Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(bohemaaa @ 2011 05 16, 13:33)
nemegstu pirmadienio, nes vel vaistus leistis reikia..ar jums nesauseja oda injekcijos vietoj?


cia gal priklauso nuo to, ka leidies g.gif
Atsakyti
4u.gif labutis,
man kakle židinių nėra, įdomu labai kaip stuburas, nėra darę magneto.
Įdomu kas leidžiatės interferonus - kiek laiko gerti Ibupromą prieš injekciją, aš jį po pusę dabar ketvirtį žadu bandyti. Bet savijauta ne vienoda, kartais l.laužo kaulus kitą kart nieko. Aš Betaferon naudoju.
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2011 05 13, 19:54)
krissti@ gal zinai ka turesit?  bigsmile.gif ar teisingai supratau, kad mergyte?


labutis 4u.gif tai, kad nea, berniukas ax.gif gal zinai kas tau? bigsmile.gif kaip sveikatytes? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 05 16, 13:39)
4u.gif  labutis,
man kakle židinių nėra, įdomu labai kaip stuburas, nėra darę magneto.
Įdomu kas leidžiatės interferonus - kiek laiko gerti Ibupromą prieš injekciją, aš jį po pusę dabar ketvirtį žadu bandyti. Bet savijauta ne vienoda, kartais l.laužo kaulus kitą kart nieko. Aš Betaferon naudoju.

Man sesute sake isgerti ir susileisti, laiko kaip ir neminejo. Bet isgeriau tik viena vieninteli karta. Paskui nusprendziau to nedaryti ir nei vieno karto nepasigailejau 4u.gif Jokiu salutiniu neturejau, nors leidausi kasdien 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(krissti@ @ 2011 05 16, 15:39)
tai, kad nea, berniukas ax.gif  gal zinai kas tau? bigsmile.gif  kaip sveikatytes? ax.gif

Fainiai wub.gif as eisiu penktadieni, gal ka pamatys blush2.gif labai noreciau... wub.gif dabar maziukas turi uzsiemima man pusle pajudinti biggrin.gif
o siaip tai jauciuosi labai gerai, IS nejauciu visiskai schmoll.gif Kaip tu?
Atsakyti
Sveikuciai bigsmile.gif kaip dziaugiuosi uz mamytes nestuke.gif ir linkiu kad tas mazylis suteiktu daug jegu ir dziaugsmo. mirksiukas.gif lotuliukas.gif .
O as kazkaip savaitele vakarais nekaip jauciuosi schmoll.gif nors ir ryte tokia pridususi, bet issivaikstau ir geriau bet vakare ir kojytes nelabai nori eiti ir pati jau 19val gulti norisi. Tai bandysiu uz savaites eiti atostogu gal tada pailsesiu ir visas jegas atgausiu. g.gif

O kaip LIBE gyvena, kaip jos maziukas? O Talli? Kazkur dingusios?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eri-ka: 17 gegužės 2011 - 07:49
QUOTE(Radmile @ 2011 05 13, 15:51)
  Man jau daug tyrimų daryta, akių dugną žiūrėjo-nieko, kraujagysles echoskopavo- nieko, kaklo MR dare, irgi nelabai ką ten mato, na iškrype slanksteliai kažkiek. Dabar darys galvos  unsure.gif  Bandau sau įkvėpti optimizmo, bet sekasi ne visada  doh.gif

atleiskit kad aš čia su tokiom ašaringom nuotaikom pas jus įsiveržiau...

o pazistamas jausmas, kiek as perejau gydytoju ir tyrimu kiek buvo pridaryta del to svaigimo akyse doh.gif (visi kraujo tyrimai, cukrus, magnis,kalis, skydliaukes hormonai, skydliauke echo, kaklo nuotrauka, galvos magnetinis rezonansas) tyrimai visi buvo geri, tik magnetinio rezonanso metu rado regejimo kraujagysles susiaurejima, gyd. prof. pasake kad reikia masazu ir sportuot, na ir ka, pasidariau 10 kartu kursa sprando masaza pas gera masaziste, pradejau sportuot, ir viskas praejo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryana: 17 gegužės 2011 - 08:22
Sveikuciai.. 4u.gif

