Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Man narkoze irgi nepatiko, bet jau ten be jos niekaip negalejo apsieiti...

manau vyrui net neuzsimine apie benarkoze operacija g.gif O Jus pacios praset?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 20 liepos 2011 - 11:46
Pas mane buvo komplikuota pulinga angina, reumatologe paskyre operacija, LOR tik paklause ar su narkoze-sako jei su, tai reiks laukt, o jei be-ateik ryt. Nuejau, pagulde, uz poros val" isoperavo" jei taip ta dalyka galima vadint lotuliukas.gif savo kojom nuejau, o atgal tai parveze vezimely, neleido eit, bet buciau parzingsniavus smile.gif po poros dienu kotletus valgiau lotuliukas.gif (buvo negalima bet laaabai norejau lotuliukas.gif ) ir viskas. Dabar protini danti isoperavo tai daug baisiau, ir ilgiau gyja, ir skausmo daugiau, ir uztruko pati procedura zymiai ilgiau..
Tegul vyras pasiklausia del vietinio nuskausminimo, ne maziukas, pabus keliolika minuciu issiziojes lotuliukas.gif
Atsakyti
As pasakysiu jam apie toki varianta, bet spres vis tiek jis...
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2011 07 20, 15:42)
As pasakysiu jam apie toki varianta, bet spres vis tiek jis...

Be abejo smile.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Niu ir karstis siandien doh.gif nebezinau i kur ir lyst doh.gif pasistaciau ventiliatoriu ir bandau atsigauti. Kaip laukiu vesaus oro blush2.gif
Atsakyti
joooo, karsta tai baisiai...As namie pries ventiliatoriu guliu, niekur eit nesinori, valgyt negaliu, tik geriu....Pas mus nakty eilini karta baisiuline liutis buvo, tai dabar ta dregme garuoja doh.gif Dar gerainkad i darba nereik, mano langai i pietrycius, tai sedeciau ten kaip orkaitej....
Atsakyti
o pas mus visai nelijo.. pas mane darbe irgi langai netinkamoj pusej, tik kazkur apie 16:30 val. pasisuka saule i sona doh.gif bet dziaugiuosi, kad man atostogos biggrin.gif
Atsakyti
MB bandys vaziuot i uzsieni, operacijai IS.
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 07 25, 16:49)
MB bandys vaziuot i uzsieni, operacijai IS.

apie kuria operacija galvojat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 07 25, 14:49)
MB bandys vaziuot i uzsieni, operacijai IS.


Aha ir man idomu kur cia kas? g.gif ax.gif
Atsakyti
Kiek girdejom ,kad Vokietijoje ar Lenkijoje daro galvos operacijas, gydant IS. tai gal kaip reikiant pastatys ant koju. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 07 26, 10:05)
Kiek girdejom ,kad Vokietijoje ar Lenkijoje daro galvos operacijas, gydant IS. tai gal kaip reikiant pastatys ant koju. g.gif


Girdejau, kad labai brangu g.gif
Atsakyti