Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(mariug @ 2011 07 26, 09:05)
Kiek girdejom ,kad Vokietijoje ar Lenkijoje daro galvos operacijas, gydant IS. tai gal kaip reikiant pastatys ant koju. g.gif

o as apie galvos negirdejau kazkaip g.gif
lauksim ziniu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal kam dare plazmoforeze? Kaip jausmas po sios proceduros?

Ar padeda kiek nors?

Ryt man paskirta si procedura- velniskai bijau kraujo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(voriukai @ 2011 07 26, 17:19)
Sveiki,

Gal kam dare plazmoforeze?  Kaip jausmas po sios proceduros?

Ar padeda kiek nors?

Ryt man paskirta si procedura- velniskai bijau kraujo doh.gif


be reikalo bijai. man daryta ir ne karta smile.gif pasirupink tik skysciais ) reik daug gert smile.gif o kraujo ten nereik bijot smile.gif pagulesi, su rankute kamuoliuka pamaigysi ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(voriukai @ 2011 07 26, 17:19)
Sveiki,

Gal kam dare plazmoforeze?  Kaip jausmas po sios proceduros?

Ar padeda kiek nors?

Ryt man paskirta si procedura- velniskai bijau kraujo doh.gif



Sveiki, 4u.gif
man daro metai is metu ax.gif ir padeda. Procedura nera labai maloni, bet dabar nera taip, kaip anksciau. Stovi aparatas ir valo krauja. smile.gif smile.gif smile.gif Jokiu kraujo maiseliu pakabintu po nosim doh.gif
Reikia daug daug gerti skysciu ir valgyt kokybiska maista. Plazma atsistato per dvi savaites, o pagerejimo reikia palaukti. Aisku jis ateis, bet kiti laukdami greito rezultato neivertina plazmafereziu gydymo.
Galit nusipirkti greipfurtu sulciu arba raudono vyno atsistatymui. Aisku, tik nepiknaudziauti. schmoll.gif schmoll.gif
O jeigu labai nepatiks procedura, tai pajaunins garantuotai
thumbup.gif
Atsakyti
As jau po plazmoforezes. Tiesa vienu metu biski buvo nekaip- isgasdinau visas sesutes, maniau sakes man- labai bloga paliko vos nenualpau, bet greit praejo.
Jo jokios kraujo baimes su nauja technika nebelieka.

Nuo tu skysciu nespeju lakstyt. Kaip laistymo zarna kokia atsukta smile.gif)))

Vat dar truputi pasmalsausiu o kaip su interferonais po plazmoforeziu ar vartojat juos toliau ar tik valotes krauja.
Pries kraujo valyma as juos i sona, pavargau nuo salutinio ju poveikio. Raukau nosi bet gydytojai rekomenduoja toliau juos naudot. Gal kas ir sia situacija isgyveno?
Atsakyti
QUOTE(voriukai @ 2011 07 27, 17:12)
As jau  po plazmoforezes. Tiesa vienu metu biski buvo nekaip- isgasdinau visas sesutes, maniau sakes man- labai bloga paliko vos nenualpau, bet greit praejo.
Jo jokios kraujo baimes su nauja technika nebelieka.

Nuo tu skysciu  nespeju lakstyt. Kaip laistymo zarna kokia atsukta smile.gif)))

Vat dar truputi pasmalsausiu o kaip su interferonais po plazmoforeziu ar vartojat juos toliau ar tik valotes krauja.
Pries kraujo valyma as juos i sona, pavargau nuo salutinio ju poveikio. Raukau nosi bet gydytojai rekomenduoja toliau juos naudot.  Gal kas ir sia situacija isgyveno?


O kuriam mieste Jums daro plazmaferezes? As niekada nevartojau interferono nei kitokiu panasiu vaistu.Mane visada gazdino tie salutiniai poveikiai. doh.gif Sunku lyginti, nes kiekvieno ligos eiga skirtinga, bet kai paskaitau apie paumejimus, tai ar as nesileidziu ar jus leidziates, tai rezultatas toks pats: tiek man, tiek kitiems buna paumejimu.
Sekmes Jums 4u.gif
Atsakyti
Na va mergiukai, nusipirkau ilgai laukta cerebum compositum-meginsiu pasileist, gal gerai bus. Nes kazkokia tai pastaruoju metu apatija, nieko nesinori..depresija gal kokia?..Ranka biski patirpus ir koja vos vos...bet siaip atrodo per jega valgau, prausiuosi, nieko nesinori tik lovoj gulet.. verysad.gif
Atsakyti
Na man sis vaistas labai tiko ;-) Ypac geras poveikis po 2-3 savaiciu. Sekmes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 07 28, 14:59)
Na man sis vaistas labai tiko ;-) Ypac geras poveikis po 2-3 savaiciu. Sekmes wink.gif

O kiek ampuliu susileidot? Ir kiek kursu i metus? Ar siaip pagal poreiki?Papasakokit placiau, nes as cia pasiskaiciau, seimos gydytojai daviau nurodyma parasyt-va ir visos zinios blush2.gif Dar jei galit priminkit ka jus ten vartojat-resveratroli, ka dar? Uzisakyciau is USA, nes vistiek zymiai pigiau..
Atsakyti
As leidziuosi kas puse metu po 30 ampuliu pagal formule 1xx2xx3xx4xx5xx ir t.t.
Pvz. pirmadienis, ketvirtadienis, sekmadienis, treciadienis ir t.t.
Resveratroli geriu nuolat rytais. Kaip tik man grizo sia savaite nauja siunta is amerikos smile.gif Jei kam reikes pora buteliuku galesiu perleisti 39 USD SU PARSIUNTIMU APIE 100 LT gavosi. 500 mg resveratrolio / kapsule
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 07 28, 16:19)
As leidziuosi kas puse metu po 30 ampuliu pagal formule 1xx2xx3xx4xx5xx ir t.t.
Pvz. pirmadienis, ketvirtadienis, sekmadienis, treciadienis ir t.t.
Resveratroli geriu  nuolat rytais. Kaip tik man grizo sia savaite nauja siunta is amerikos smile.gif Jei kam reikes pora buteliuku galesiu perleisti 39 USD SU PARSIUNTIMU APIE 100 LT gavosi. 500 mg resveratrolio / kapsule

Tiek daug? Bet kad brangus bjaurybes doh.gif kiek buteliuke kapsuliu?
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 07 28, 17:43)
Tiek daug? Bet kad brangus bjaurybes doh.gif kiek buteliuke kapsuliu?


60 kapsuliu smile.gif cia pigiausias variantas smile.gif is visu. Ir tokios koncentracijos uz tokia kaina nelabai kur ir rasti galima smile.gif
Atsakyti