Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(Apart @ 2011 08 01, 13:51)
O aš su dešine po neurito žymiai šviesiau matau, nors ir gydžiau. Tai ir sako akių gyd. visiems skirtingai, jei būčiau tik plečiančius gėrus tai nei tiek nematyčiau dabar  blink.gif



kiek gydytoju tiek nuomoniu biggrin.gif svarbu padejo - nesvarbu kaip biggrin.gif
Atsakyti
o buvo kuria nors i stacionara pagulde? unsure.gif nes ryt gydytoja siuncia i klinikas.... o jausmas jam lyg apakintas blykstes ar pasiizurejes i saule.... o paskaudena ir kita aki biskeli... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 08 01, 18:49)
o buvo kuria nors i stacionara pagulde?  unsure.gif nes ryt gydytoja siuncia i klinikas.... o jausmas jam lyg apakintas blykstes ar pasiizurejes i saule....  o paskaudena ir kita aki biskeli...  verysad.gif


mane gulde ir leido i akis dexametazona. nemaciau nieko, bet atsistate po siu leidimu pilnai ir daugiau nebepasikartojo (ir tikiuosi nebepasikartos)
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 08 01, 17:49)
o buvo kuria nors i stacionara pagulde?  unsure.gif nes ryt gydytoja siuncia i klinikas.... o jausmas jam lyg apakintas blykstes ar pasiizurejes i saule....  o paskaudena ir kita aki biskeli...  verysad.gif

Rigedora, tai mano vyrui pirmas požymis ir buvo dėl akių, paguldė šiaip ne taip tik iš antro karto, kuris pasikartojo po kelių mėn. doh.gif tada jau pripažino kaip antrą atkrytį ir skyrė kompensuojamus vaistus. O šiaip, kiek atsimenu, tą antrą kartą jis gavo kažkokių leidžiamų hormoninių vaistų ir dexametazono injekcijas į akies obuolį.
Sėkmės taviškiui, nuvažiuosit, paguldys ir atstatys tą regėjimą 4u.gif
Atsakyti
panos, nu bet skamba injekcijos i akies obuoli.... blink.gif blink.gif doh.gif eina sau... kad mums tas gulimas labai komplikuoja daug dalyku.. doh.gif reik visokias pasakas kurt tevam... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 08 01, 22:50)
panos, nu bet skamba injekcijos i akies obuoli.... blink.gif  blink.gif  doh.gif eina sau...  kad mums tas gulimas labai komplikuoja daug dalyku..  doh.gif reik visokias pasakas kurt tevam...  doh.gif


cia tik tai skamba smile.gif baisaus beveik nieko, tik poto gali tekt su melyne vaiksciot paaky, jei pataikys i kraujagysle smile.gif)) man taip nutiko kai paskutini syki suleido vaistus smile.gif tai poliklinikoj mociutes kraipe galvas smile.gif turbut nusprende, kad mane vyras gerai "atskalbe" biggrin.gif bet siaip guldo i akiu klinika, ne neurologini del sito susirgimo
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 08 01, 22:50)
panos, nu bet skamba injekcijos i akies obuoli.... blink.gif  blink.gif  doh.gif eina sau...  kad mums tas gulimas labai komplikuoja daug dalyku..  doh.gif reik visokias pasakas kurt tevam...  doh.gif


biggrin.gif ne į obuolį leido, o į tą paakio maišelį ir reikia iš kart su vata stipriai prispausti ir palaikyti, tada nebūna mėlynės(bent jau man)
Papildyta:
tiesa ir aš niekad akių skyriuj negulėdavau, o vaikščiodavau, leisdavo be problemų. Sakydavau vyro nėra, vaikas mažas, šuo didelis... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 02 rugpjūčio 2011 - 09:36
Jetau, nu gal tiksliai tada, ne į obuolį, o šalia doh.gif Nusišnekėjau ir prišiurpinau, to visai nenorėdama blush2.gif
Atsakyti
Ne ne i obuoli. Man buvo kaires akies neuritas, tai liepia ziuret nosies link ir i virsu, tada pirstu paspaudzia paaki, kad tas obuolys pasislinktu ir duria. "Fonarai" tai grazus buvo-visu spalvu blush2.gif nes savaite leido. O Alytuj kai leido, tai atitraukia voka apatini ir i jo isorini kampa duria-skauda labiau, bega kraujas, bet "fonaru" nebuvo.. Siaip tai pakankamai nemaloni procedura, bet esu turejus ir baisesniu smile.gif Laikykites 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes 4u.gif , na va as jau po atostogu. lotuliukas.gif Idarba visai nesinori, bet nieko nepadarysi. schmoll.gif . Smagu buvo pailseti, atsijungti nuo kasdienybes, nes pabuvome savaitele Sventojoje, savaitele prie ezeru ir savaitele namuose. Bet jokiu darbu nedariau leidau sau ilsetis. rolleyes.gif
O jus cia ir prirasete baisiai apie akiu gydyma ir pan. doh.gif Tikiuosi man su akimis viskas bus gerai ir nereiks taip kenteti. schmoll.gif Man tik buvo klausa dingusi tai irgi jausmas nekoks schmoll.gif . Tik va papildomu vaistu nieko nereikejo tik solumedrolis ir po to prednisolonas. Taip viskas ir atsistate.
Atsakyti
QUOTE(Eri-ka @ 2011 08 03, 09:14)
Sveikos mergytes  4u.gif , na va as jau po atostogu.  lotuliukas.gif  Idarba visai nesinori, bet nieko nepadarysi. schmoll.gif . Smagu buvo pailseti, atsijungti nuo kasdienybes, nes pabuvome savaitele Sventojoje, savaitele prie ezeru ir savaitele namuose. Bet jokiu darbu nedariau leidau sau ilsetis.  rolleyes.gif
O jus cia ir prirasete baisiai apie akiu gydyma ir pan.  doh.gif  Tikiuosi man su akimis viskas bus gerai ir nereiks taip kenteti.  schmoll.gif  Man tik buvo klausa dingusi tai irgi jausmas nekoks  schmoll.gif . Tik va papildomu vaistu nieko nereikejo tik solumedrolis ir po to prednisolonas. Taip viskas ir atsistate.

Mes ruosiames i pajury( ko gero, ne Lietuvoje) vykt,tik va, nezinau,
ar nelietuviskas klimatas MB nepakenks...nes Lietuvoej tai tenkinames simet upe ir ezerais.o lietuvisko pajurio nebenorim... ax.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif
laikykites abu, nors paskaicius apie galimas proceduras, net silpna pasidare.. unsure.gif mane su akim pagulde i neurologini, kai diagnozavo, bet man vyzdys issipletes buvo, paskui dvejinos ir nusisuko obuoliukas i sona. atstate viska 4u.gif bet uztruko.. kazkur 1,5 - 2 men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 04 rugpjūčio 2011 - 14:44