Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(NeNuorama` @ 2011 08 25, 18:45)
as kai draudziausi iskart pasakiau kokia liga sergu, kad ateity nebutu bedos ir apdraude tik viena draudimo bendrove Bonum Publicum. Bet pas mane gyvybes draudimas ir aisku ten yra dalis nelaimingiems atsitikimams. Nes gyvybes draudimu draudziantis bendroves vistiek kreipiasi i poliklinika del informacijos. Aisku kol kas neteko ismokom pasinaudot, nes tfu tfu nieko blogo nebuvo nutike.

Uztai ir sakau, kad pasakykit kokia liga sergat, kad paskui neliktumet be nieko...Ergo draudzia turincius regos negalia, klausos negalia, o su IS ne gun_bandana.gif Tai man atrodo aklam arba kurciam didesne rizika negu mums...bet. Mano labai gera pazystama dirba draudime skyriaus vedeja, pati konsultavosi su medikais draudimo ir gavo atsakyma kad nedraudziama verysad.gif Tik idomu-jau gal 5 metai draudziuosi, tai kam as tuos pinigus mokejau? doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 08 25, 19:24)
Uztai ir sakau, kad pasakykit kokia liga sergat, kad paskui neliktumet be nieko...Ergo draudzia turincius regos negalia, klausos negalia, o su IS ne gun_bandana.gif Tai man atrodo aklam arba kurciam didesne rizika negu mums...bet. Mano labai gera pazystama dirba draudime skyriaus vedeja, pati konsultavosi  su medikais draudimo ir gavo atsakyma kad nedraudziama verysad.gif Tik idomu-jau gal 5 metai draudziuosi, tai kam as tuos pinigus mokejau? doh.gif  g.gif


na kitos bendroves gal piktnaudziauja tuom, ima pinigus zinodamos, kad neprivales moket ismoku... jau tokiu naglu tu draudimo brokeriu teko sutikt, kad baisu
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2011 08 25, 19:52)
na kitos bendroves gal piktnaudziauja tuom, ima pinigus zinodamos, kad neprivales moket ismoku... jau tokiu naglu tu draudimo brokeriu teko sutikt, kad baisu

Tai va, kad nera jokiu taisykliu ka draudzia, o ko ne..Ir tik kai pradedi dometis islenda, kad pinigus mokesi, o gausi spyga taukuota...
Atsakyti
juratema, o jei turint gera advokata paduot juos teisman wink.gif arba i lygiu teisiu tarnyba wink.gif jauciu oi kad uzvirtume kose... ale tik va nervu gaila ir pinigu... nors kai pagalvoji, kad jei tiek laiko pinigus veltui mokejai... g.gif ir kazin kuom grindziama nelaimingu atsitikimu galimybe su IS? suprasciau ligu, ir pan., bet nelaimingu atsitikimu... nu cia jau issidirbinejimai... ir plesikavimas
schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 08 25, 21:25)
juratema, o jei turint gera advokata paduot juos teisman wink.gif arba i lygiu teisiu tarnyba wink.gif jauciu oi kad uzvirtume kose... ale tik va nervu gaila ir pinigu... nors kai pagalvoji, kad jei tiek laiko pinigus veltui mokejai... g.gif ir kazin kuom grindziama nelaimingu atsitikimu galimybe su IS?  suprasciau ligu, ir pan., bet nelaimingu atsitikimu... nu cia jau issidirbinejimai... ir plesikavimas
schmoll.gif

Nu zinokit as irgi galvojau atsitiktu koks draudiminis ivykis ir pasakytu nemokesim-po teismus uztampyciau mad.gif Bet is kitos puses-teistis su draudimo bendrove nerealu verysad.gif
Sergant IS yra padidinta rizika, kadangi yra apsunkintas judejimas, yra kas isvis paeina tik uz sienu laikydamiesi, visoki galvos svaigimai ir pan dalykai, del to ir kritimai daznesni.. o dar gaunam didelis kiekius hormonu, del ko kaulai tampa trapesni, geriau luzta...Va del to taip ir yra. Net tie kurie sedi vezimely gali susvaigus galvai iskrist ir susizalot verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes. Na piknaudziauja kas tik gali. Susiduriau ir as su tokia problema. Gal kas is jusu gavote spec poreikius ? Kvailiausia pasirode kai nustatineja Bartelio indeksa - savarankiskuma. Gerai kai paumejimo nera - tai jis vienas, o kai atakos - tai kitas. Aisku ir spec poreikiai nuo to indekso duodami. Jei esi daugiau kaip 30 procentu darbingas, tau nepriklauso net automobilio neigaliuju vietoj pastatyt, nors dauguma is musu turim judejimo sutrikimu. Gal katrai irgi teko spresti sia problema ?
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Kas del draudimo, tai kai dirbau Swedbanke mane su isskirtiniu leidimu buvo apdraude, bet ten kaupiamasis draudimas - gali tik kaupti pinigus, ivykio atveju man apsauga negalios. Tai sio draudimo ir atsisakiau pries kelis metus.

