Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(Rigedora @ 2011 08 15, 16:02)
O tai kaip vaistines parduoda jei pas mus neregistruota??  blink.gif  blink.gif

Gydytoja paraso tokia deklaracija, kad prisiima ant saves visa atsakomybe, kad susipazindino pacienta su galimom pasekmem ir ja prideda prie recepto. esme ta, kad LT neregistruota bet kitose ES salyse registruota.Tada vaistine uzsako ir tiekejai atveza (nors manau jie ju turi zapasa smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 08 15, 11:53)
Sveikuciai visi (matau kad sveiki, tems jau uzmirsta  thumbup.gif ) Kaip laikotes? Zinot, esu gerokai nustebinta cerebrum compositum poveikio-vakare kai suleidzia, kita diena energijos pilna, lakstau kaip enerdzaizerio zuikutis  lotuliukas.gif Dabar galvoju, gal kas pasidalins patirtim, kiek ampuliu leidotes? Silver tai pamenu 30, o kiti? Galvoju, gal nueit pas daktaryte dar bent 10 issirasyt? Brangu tai brangu, bet kad veikia  thumbup.gif Laukiu dabar is USA papildu smegenim va tokiu
papildai
Paziuresim kaip poveikis, is aprasymo tai turetu neblogi but, nes jau tas B vit atsibodo  doh.gif

As irgi du kartus leidausi cerebrum compositum, poveikis tai buvo panasus lotuliukas.gif vos tada judet galejau bet va nuotaika tai buvo gera, daktarai ateina o man taip linksma thumbup.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif pirma karta leidau kas antra diena (10ampuliu), o antra karta man dar israse Galium Hell (tos pacios firmos). Tai leidau viena diena vienus, kita- kitus. Uz cerebrus compositum mokejau 60lt, bet cia pries tris metus buvo. Reikia turbut po tokios pertraukos vel uzsisakyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpatica: 15 rugpjūčio 2011 - 15:35
Simpatica, o galium heel irgi su tokiu receptu kaip Cerebrum? o tu Cerebrum kursa po 10 vnt leidaisi? Kaip sveikatele? Mano pagrindine beda tai nuovargis, bet po leidimosi man super thumbup.gif kita karta gal ne solumedroli ciupsiu o situs-daug sveikiau nei tokia baisi chemija smile.gif beje kalbejau su keliais serganciais tai vaiksto tokios nuomones kad kazko pasilpnejes poveikis solumedrolio, daznai kartot reik 3 amp neuztenka, ir nepadeda taip labai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratema: 15 rugpjūčio 2011 - 16:34
QUOTE(juratema @ 2011 08 15, 17:24)
Simpatica, o galium heel irgi su tokiu receptu kaip Cerebrum? o tu Cerebrum kursa po 10 vnt leidaisi? Kaip sveikatele? Mano pagrindine beda tai nuovargis, bet po leidimosi man super  thumbup.gif  kita karta gal ne solumedroli ciupsiu o situs-daug sveikiau nei tokia baisi chemija smile.gif  beje kalbejau su keliais serganciais tai vaiksto tokios nuomones kad kazko pasilpnejes poveikis solumedrolio, daznai kartot reik 3 amp neuztenka, ir nepadeda taip labai g.gif

Man Galium Hell israse ir dave kaip ir cerebrum compositum. Bet neprisimenu ar jauciau kazka nuo ju... g.gif Man skyre po 10 ampuliu smile.gif Bet tie vaistai kaip laimes ir energijos hormonai thumbup.gif Po paskutines stiprios atakos isgelbejo nuo depresijos ir suteike stiprybes smile.gif dabar (tfu tfu tfu) bus jau 3 metai kai nera jokio pablogejimo thumbup.gif Leidziuosi Avonexa ir daugiau nieko, bet jokio fizinio darbo, tik mokausi (dabar vasara tik ilsiuosi ir sportuoju). Kai ateis ruduo reikes kazko griebtis- daktare siulo ligonineje pagulet savaite, pati galvoju papildu pagerti. Tikiuosi viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
nu va panos ir berniukai dar kazka siulo-atidaryta tema marsalo metodas autoimuninem ligom taikomas... gal kas girdejot? wink.gif rolleyes.gif
Papildyta:
http://mpkb.org/home/diseases
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 08 15, 19:29)
nu va panos ir berniukai dar kazka siulo-atidaryta tema marsalo metodas autoimuninem ligom taikomas... gal kas girdejot? wink.gif  rolleyes.gif
Papildyta:
http://mpkb.org/home/diseases

Gerai butu ax.gif ,nes dabar MB vel pradejo gerti Prednizolona, gydytoja sake ir B vitamina pasileist, bet dabar B vitamino naturalaus pilna darzovese, vaisiuose. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Gal kas galit trumpai apšviest apie ką tas straipsnis, kokie gydymo metodai, ko tai nelabai suprantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 08 16, 11:31)
Gerai butu ax.gif ,nes dabar MB vel pradejo gerti Prednizolona, gydytoja sake ir B vitamina pasileist, bet dabar B vitamino naturalaus pilna darzovese, vaisiuose. mirksiukas.gif

