais nenoriu nieko, tik ramiai pabuti namie su saviskiais ir draugai ne visuomet tai supranta, bet.. yra kaip yra. kas del nuovargio - taipogi buna tokiu dienu, kad atrodo sunku bet ka daryti, jegu nulis. Nors kaip bebutu keista, kaip daugelis is musu isbande, tai fizinis kruvis kartais net labai padeda thumbup.gif jegu atsiranda daugiau ir nuotaika pagereja. Svarbu sugebeti save priversti nors kiek pajudeti.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tikiuosi Jusu sesutei bus greitai geriau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 31 rugpjūčio 2011 - 12:47
QUOTE(sviktute @ 2011 08 31, 13:09)
kur klausiau del kelionės į Latviją, serga ne mama, bet mano sesuo.  unsure.gif
Visgi nusprendėm nevažiuoti, tėvai sako, kad sesuo per silpna tiek laiko išsėdėti, aš daug optimistiškesnė, bet taip pat neesu tikra, ar tas bandymas ją visaip prablaškyti (nors, tiesą sakant, per visus 11 ligos metų neatsimenu jos rodančios kažkokias blogas emocijas) , ar tik dar labiau ją nuvarginam.. ax.gif
parašykit prašau, savo asmenines nuomones, kas galit, apie tas savijautas, ar tai tiesiog fizinis nuovargis, ar labiau apatija ir nenoras kažką daryti. sunku suprasti kaip elgtis artimiesiems, ir musu paciu nuomones seimoj issiskiria. doh.gif  sesuo labai sunkiai kalba po paskutinės atakos, ir galbūt mes pervertinam jos jėgas.
suprantu, kad klausimas delikatus 4u.gif  4u.gif  4u.gif
ačiū už bet kokią nuomonę

Man nuotaika labai priklauso nuo to, kaip issimiegojau ir kiek miegojau. Taip pat gerai pavalgius norisi kazka veikt, jegu jauciu daugiau. Buna ir blogu dienu, kai tik pakloju lova ir norisi ilsetis, kojos neeina. Cia jau raseme apie cerebrum compositum, kuris suteikia energijos, pakelia nuotaika, siulyciau pabandyti 4u.gif
Atsakyti
As tai jauciu gavau priklausoybe cerebrum-siandien turiu gaut, tai negaliu sulaukt vakaro, kai leisiuosi lotuliukas.gif
Sveikutes
Atsakyti
aha, merginos uzsisakiau jau ir aš tą cerebrum, kad atvežtų į vaistinę, bandysim va savaitgalį, jei krovinys su vaistukais kur neužstrigs.
Jinai čia kuris laikas geria amantadiną, wobenzymą, čia po ligoninės ir hormonų, kurių buvo prireikę, bet šiaip to amantadino nelabai rekomenduočiau, kai paskyrė nelabai supratau koks jo tikslas, ir poveikio teigiamo nebuvo, užtat nuo jo prasidėjo epilepsija doh.gif
Papildyta:
p.s. kaip supratau, Jūs leidžiatės cerebrum kursais, keletą kartų į metus? ar nuolat kas 3 dienas? ar tada kai šiaip nuotaikos nėr biggrin.gif
Atsakyti
As amantadino irgi negalejau gert-krete visa kuna, kazkoks nerimas eme verysad.gif Merginos forume rase, kad leidziasi cerebrum kas 3 dienos, tai 10 amp uztenka menesiui. Man tai nerealiai padidino darbinguma, vyras juokiasi, kad kai suleidzia begioju kaip enerdzaizerio zuikutis (na kur is reklamos) lotuliukas.gif As galvoju, kad dar gal kokia 5 amp susileisiu-labai jau jis man patiko, be to rugsejis, reiks kas ryta dukra i mokykla veziot, teks gerokai anksciau keltis tai energijos daugiau tikrai prireiks smile.gif Beje, jei tiks, tai vokieijoj vaistinej jis zyyymiai pigesnis, pasiieskokit kas uzsakineja ir parsisiusit thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 08 31, 14:21)
As amantadino irgi negalejau gert-krete visa kuna, kazkoks nerimas eme  verysad.gif Merginos forume rase, kad leidziasi cerebrum kas 3 dienos, tai 10 amp uztenka menesiui. Man tai nerealiai padidino darbinguma, vyras juokiasi, kad kai suleidzia begioju kaip enerdzaizerio zuikutis (na kur is reklamos)  lotuliukas.gif As galvoju, kad dar gal kokia 5 amp susileisiu-labai jau jis man patiko, be to rugsejis, reiks kas ryta dukra i mokykla veziot, teks gerokai anksciau keltis tai energijos daugiau tikrai prireiks  smile.gif Beje, jei tiks, tai vokieijoj vaistinej jis zyyymiai pigesnis, pasiieskokit kas uzsakineja ir parsisiusit  thumbup.gif

