Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Sveikos mamytės,
nežinau ar ten kreipiuosi, kur reikia, bet gal kas nors žinos. Turim namie išsėtinukę, jau nevaikšto, kasmet važiuodavom prie jūros į šventają, šiemet netikėtai pasilpo, per daug varginanti kelionė butų, tai norim vežtis į arčiau Jūrmalą (gyvenam prie Latvijos sienos), tik nerandam kur galim ten apsistot, kaip būtų nuostabu kokią vietelę užtikti, kur neįgaliesiems pritaikyta, ir nakvynei, ir takas iki jūros...labai nesinori važiuoti va bank.
Gal kas ką nors žinot ar girdėjot??
ačiu 4u.gif
Atsakyti
kadangi zinau, kad reikalingiausia vit B12 su IS, o jo vaistinese vieno nera-tai gal kam bus naudinga, nes radau kur jo galima nusipirkti internetu arba parduotuvej
http://www.tikraibe.lt/node/368
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 08 25, 10:47)
kadangi zinau, kad reikalingiausia vit B12 su IS, o jo vaistinese vieno nera-tai gal kam bus naudinga, nes radau kur jo galima nusipirkti internetu arba parduotuvej
http://www.tikraibe.lt/node/368

Tik atkreipkit demesi, kad ciankobalaminas yra pakankamai nesveika, kaip ir visi ciano junginiai. Yra dar metilkobalaminas cia. Pirmam apsipirkimui 5 USD nuolaida su koduku JUR090 smile.gif Siaip jau sitoj parduotuvej yra visokiu, ne tik B viraminu, ir tikrai pigiau nei LT thumbup.gif
Beje, ar zinot, kad sergant IS negalioja nelaimingu atsitikimu draudimas doh.gif Pasijauciau toookia antraruse verysad.gif
Atsakyti
Juratema, kaip suprast negalioja, ar draustis jau sergant negalima, ar negalioja, nors draudeisi anksčiau, kol nesirgai g.gif
Atsakyti
kaip tai negalioja g.gif o is kur draudikai zino? Ar buvo parasyta: susilauze koja, nes serga IS...
Atsakyti
Kur taip parasyta? Velnias apsidraudziau 30,000 nuo nelaimingu. Tai reiksia, jei man skils kaulas ar dar blogiau, i kokia avarija pateksiu, niekas nemokes draudimo ismokos? Nelabai suprantu. Tarkim man luzo kaulas, nuvaziauvau i ligonine, pasakiau, kad kritau, man persvecia ranka, randa luzi. p o menesio nuima gipsa, israso pazyma ir t.t. Nemanau, kad ten bus parasyta, jam luzo ranka, nes jis serga IS ...
Atsakyti
Va taip ir negalioja-as irgi daugybe metu draudziausi, aciu dievui nepasinaudojau)) O musu draugijos pirmininkas susilauze ranka-ir draudimas nemokejo. Dabar baigesi mano poliso galiojimas, ir eidama draustis pasitikslinau ar draudzia su tokia diagnoze-NEDRAUDZIA verysad.gif Nenorejau be reikalo pinigu metyt, nes kai duos gydytojas israsa, irasys kad sergi IS ir tiu tiu piniguciai...Draudzia Letuvos draudimas, bet kaina kosmine, Gjensidige prase anketa uzpildyt ir sake spres, Ergo kategoriskai nedraudzia. Tai jei jau apsidraudet tai tylekit, gydytoju prasykit kad niekur neyrasytu...Va tokios va nekokios naujienos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sviktute @ 2011 08 24, 09:15)
Sveikos mamytės,
nežinau ar ten kreipiuosi, kur reikia, bet gal kas nors žinos. Turim namie išsėtinukę, jau nevaikšto, kasmet važiuodavom prie jūros į šventają, šiemet netikėtai pasilpo, per daug varginanti kelionė butų, tai norim vežtis į arčiau Jūrmalą (gyvenam prie Latvijos sienos), tik nerandam kur galim ten apsistot, kaip būtų nuostabu kokią vietelę užtikti, kur neįgaliesiems pritaikyta, ir nakvynei, ir takas iki jūros...labai nesinori važiuoti va bank.
Gal kas ką nors žinot ar girdėjot??
ačiu  4u.gif

Internete tureti buti informacija.Dekoju Dievui, kad MB kazkaip pagerejo smile.gif .O issetinuke- JUSU MAMYTE?
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 08 25, 15:47)
Va taip ir negalioja-as irgi daugybe metu draudziausi, aciu dievui nepasinaudojau)) O musu draugijos pirmininkas susilauze ranka-ir draudimas nemokejo. Dabar baigesi mano poliso galiojimas, ir eidama draustis pasitikslinau ar draudzia su tokia diagnoze-NEDRAUDZIA  verysad.gif Nenorejau be reikalo pinigu metyt, nes kai duos gydytojas israsa, irasys kad sergi IS ir tiu tiu piniguciai...Draudzia Letuvos draudimas, bet kaina kosmine, Gjensidige prase anketa uzpildyt ir sake spres, Ergo kategoriskai nedraudzia. Tai jei jau apsidraudet tai tylekit, gydytoju prasykit kad niekur neyrasytu...Va tokios va nekokios naujienos verysad.gif


Na man kazkaip viskas su logika prasilenkia. Na ,tarkim einu per gatve ir koks neapdairus pilietis trinkteli i mane su masinos priekiu - man luzta ranka. Prie ko cia IS? Beje, galima daugybe situaciju prigalvoti, kur nuo taves niekas nepriklausytu, bet tu vistiek gali patirti trauma...
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 08 25, 16:48)
Na man kazkaip viskas su logika prasilenkia. Na ,tarkim einu per gatve ir koks neapdairus pilietis trinkteli i mane su masinos priekiu - man luzta ranka. Prie ko cia IS? Beje, galima daugybe situaciju prigalvoti, kur nuo taves niekas nepriklausytu, bet tu vistiek gali patirti trauma...

logikos nera, o tu nueik i draudima ir pasiklausk. Sergant IS yra didesne rizikos grupe.
Atsakyti
g.gif vaje, net girtam puse ismokos duoda...
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 08 25, 18:17)
logikos nera, o tu nueik i draudima ir pasiklausk. Sergant IS yra didesne rizikos grupe.


as kai draudziausi iskart pasakiau kokia liga sergu, kad ateity nebutu bedos ir apdraude tik viena draudimo bendrove Bonum Publicum. Bet pas mane gyvybes draudimas ir aisku ten yra dalis nelaimingiems atsitikimams. Nes gyvybes draudimu draudziantis bendroves vistiek kreipiasi i poliklinika del informacijos. Aisku kol kas neteko ismokom pasinaudot, nes tfu tfu nieko blogo nebuvo nutike.
Atsakyti