Tokiu kiekiu kiek reikia kad veiktu nervu sistema tikrai nesuvalgysit darzoviu. Sake leistis, reiskia reikia ypac dideliu kiekiu. Manyciau reiktu gyd klausyt..
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 08 16, 13:20)
Tokiu kiekiu kiek reikia kad veiktu nervu sistema tikrai nesuvalgysit darzoviu. Sake leistis, reiskia reikia ypac dideliu kiekiu. Manyciau reiktu gyd klausyt..


Kaip tai nesuvalgysi? g.gif
Suvalgysi be problemu ! As dar neretai B6 ir B12 perduozuoti su maistu sugebu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 08 16, 13:45)
Kaip tai nesuvalgysi?  g.gif 
Suvalgysi be problemu ! As dar neretai B6 ir B12 perduozuoti su maistu sugebu smile.gif

Ir kas jums taip sake kad perdozuojat? tyrimai atlikti kazkoki buvo, ar i veidrodi pasiziurejus matosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 08 16, 14:10)
Ir kas jums taip sake kad perdozuojat? tyrimai atlikti kazkoki buvo, ar i veidrodi pasiziurejus matosi?  g.gif


Na, i veidrodi ziureti nereikia smile.gif
Beje B6 nera sunku perdozuoti, jei valgai daug vaisiu, darzoviu, mesos.
Beje didesnes sio vitamino dozes gali sutrikdyti nervu sistemos veikla, sumazinti plastaku bei pedu jautruma.
Sunkiau perdozuoti kitus B grupes vitaminus, bet PVZ. perdozavus B1, gali prasideti traukuliai, atsirasti silpnumas, alergija, sutrikti sirdies ritmas.
Tad, kaip neretai sakoma, visur turi buti saikas smile.gif nenoriu buti kitoks, bet leidziamu bei geriamu sintetiniu b grupes vitaminu niekad nenaudoju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Silver79 @ 2011 08 16, 14:33)
Na, i veidrodi ziureti nereikia smile.gif
Beje B6 nera sunku perdozuoti, jei valgai daug vaisiu, darzoviu, mesos.
Beje didesnes sio vitamino dozes gali sutrikdyti nervu sistemos veikla, sumazinti plastaku bei pedu jautruma.
Sunkiau perdozuoti kitus B grupes vitaminus, bet PVZ. perdozavus B1, gali prasideti traukuliai, atsirasti silpnumas, alergija, sutrikti sirdies ritmas.
Tad, kaip neretai sakoma, visur turi buti saikas smile.gif nenoriu buti kitoks, bet leidziamu bei geriamu sintetiniu b grupes vitaminu niekad nenaudoju smile.gif


Tiesa moterims per para reikia ~1 - 1,2 mikrogramo vitamino B1 (Neurorubino ampuleje yra 100 mikrogramu)
B6 per para organizmui uztenka ~0,8 - 2 mikrogramu (Neurorubino ampuleje taip pat 100 mikrogramu)
Nesunku paskaiciuoti, kad B1 IR B6 norma ampuleje ~100 kartu didesne NEI REIKIA ZMOGUI PER PARA + TA DIENA DAR KAZKA IR VALGOT ....
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 08 16, 14:33)
Na, i veidrodi ziureti nereikia smile.gif
Beje B6 nera sunku perdozuoti, jei valgai daug vaisiu, darzoviu, mesos.
Beje didesnes sio vitamino dozes gali sutrikdyti nervu sistemos veikla, sumazinti plastaku bei pedu jautruma.
Sunkiau perdozuoti kitus B grupes vitaminus, bet PVZ. perdozavus B1, gali prasideti traukuliai, atsirasti silpnumas, alergija, sutrikti sirdies ritmas.
Tad, kaip neretai sakoma, visur turi buti saikas smile.gif nenoriu buti kitoks, bet leidziamu bei geriamu sintetiniu b grupes vitaminu niekad nenaudoju smile.gif

Dziugu thumbup.gif man tik idomu, ar jums yra buve rimtu sios ligos ataku? Nes turiu toki pazystama, tai jis nei prednizolono mates, nei suparalizuotas buves-giriasi kad nieko nenaudoja doh.gif Aisku, su sita liga kaip kam pasiseka-vieni ilgai ir laimingai laksto, kitus per pora metu i patala paguldo..Ir nei nuo gyvenimo budo, nei nuo mitybos tai deja nepriklauso.
Beje, radau apsparer.de CEREBRUM kainuoja tik 15 euru, o tai yra per pus pigiau nei pas mus, o 50 amp kainuoja 68 eu thumbup.gif
Atsakyti