juratema o tu kazkoki kursa darysi? g.gif nes negi kas tris dienas taip ir durti? unsure.gif nors aisku, kai pagalvoji, kad padeda... pradedu ir as apie ji galvot po visko.. idomu, gal maitinant ji galima leistis. reiks paklaust gydytojos.
cia sitas ane? Cerebrum compositum sol. 2,2ml N10, radau, kad vidutine kaina 118 Lt berods, kiek tu moki?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 31 rugpjūčio 2011 - 17:42
QUOTE(Gretuteka @ 2011 08 31, 18:37)
juratema o tu kazkoki kursa darysi?  g.gif  nes negi kas tris dienas taip ir durti?  unsure.gif nors aisku, kai pagalvoji, kad padeda... pradedu ir as apie ji galvot po visko.. idomu, gal maitinant ji galima leistis. reiks paklaust gydytojos.
cia sitas ane? Cerebrum compositum sol. 2,2ml N10, radau, kad vidutine kaina 118 Lt berods, kiek tu moki?

As galvoju dar 10 susileist, ir dar nusipirkau galium heel (simpatica sake naudojo) irgi homeopatiniai, tai galvoju susileisiu ir tuos. Jo cia sitas cerebrum. As panasiai tiek mokejau, bet kad man labai jis patiko, tai nusipirkau is vokietijos 50 ampuliu uz gal 68 eurus?Nepamenu tiksliai.. Buvau cia nuoroda idejus tos vaistines, ir nares, kuri dare bendra uzsakyma tai siuntimas beveik nekainavo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratema: 31 rugpjūčio 2011 - 20:29
QUOTE(simpatica @ 2011 08 31, 13:50)
Man nuotaika labai priklauso nuo to, kaip issimiegojau ir kiek miegojau. Taip pat gerai pavalgius norisi kazka veikt, jegu jauciu daugiau. Buna ir blogu dienu, kai tik pakloju lova ir norisi ilsetis, kojos neeina. Cia jau raseme apie cerebrum compositum, kuris suteikia energijos, pakelia nuotaika, siulyciau pabandyti 4u.gif

DEL NUOTAIKU ,TAI MB KARTAIS IS VISO NESUKAlbamas-UZSIRAUKIA IR TIEK- NEPRAKALBINSI... schmoll.gif O KARTAIS- NESUPRASI- BUNA,KAD KAIP UZSUKTAS - IR DARBE IR BUITY... doh.gif TAIP IR TENKA DERINTIS PRIE NUOTAIKOS. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(sviktute @ 2011 08 31, 13:09)
kur klausiau del kelionės į Latviją, serga ne mama, bet mano sesuo.  unsure.gif
Visgi nusprendėm nevažiuoti, tėvai sako, kad sesuo per silpna tiek laiko išsėdėti, aš daug optimistiškesnė, bet taip pat neesu tikra, ar tas bandymas ją visaip prablaškyti (nors, tiesą sakant, per visus 11 ligos metų neatsimenu jos rodančios kažkokias blogas emocijas) , ar tik dar labiau ją nuvarginam.. ax.gif
parašykit prašau, savo asmenines nuomones, kas galit, apie tas savijautas, ar tai tiesiog fizinis nuovargis, ar labiau apatija ir nenoras kažką daryti. sunku suprasti kaip elgtis artimiesiems, ir musu paciu nuomones seimoj issiskiria. doh.gif  sesuo labai sunkiai kalba po paskutinės atakos, ir galbūt mes pervertinam jos jėgas.
suprantu, kad klausimas delikatus 4u.gif  4u.gif  4u.gif
ačiū už bet kokią nuomonę

O NUO JAUNYSTES SESUTE SERGA AR JAU SUAUGUSI SUSIRGO?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mariug: 01 rugsėjo 2011 - 09:44
susirgo sesuo kai jai buvo 18 metų, po abitūros egzaminų, matyt iš streso. Ir eiga buvo ūmi labai, priepuolis ant priepuolio, daktarai vilniuj tada sakė antrą atvejį taip progresuojant mato. po 3 metų jau kojyčių nebeišėjo atstatyt.
Atsakyti
O mums nesiseka akies atstatyti sad.gif jau menuo praejo... ir trys lasines, ir geriamas kursas prednizalono, ir elktro stimuliacijos... ir viskas sustojo vietoje-jei ziuri pvz tiesiai i degancia zvake-mato tik zvake,ugnies ne... pvz vakar vakare vaziuojant-masinos kontura mato prieky-deganciu galiniu lempu nea.... sad.gif tik pasukus aki, kazkaip akies krastu pasimato viskas daugiau maziau... o ir banguoja bendra savijauta bangom... jau praradom vilti, kad atsigaus sad.gif o tokia akies busena erzina.. nes bijo sviesos, galvoj itampa atsiranda sad.gif
Atsakyti