Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Na, ka... vyras klinikose diena paguli, vakarop namo isleidzia... i aki injekcijos tipo okuliste sake jau atgyvena unsure.gif retais atvejais betaikoma... jam lasina lasines ir taiko elektrostimuliacija.... kol kas pagerejimo jokio... nors gydytojai sako, kad tai normalu, kad turi praeit nervo sutinimas, tada atlegs.. savaitgaliui paleis, duos geriamas tabletes.... g.gif o as vakarais dar ir neurorubina uodegon ikalu rolleyes.gif
Tai vat tokios musu naujienos.... verysad.gif na bet dziaugiasi bent tuo, kad nereik ten parom buti, nes jam tai didziulis stresas...
Atsakyti
[quote=Rigedora,2011 08 05, 11:59]
Na, ka... vyras klinikose diena paguli, vakarop namo isleidzia... i aki injekcijos tipo okuliste sake jau atgyvena unsure.gif retais atvejais betaikoma... jam lasina lasines ir taiko elektrostimuliacija.... kol kas pagerejimo jokio... nors gydytojai sako, kad tai normalu, kad turi praeit nervo sutinimas, tada atlegs.. savaitgaliui paleis, duos geriamas tabletes.... g.gif o as vakarais dar ir neurorubina uodegon ikalu rolleyes.gif

Man tik per 1,5 mėnesio atsistatė, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 08 05, 13:16)

Man tik per 1,5 mėnesio atsistatė, viskas bus gerai  4u.gif

O kaip atsistatymas vyko? palaispsniui pradejo svieset? ar kaip? nes kol kas pas mus jau 5 diena hormoninio gydymo, bet progreso jokio, net sakyciau atvirksciai-tik tamsiau sad.gif
Atsakyti
[quote=Rigedora,2011 08 07, 12:30]
O kaip atsistatymas vyko? palaispsniui pradejo svieset? ar kaip? nes kol kas pas mus jau 5 diena hormoninio gydymo, bet progreso jokio, net sakyciau atvirksciai-tik tamsiau sad.gif

Tai man buvo kaip per miglą ta akis, pradėjo lašinti solumedrolį - visai apsišvietus paliko, kaip į fotiko blykstę pažiūrėjus, daug prasčiau.
Nežinau kada ten būtų pradėję atsistatyti, bet aš po ligoninės pradėjau gerti prednisoloną ir po savaitės pradėjo gerėti, bet labai pamažu. Aš ir pagalvoju, gal ir be tų tablečių būtų atsistatę, bet akių gyd. liepė gerti, neurologas pritatė.
Aš gulėjau nervų skyriuj, o į akių tik nueidavau. smile.gif
Tai blogai, kaip šį 4-ą kartą nėra buvę, l. bijojau, bet dabar viskas thumbup.gif
Atsakyti
Na ir as uzsukau paziuret kas naujo musu fronte. Prisivoliojau klinikose- dar baisiau nei buvo schmoll.gif Taigi turiu gryzti prie vaistuku, gydytojai padare isvada kad man recidyvine forma ir jei noriu dar siekt tiek judet teks badytis. Jetau vaziuoja viskas zemyn tokiu tempu.
Pradejau tvarkyt savo smegeneles truputi- maziau dirbt, daugiau ilsetis, manksta labai svarbu (as taip tingiu) nu bet kojas bent judinu lovoje. Dar ka valgyt reiketu paziuret , bet siuo metu taip nuvare klinikose krauja , kad net miltelius baltymu vartot reikia.
Atkentejau pulsacijas, plazmoforeze- rezultato 0.
Dar uzsimine apie kazkoki skysti leidziama i vena kas tris menesi
us ligai stabdyt ( nu brangus kaip ir visad). Gal kas bandet. Verta i tai kist lesas?