Lietuvos draudimas IS serganciu tikrai nedraudzia schmoll.gif Pati sioj bendrovej dirbu (dabar zinoma ne, nes dekrete blush2.gif ), asmeniskai pazistu zmogu kas priema sprendimus butent del draudimo nuo nelaimingu atsitikimu, manes taipogi nedraudzia, nesvarbu, kad neturiu jokiu ligonines irasu jau 6 metus ir esu sios bendroves darbuotoja. Tiesiog mes esame padidintos rizikos kategorija. Kiek teko kalbetis ir su gydytojais ekspertais, tai labai daug faktoriu yra susiejama su daugeliu draudiminiu ivykiu. Taip jau yra, nieko nepadarysi.. Kelioniu kompleksinis draudimas kitas reikalas, galbut ir leistu draustis. Taciau kelionems ne Lietuvoje naudojuos kredite kortele su draudimu, kuris galioja visiems seimos nariams.
Lygiai tas pats galioja sergantiems kitomis ligomis: pvz. vezys, epilepsija, nervu ligos ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 27 rugpjūčio 2011 - 16:49
QUOTE(Gretuteka @ 2011 08 27, 17:47)
Labukas  4u.gif

Kas del draudimo, tai kai dirbau Swedbanke mane su isskirtiniu leidimu buvo apdraude, bet ten kaupiamasis draudimas - gali tik kaupti pinigus, ivykio atveju man apsauga negalios. Tai sio draudimo ir atsisakiau pries kelis metus.

Lietuvos draudimas IS serganciu tikrai nedraudzia  schmoll.gif  Pati sioj bendrovej dirbu (dabar zinoma ne, nes dekrete  blush2.gif ), asmeniskai pazistu zmogu kas priema sprendimus butent del draudimo nuo nelaimingu atsitikimu, manes taipogi nedraudzia, nesvarbu, kad neturiu jokiu ligonines irasu jau 6 metus ir esu sios bendroves darbuotoja. Tiesiog mes esame padidintos rizikos kategorija. Kiek teko kalbetis ir su gydytojais ekspertais, tai labai daug faktoriu yra susiejama su daugeliu draudiminiu ivykiu. Taip jau yra, nieko nepadarysi.. Kelioniu kompleksinis draudimas kitas reikalas, galbut ir leistu draustis. Taciau kelionems ne Lietuvoje naudojuos kredite kortele su draudimu, kuris galioja visiems seimos nariams.
Lygiai tas pats galioja sergantiems kitomis ligomis: pvz. vezys, epilepsija, nervu ligos ir pan.


Labas. Kad jau teko dirbti Draudime, gal galetumet pasakyti kaip yra su gyvybes draudimu, mirtimi nuo nelaimingo, Kritinem ligom? Galima draustis, Galios draudimas, neduok dieve, tokiai, nelaimei nutikus.
Tiesiog galvoju apie seima, neduok dieve, jei kas man ... Tad butu idomu suzinoti konkreciau kaip ten butu... Labai aciu uz info
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 08 29, 07:42)
Labas. Kad jau teko dirbti Draudime, gal galetumet pasakyti kaip yra su gyvybes draudimu, mirtimi nuo nelaimingo, Kritinem ligom? Galima draustis, Galios draudimas, neduok dieve, tokiai, nelaimei nutikus.
Tiesiog galvoju apie seima, neduok dieve, jei kas man ... Tad butu idomu suzinoti konkreciau kaip ten butu... Labai aciu uz info

Labukas 4u.gif Lietuvos draudimas gyvybes draudimo produkto neturi, tai negaliu ir pakomentuoti. O draudimo nuo nelaimingu atsitikimu IS serganciu nedraudzia sad.gif
Nelabai galiu ka pakomentuoti, nes as turtininke labiau blush2.gif Cia jau reikia klausti konkrecioj bendrovej, kuri draudzia.
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2011 08 29, 10:11)
Labukas  4u.gif Lietuvos draudimas gyvybes draudimo produkto neturi, tai negaliu ir pakomentuoti. O draudimo nuo nelaimingu atsitikimu IS serganciu nedraudzia sad.gif
Nelabai galiu ka pakomentuoti, nes as turtininke labiau  blush2.gif Cia jau reikia klausti konkrecioj bendrovej, kuri draudzia.

Na va, atsake zmogus dirbantis ir zinantis thumbup.gif nes as kai parasiau kad nedraudzia tai lyg ir atrode is atsiliepimu, kad as cia issigalvojau doh.gif Net pasijauciau taip kvailai... verysad.gif kaip kokia panikos skleideja..
Kaip jums sveikatytes? Mano cerebrum jau pakeliui i Lt, laukiu. Padarysiu koki menesi pertrauka ir vel susileisiu. Man jie thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 08 29, 09:52)
Na va, atsake zmogus dirbantis ir zinantis  thumbup.gif  nes as kai parasiau kad nedraudzia tai lyg ir atrode is atsiliepimu, kad as cia issigalvojau  doh.gif  Net pasijauciau taip kvailai... verysad.gif  kaip kokia panikos skleideja..
Kaip jums sveikatytes? Mano cerebrum jau pakeliui i Lt, laukiu. Padarysiu koki menesi pertrauka ir vel susileisiu. Man jie  thumbup.gif

tai dziugu girdet, kad tau tinka thumbup.gif
as siandien skambinau i klinikas, nes seimos gydytoja dave siuntima.
tai rugsejo pradzioj, kai daktare bus jau darbe zygiuosiu, bet kaip nenoriu.. doh.gif
Atsakyti
as turejau siandien vaziuot, bet apsigalvojau, tai dabar rugsejo 5 d vaziuosiu. Ir gal reik kalbet iseit is tos studijos, tegu ka nors normalaus skiria, nes laquinimod skaiciau kad nepasiteisino doh.gif
Atsakyti