Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(baltuke @ 2011 07 18, 19:38)
Sveiki 4u.gif
Nu dar biski nepirkit smile.gif sekmingai mes gyvenam ir be invalido vezimelio ir net nesiruosiam i ji lipti schmoll.gif
Na, gal per stipriai as cia. Palaukit tikslios diagnozes ir tik tada darykit isvadas. Gal nebus nieko baisaus, to ir labai labai linkiu smile.gif
O jeigu ir butu, tai ne pasaulio pabaiga. Laikykites ir stiprybes Jums, neleiskite blogoms mintims uzvaldyti. 4u.gif

dekui uz atviruma, nuraminote smile.gif na daktarai Lietuvoje pasake 80% TAIP, tad nemanau kad pasikeis kas jau smile.gif ax.gif
Atsakyti
[quote=voriukai,2011 07 16, 21:56]
Sveiki,
Padekit man siuo klausimu. Kai tik atsiguli po atkritimo i ligonine, tai pirmieji vaistukai solumedrolio laselines, bet istrorija ta pati- viena gauni, kitas perkiesi arba pasako mes tokio stiprumo neturime. Girdejau, kad pateikus ceki ligoniu kasoms turi apmoketi, nes prie musu ligos sie vaistukai 100 % turi buti kompensuojami. Nu niekaip nesuprantu, kodel tuomet ligonines ju nenusiperka jei jau kompensuoja? Kas gal susiduret su sia problema?
Kaip elgtis, pagyd norisi - finansai stringa sad.gif

Šiauliuose man nėra tekę primokėt, tik už plečiančias lašines kažkada. smile.gif
Atsakyti
[quote=Apart,2011 07 19, 11:12]
[quote=voriukai,2011 07 16, 21:56]
Sveiki,
Padekit man siuo klausimu. Kai tik atsiguli po atkritimo i ligonine, tai pirmieji vaistukai solumedrolio laselines, bet istrorija ta pati- viena gauni, kitas perkiesi arba pasako mes tokio stiprumo neturime. Girdejau, kad pateikus ceki ligoniu kasoms turi apmoketi, nes prie musu ligos sie vaistukai 100 % turi buti kompensuojami. Nu niekaip nesuprantu, kodel tuomet ligonines ju nenusiperka jei jau kompensuoja? Kas gal susiduret su sia problema?
Kaip elgtis, pagyd norisi - finansai stringa sad.gif

Šiauliuose man nėra tekę primokėt, tik už plečiančias lašines kažkada. smile.gif
[/quote]

Gavau tik karta as juos, bet primoketi taip pat nereikejo. Beje, as taip pat Siaulietis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2011 07 19, 13:58)
Gavau tik karta as juos, bet primoketi taip pat nereikejo. Beje, as taip pat Siaulietis smile.gif


as is klaipedos tad niekada nieko negavau visada teko moketi ir karta net nekompensavo tai beveik 300 sumokejau ax.gif
Atsakyti
Aš Vilnietė ir du kartus prieš porą metų gulėjau ligoninėje ir visada mokėjau už šiuos vaistus. Vis juokaudavom, kad ligoninė - brangus reikalas biggrin.gif, o dėtis nėra kur
Atsakyti
As is Alytaus, bet gulejau tik Kaune, niekad nieko nemokejau, o siemet tingejau i KMUK vaziuot atsiguliau Alytuj tai sumokejau apie 80 lt nes kompensuojami.
Atsakyti
Idomu, ar sergantys IS lengvai pernesa narkoze g.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2011 07 20, 08:31)
Idomu, ar sergantys IS lengvai pernesa narkoze  g.gif

Manau, kad taip smile.gif Man pries 3 metus operavo liauka. Gavau pilna narkoze ir jokiu bedu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2011 07 20, 08:31)
Idomu, ar sergantys IS lengvai pernesa narkoze  g.gif

manau, normaliai, kaip ir visi zmones ax.gif as pati turejau viena narkoze jau sirgdama, tai viskas buvo o.k. bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu, nuraminot ax.gif vyrui angina operuos
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2011 07 20, 08:47)
Aciu, nuraminot  ax.gif  vyrui angina operuos


Aš prieš keletą metų operavausi anginą ir man patarė be narkozės, sako anksčiau 5 metų vaikams operuodavo ir nieko.
Patikėkit tikrai nieko nesijaučia 15 min. ir viskas, net negalvojau apie narkozę.
O kitas papykindavo po jos ir kažkodėl abi iš kart atsibudusios l. verkė, taip suveikė blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 20 liepos 2011 - 10:08
Man irgi operavo angina be jokiu narkoziu ir viskas buvo ciki ciki. Cia tokia operacija, kad narkoze daugiau pakenks nei pades. Del 15 min neverta-narkoze pati is saves nera per daug geras daiktas, o mums sergantiems tai kaip man sake gydytoja kuo maziau nereikalingu vaistu tuo geriau, nes neaisku koks poveikis gali but. Bet kokiu atveju- jusu vyro teise rinktis, sekmes jam, ir sveikateles 4u.gif
Atsakyti