Nebezinau ko griebtis jau, kokiais samanais , sarlatanais , ar daktarais tiket. g.gif
Atsakyti
QUOTE(voriukai @ 2011 08 09, 16:09)
Na ir as uzsukau paziuret kas naujo musu fronte.  Prisivoliojau klinikose- dar baisiau nei buvo schmoll.gif  Taigi turiu gryzti prie vaistuku, gydytojai padare isvada kad man recidyvine forma ir jei noriu dar siekt tiek judet  teks badytis. Jetau vaziuoja viskas zemyn tokiu tempu.
Pradejau tvarkyt savo smegeneles truputi- maziau dirbt, daugiau ilsetis,  manksta labai svarbu (as taip tingiu) nu bet kojas bent judinu lovoje.  Dar ka valgyt reiketu paziuret , bet siuo metu  taip nuvare klinikose krauja , kad net miltelius baltymu vartot reikia.
Atkentejau pulsacijas, plazmoforeze- rezultato 0.
Dar uzsimine apie kazkoki skysti leidziama i vena kas tris menesi
us ligai stabdyt ( nu brangus kaip ir visad).  Gal kas bandet. Verta i tai kist lesas?

Nebezinau ko griebtis jau, kokiais samanais , sarlatanais , ar daktarais tiket. g.gif


Hmmm... Ne kokios naujienos sad.gif Beje, as trumpai pasidalinsiu savo naujienomis. Gal kiek prides optimizmo. PVZ. as jau daugiau kaip metai gyvenu pagal griezta rezima - Maistas, sportas, kasdienine manksta ir t.t. Kas liecia maista, jis tikrai nera skurdus (Nors zmona sako, kad numirtu po savaites lotuliukas.gif ) ir tikiu, kad tai prisideda prie mano neblogos savijautos. Kalbant, apie sporta ir mankstas, tai ir man kartais buna tokios dienos kai net pagalvoti apie tai nesinori, bet is nusistatytam rezimui dar niekad nenusizengiau. Ir ka..., ogi praejusia ir sia savaite pasidariau tyrimus - Krauja pilnut pilnuteli, Magneta, Kardiograma su kruviu, sirdies ir vidaus organu echoskopija. Mano gydytojas sako, kad viskas tiesiog idealu, o kas man dziugiausia - atsakyma del Mano magneto is Kauno profesores gavau - jokio, ne menkiausio pakitimo per paskutinius metus thumbup.gif thumbup.gif
Taigi mano pastangos nenuejo veltui ir tikiuosi as ta Liga taip pakaustysiu , kad ji dings nuo manes kaip velnias nuo kryziaus smile.gif cool.gif
Atleiskit, kam situacija ne tokia gera. Tiesog siandien nenusedziu vietoje ir norejau pasidalinti tuo su Jumis wink.gif Laikykites, nepasiduokit ir labai mylekit save - niekas kitas uz jus to nepadarys. Jei kam idomu, rasykit, pasidalinisiu visa patirtimi - gal ir Jus kazka gero sau pritaikysit bei tai jums pades. Iki wink.gif
Atsakyti
Dziugu, kad nors kazkam dziugios naujienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 08 09, 16:49)
Hmmm... Ne kokios naujienos sad.gif Beje, as trumpai pasidalinsiu savo naujienomis. Gal kiek prides optimizmo. PVZ. as jau daugiau kaip metai gyvenu pagal griezta rezima - Maistas, sportas, kasdienine manksta ir t.t. Kas liecia maista, jis tikrai nera skurdus (Nors zmona sako, kad numirtu po savaites  lotuliukas.gif  ) ir tikiu, kad tai prisideda prie mano neblogos savijautos. Kalbant, apie sporta ir mankstas, tai ir man kartais buna tokios dienos kai net pagalvoti apie tai nesinori, bet is nusistatytam rezimui dar niekad nenusizengiau. Ir ka..., ogi praejusia ir sia savaite pasidariau tyrimus - Krauja pilnut pilnuteli, Magneta, Kardiograma su kruviu, sirdies ir vidaus organu echoskopija. Mano gydytojas sako, kad viskas tiesiog idealu, o kas man dziugiausia - atsakyma del Mano magneto is Kauno profesores gavau - jokio, ne menkiausio pakitimo per paskutinius metus  thumbup.gif  thumbup.gif
Taigi mano pastangos nenuejo veltui ir tikiuosi as ta Liga taip pakaustysiu , kad ji dings nuo manes kaip velnias nuo kryziaus smile.gif cool.gif
Atleiskit, kam situacija ne tokia gera. Tiesog siandien nenusedziu vietoje ir norejau pasidalinti tuo su Jumis wink.gif Laikykites, nepasiduokit ir labai mylekit save - niekas kitas uz jus to nepadarys. Jei kam idomu, rasykit, pasidalinisiu visa patirtimi - gal ir Jus kazka gero sau pritaikysit bei tai jums pades. Iki wink.gif

Turbut tai ir yra svarbiausia kovoje su liga.