Ilgas filmukas susuktas(rusu kalba), bet tai yra tiesa!
Papildyta:
QUOTE(Apart @ 2011 05 16, 15:39)
4u.gif  labutis,
man kakle židinių nėra, įdomu labai kaip stuburas, nėra darę magneto.
Įdomu kas leidžiatės interferonus - kiek laiko gerti Ibupromą prieš injekciją, aš jį po pusę dabar ketvirtį žadu bandyti. Bet savijauta ne vienoda, kartais l.laužo kaulus kitą kart nieko. Aš Betaferon naudoju.

as susileidziu 21h, isgeriu ibuprono 200 viena tablete

QUOTE(Eri-ka @ 2011 05 17, 09:48)
O kaip LIBE gyvena, kaip jos maziukas? O Talli? Kazkur dingusios?

Gyvenem gerai smile.gif augam smile.gif As jauciuosi gerai
JEi turi galimybe,butinai paatostogauk ir pailsek 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <LIBE>: 17 gegužės 2011 - 11:58
Nespėsiu aš to filmo viso pažiūrėti, baisu iš tikrųjų... Kaip suprantu šis filmas kurtas rusų, o kuom kuom, bet jais aš netikiu, jiems patiems savi žmonės š vietoj, žinom iš istorijos. Būtų įdomu pamatyti šį filmą, sukurtą pačių amerikiečių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltupyte @ 2011 05 17, 13:26)
Nespėsiu aš to filmo viso pažiūrėti, baisu iš tikrųjų... Kaip suprantu šis filmas kurtas rusų, o kuom kuom, bet jais aš netikiu, jiems patiems savi žmonės š vietoj, žinom iš istorijos. Būtų įdomu pamatyti šį filmą, sukurtą pačių amerikiečių g.gif

as kazkaip irgi nenoriu tiket tokiom baisybem schmoll.gif bet kas ten zino g.gif
siaip nuo gripo skiepijuosi jau 4 metus ir, tpfu tpfu tpfu, ne karto nesirgau schmoll.gif
Atsakyti

Fainiai wub.gif as eisiu penktadieni, gal ka pamatys blush2.gif labai noreciau... wub.gif dabar maziukas turi uzsiemima man pusle pajudinti biggrin.gif
o siaip tai jauciuosi labai gerai, IS nejauciu visiskai schmoll.gif Kaip tu?

Na, ir as neblogai... ax.gif visi simtomai siaip nestukiniai, kaip as sakau, jei ne galva, tai subine... biggrin.gif bet nieko, juk ne karo metas, istversim, o ir verta pakentet... bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Na va jau turiu atsakymus is MR, jokiu pakitimu rodanciu IS nera. Ir siaip regis nieko rimto. Aisku mane tai nudziugino, bet vistiek nerandu sau vietos kas man yra doh.gif Tas mirgejimas akyse nuo ryto iki vakaro, dar ranka desine lyg aptirpus, kaip nesava pasidare, kojos irgi dazniau negu anksciau nutirpsta, bet praeina greitai. Zodziu vistiek man neramybe doh.gif Esu skaiciusi kad MR gali ir nerodyti IS zidiniu (man daryta galvos ir kaklo,), bet tai dar nereiskia kad IS nera. Sakau gal stuburo tada reiketu pasidaryti, ar dar kokiu kitu tyrimu prasytis, nebezinau nei kur kreiptis verysad.gif Neurologas pas kuri buvau, sako kad tai bendras issiderinimas organizmo, nu kas cia per diagnoze doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 05 16, 10:53)
MB vel labai pradejo kaire koja tint,jokie tepaliukai ir koju kremai nepadeda...na ,po masazo pagereja,bet laikinai... g.gif ,na gal pervargsta( darom namuose remonta ir sode darbo yra)...

dabar MB dar ir depresija paumejo...na,visokiu pergyvenymu,stresu yra( IS negalima nervintis verysad.gif )....vaistu jokiu negeraia nuo depresijos- tik jonazoliu arbata. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mariug: 19 gegužės 2011 - 10:07