Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Aciu merginos 4u.gif

Sveikateles Jums visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As tai dabar "griesna" lotuliukas.gif negeriu tu ju vaistuku ir atrodo kad geriau jauciuosi thumbup.gif Isvis prisiskaiciau apie farmacininkus tai visur samokslai vaidenasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 07 13, 22:51)
Isvis prisiskaiciau apie farmacininkus tai visur samokslai vaidenasi lotuliukas.gif


Man irgi taip... va, drauge pasigyre, kad tyresi sveikata nauju metodu, Imago technologija, bet man kazko itartinai atrodo visa tai... ypac tai, kad jai nustate viso organizmo issekima (mano manymu tai ne diagnoze), liepe keisti mityba (o taip reguliariai ir kiek imanoma sveikai maitinasi) ir zinoma, gerti ju "biologiskai aktyviaus medziagas" ir t.t. Nezinau, gal as ir klystu... Ar ne vienas nebandet? Ta technologija yra Kaune.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 14 liepos 2011 - 07:22
QUOTE(ČIČI @ 2011 07 14, 07:21)
Man irgi taip... va, drauge pasigyre, kad tyresi sveikata nauju metodu, Imago technologija, bet man kazko itartinai atrodo visa tai... ypac tai, kad jai nustate viso organizmo issekima (mano manymu tai ne diagnoze), liepe keisti mityba (o taip reguliariai ir kiek imanoma sveikai maitinasi) ir zinoma, gerti ju "biologiskai aktyviaus medziagas" ir t.t.  Nezinau, gal as ir klystu... Ar ne vienas nebandet? Ta technologija yra Kaune.

jau vien tai, ka po nustatymo ima kist papildus schmoll.gif man kelia iskart abejoniu...

zinot gal ne visai i tema, bet mama passakojo apie nemokama akiu tikrinima vaistinej.
sako tikrina ir visiems tuos pacius keliu rusiu vaistus skiria. Ir cia pat vaistinej juos vargsai naivuoliai perkasi. Ji girdejo, kaip kalbejosi vaistininke su ta "akiu gydytoja"-kuriu dar daug liko? aa, supratau, rasysiu daugiau situ.... doh.gif zoziu skiria bele ka, kad tik isparduot... va tau ir akcija nemokama... doh.gif tai kaip imanoma tais farmcininkais ir medikais visais is eiles pasitiket????
Atsakyti
Man ta imago irgi siule, kai suzinojo kokia pas mane liga. Sako atvaziuoja daktare Vilija is Kauno, istirs tave, jau ne viena su tokia diagnoze pilnai pagyde lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o ten pradeda po to koralionio klubo papildus kist, tipo gali nepirkt-bet ir nepasveiksi. Ir pas visus randa kirmeliu doh.gif Zodziu nesamone schmoll.gif Jau geriau folio metodu ir homeopatiniu vaistuku pasiulys, tai bent jau tikrai nepakenks lotuliukas.gif O aplamai-nera ko sarlatanam pinigus dalint-geriau koki masaziuka, baseiniuka uz tuos pinigus-ir tikrai nauda bus geresne.
Atsakyti
Vat, ir man pasirode, kad cia kazkas ne taip... ne gana to, po 3 men. vel reikia atvaziuoti tirtis ir toliau gydytis...

as vyrui nupirkau pholgenzym, sake, kad geriau, kai juos geria. Radau nete, kad 800 tab, galima nusipirkti uz 525 lt (mazdaug), bet kur uz tiek galima nusipirkti taip ir neradau... Gal kas siunciates is kur nors pigiau, prisideciau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2011 07 14, 12:54)
Vat, ir man pasirode, kad cia kazkas ne taip... ne gana to, po 3 men. vel reikia atvaziuoti tirtis ir toliau gydytis...

as vyrui nupirkau pholgenzym, sake, kad geriau, kai juos geria. Radau nete, kad 800 tab, galima nusipirkti uz 525 lt (mazdaug), bet kur uz tiek galima nusipirkti taip ir neradau... Gal kas siunciates is kur nors pigiau, prisideciau...  ax.gif


panasi kaina yra Vokietijoje, as is ten gavau, drauge nupirko ir atsiunte, po poros men. vel ziurinesiuos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 07 14, 11:24)
Man ta imago irgi siule, kai suzinojo kokia pas mane liga. Sako atvaziuoja daktare Vilija is Kauno, istirs tave, jau ne viena su tokia diagnoze pilnai pagyde lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o ten pradeda po to koralionio klubo papildus kist, tipo gali nepirkt-bet ir nepasveiksi. Ir pas visus randa kirmeliu doh.gif Zodziu nesamone schmoll.gif Jau geriau folio metodu ir homeopatiniu vaistuku pasiulys, tai bent jau tikrai nepakenks lotuliukas.gif  O aplamai-nera ko sarlatanam pinigus dalint-geriau koki masaziuka, baseiniuka uz tuos pinigus-ir tikrai nauda bus geresne.