Trumpai parasysiu as apie savo teva. Jau virs menesio nebevartoja jokiu zoliu, Q ir fermentu (labai pakenke stemplei) ir jauciasi geriau, nei kai vartojo.
Ir pagal galimybes bando kasdien kazkiek judeti.
Papildyta:
QUOTE(voriukai @ 2011 08 09, 16:09)
Na ir as uzsukau paziuret kas naujo musu fronte.  Prisivoliojau klinikose- dar baisiau nei buvo schmoll.gif  Taigi turiu gryzti prie vaistuku, gydytojai padare isvada kad man recidyvine forma ir jei noriu dar siekt tiek judet  teks badytis. Jetau vaziuoja viskas zemyn tokiu tempu.
Pradejau tvarkyt savo smegeneles truputi- maziau dirbt, daugiau ilsetis,  manksta labai svarbu (as taip tingiu) nu bet kojas bent judinu lovoje.  Dar ka valgyt reiketu paziuret , bet siuo metu  taip nuvare klinikose krauja , kad net miltelius baltymu vartot reikia.
Atkentejau pulsacijas, plazmoforeze- rezultato 0.
Dar uzsimine apie kazkoki skysti leidziama i vena kas tris menesi
us ligai stabdyt ( nu brangus kaip ir visad).  Gal kas bandet. Verta i tai kist lesas?

Nebezinau ko griebtis jau, kokiais samanais , sarlatanais , ar daktarais tiket. g.gif


Gal sanatorija kiek padetu? Mano tevui anksciau labai padedavo Abromiskese. Bet pagerejima pajusdavo ne sanatorijoje, o grizes is jos.
Atsakyti
Sveikuciai visi (matau kad sveiki, tems jau uzmirsta thumbup.gif ) Kaip laikotes? Zinot, esu gerokai nustebinta cerebrum compositum poveikio-vakare kai suleidzia, kita diena energijos pilna, lakstau kaip enerdzaizerio zuikutis lotuliukas.gif Dabar galvoju, gal kas pasidalins patirtim, kiek ampuliu leidotes? Silver tai pamenu 30, o kiti? Galvoju, gal nueit pas daktaryte dar bent 10 issirasyt? Brangu tai brangu, bet kad veikia thumbup.gif Laukiu dabar is USA papildu smegenim va tokiu
papildai
Paziuresim kaip poveikis, is aprasymo tai turetu neblogi but, nes jau tas B vit atsibodo doh.gif
Atsakyti
o kaip leidies,. pagal kokia schema? beje, kur pirkai? kaip kainos skiriasi vaistinese? nes as kai pvz mirenos ieskojau arba pramistaro-tai labai skirtumai jauciasi kainose g.gif galvoju, gal ir mums pabandyt... nors dabar prednizalonu farsiruojamas,. tai net nezinau ar yra prasme kartu naudot g.gif akis nenori atsistatyti sad.gif nuo vakar lyg vos vos geriau, gal pajudes ledai pagaliau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 08 15, 12:40)
o kaip leidies,. pagal kokia schema? beje, kur pirkai? kaip kainos skiriasi vaistinese? nes as kai pvz mirenos ieskojau arba pramistaro-tai labai skirtumai jauciasi kainose  g.gif galvoju, gal ir mums pabandyt... nors dabar prednizalonu farsiruojamas,. tai net nezinau ar yra prasme kartu naudot  g.gif akis nenori atsistatyti sad.gif nuo vakar lyg vos vos geriau, gal pajudes ledai pagaliau... g.gif

Leidziuosi kas trecia diena, kaina nezinau-jie kaip lietuvoj neregistruoti, tai neieskojau kainu skirtumo. As mokejau 107 gintarinej. Turetu jusu vyrui akyte atsistatyt, man kazkur per 2 men po to kai i aki bade ir dar geriau prednizolona atsistate.
Atsakyti
O tai kaip vaistines parduoda jei pas mus neregistruota?? blink.gif blink.gif
Atsakyti