Bande ir maniskiui isiulyti imago... smile.gif "nepasirase".... schmoll.gif ,dabar geriausias vaistas- saule, fizinis darbas, smileysex.gif
Atsakyti
Sveiki,
Padekit man siuo klausimu. Kai tik atsiguli po atkritimo i ligonine, tai pirmieji vaistukai solumedrolio laselines, bet istrorija ta pati- viena gauni, kitas perkiesi arba pasako mes tokio stiprumo neturime. Girdejau, kad pateikus ceki ligoniu kasoms turi apmoketi, nes prie musu ligos sie vaistukai 100 % turi buti kompensuojami. Nu niekaip nesuprantu, kodel tuomet ligonines ju nenusiperka jei jau kompensuoja? Kas gal susiduret su sia problema?
Kaip elgtis, pagyd norisi - finansai stringa sad.gif
Atsakyti
As ir labai pradejau abejoti del daugelio papildu bei fermentu. Gal pamenate, rasiau apie teva ir tai, kad norejau duoti jam kraujo, tuo tikiu. Taciau nepavyko, nes jam nepriklauso ir oficialiai net ir mokamose istaigose atlikti negalima, o neoficialiai jis pabijojo....
Taciau rasiau apie fermentus. Jis gavo ju didele doze, nors pasirodo, jam nebuvo tirta ar is tiesu ju truksta. Tai va, dabar gydosi vel skrandi ir atsirado beda stempleje, nes nuo per daug intensyviai pradejo gamintis tulzis, manau, kad tai suaktyvino fermentai. Tad jei kas sugalvosite gydytis fermentais, pries tai issitirkite ar tikrai ju truksta. Maciau fermentu tyrimai atliekami grybo gatveje.

Gal but Lietuvoje pienas, mesa nera tokie baisus, kaip kitose salyse, nes yra svaresni.

Beje, tevas pastebejo, kad tuo metu, kai jis uzsiima fizine veikla, spazmu sumazeja. Tad dabar jis vartoja tik semenu nuovira del skrandzio, stengiasi laikytis dietos, gryno oro, pagal isgales fizines veiklos, visokius trynimus nuo skausmo ir tik krastutiniais atvejais nuskausminancius.
Jei kas naudoja tepalus nuo skausmo, tai jam geriausiai padeda 'deep heat', tik ne purskalas, o tepalas. Jo gana astrus kvapas, tad geriau naudoti vakare. As perku UK, skotiska, nezinau del parduodamo LT:
http://www.infomed.l...0000078648.html
Atsakyti

Sveikos mielosios(ieji),
zaviuosi jusu atvirumu.
Hm net nezinau ir nuo ko pradeti, keistoka nes visus savo 23 metus buvau sveikut sveikutele, sveika mityba, sportas ir t.t. smile.gif Bet vat viena nakti pajutau kad nutirpo koja ir ranka, sunerimusi nuejau pas gydytoja (gyvenu Anglijoje), diagnoze - patemtas nervas, palauk praeis, po menesio kojyte atsileido, bet ranka deja ne, padare daug kraujo tyrimu (itare skydliauke) bet visi neigiami, tad galutine isvada pora masaziuku ir nervas atsileis. taip laukiau pora menesiu, kol isvykau i Lietuva. na o ten sugalvojau nueiti pas Neurologa, kuris nuvede padaryti Magnetini rezonansa ar pan. Tai vat todel ir sugalvojau parasyti jums, kurios jau zino ka tokia liga reiskia. verysad.gif
Net neisivaizduoju kas su manimi bus, net nezinau kas tai per liga? ka ji gali. siuo metu gryzau i Anglija ir laukiu susitikimo su Neurologu. Esu optimiste, tad stengiuosi apie tai daznai negalvoti... tik vis galvoju ar jau pirktis invalido vezimeli, ar as cia tik taip prisigalvojau doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 07 18, 22:23)
Sveikos mielosios(ieji),
zaviuosi jusu atvirumu.
Hm net nezinau ir nuo ko pradeti, keistoka nes visus savo 23 metus buvau sveikut sveikutele, sveika mityba, sportas ir  t.t. smile.gif  Bet vat viena nakti pajutau kad nutirpo koja ir ranka, sunerimusi nuejau pas gydytoja (gyvenu Anglijoje), diagnoze - patemtas nervas, palauk praeis, po menesio kojyte atsileido, bet ranka deja ne, padare daug kraujo tyrimu (itare skydliauke) bet visi neigiami, tad galutine isvada pora masaziuku ir nervas atsileis. taip laukiau pora menesiu, kol isvykau i Lietuva. na o ten sugalvojau nueiti pas Neurologa, kuris nuvede padaryti Magnetini rezonansa ar pan. Tai vat todel ir sugalvojau  parasyti jums, kurios jau zino ka tokia liga reiskia. verysad.gif
Net neisivaizduoju kas su manimi bus, net nezinau kas tai per liga? ka ji gali. siuo metu gryzau i Anglija ir laukiu susitikimo su Neurologu. Esu optimiste, tad stengiuosi apie tai daznai negalvoti... tik vis galvoju ar jau pirktis invalido vezimeli, ar as cia tik taip prisigalvojau doh.gif  ax.gif


Sveiki 4u.gif
Nu dar biski nepirkit smile.gif sekmingai mes gyvenam ir be invalido vezimelio ir net nesiruosiam i ji lipti schmoll.gif
Na, gal per stipriai as cia. Palaukit tikslios diagnozes ir tik tada darykit isvadas. Gal nebus nieko baisaus, to ir labai labai linkiu smile.gif
O jeigu ir butu, tai ne pasaulio pabaiga. Laikykites ir stiprybes Jums, neleiskite blogoms mintims uzvaldyti. 4u.gif
Atsakyti