Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Visko po truputin yra schmoll.gif na tikiuosib atsigausiu
Atsakyti
QUOTE(deimante88 @ 2011 07 12, 14:09)
As isvis nepernesu karscio nespejau atsigaut kaip vel vienas sonas uztirpo  doh.gif

o tai tau sad.gif console.gif reik tiketis, kad oras kiek atves, as irgi noreciau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(juratema @ 2011 07 12, 14:47)
Ai kazkaip neypatingai..Patirpineja tai ranka tai koja, bet nebaisiai, tai kol kas nieko nesiimu. Sugalvojau kad reikia pasidomet, kainas pasiaiskint, pasitaupyt ir pasidaryt ta operacija, as ja kazko tai labai tikiu blush2.gif  Kaip tu Gretuteka laikaisi, kaip pilvuko gyventojas? smile.gif
Papildyta:

mano mamukas visuomet norejo, kad ja pasidaryciau.. dar pries mirti liepe paliktus pinigelius tik tam ir panaudoti.. bet nesiryztu, nor mb pazadejau po maziuko daryti viska del savo svaikatos blush2.gif pradzioj isbandysiu visus Silver79 metodus (sporta ir mitybos iprocius pakeisiu) 4u.gif
kazkaip bijojau ir as atkristi, nes vos po poros men, kai pastojau mamukas iskeliavo anapilin, bet matyt taip buvo lemta. o maziukas pilvelyje neleido pasiduoti depresijai. kaip ten sako "kai Dievas vienur uzdaro duris, kitur atveria langa..." tai mazuliukas mano stiprybe blush2.gif
siaip kaip ir viskas butu ok, jei ne tie stiprus koju tinimai, jau net nebezinau ar padukai patirpe ar ne, nes tiek istine, kad baisu doh.gif penktadieni eisiu pas gydytoja, itariu, kad visgi manes laukia laseline doh.gif o mazasis tai slapukas, nesirodo dar vis, kai tik bandom issiaiskint lyti atsuka sedimaja lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 12 liepos 2011 - 15:06
QUOTE(juratema @ 2011 07 12, 15:47)
Ai kazkaip neypatingai..Patirpineja tai ranka tai koja, bet nebaisiai, tai kol kas nieko nesiimu. Sugalvojau kad reikia pasidomet, kainas pasiaiskint, pasitaupyt ir pasidaryt ta operacija, as ja kazko tai labai tikiu blush2.gif



Aš ta operacija irgi tikiu, kažkaip man labai logiškai viskas atrodo. Turbūt kiekvienam kilmė skirtinga. Aš vat kalbėjausi su savo daktare, dėl kraujagyslių ištyrimo reikalingo prieš operaciją (na apskritai ar verta apie tai svajot), tai sakė Lietuvoje nėra galimybių sad.gif. Ar ne apie tą pačią operaciją kalbam? Aš apie kraujagylių operaciją.

Atsakyti
Gretuteka, dziaugiuos, kad atsigauni wink.gif kada tau lelius turi gimti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 07 12, 19:31)
Gretuteka, dziaugiuos, kad atsigauni wink.gif kada tau lelius turi gimti?  rolleyes.gif

oi dar.. spalio 20 d. kazkur tik 4u.gif
tik kojas baisiai skauda, gerai, kad dirbti nebedaug liko..

kaip taviskis laikosi? kaip jo sveikata?
Atsakyti
Aisku, taip ir maniau kad zemes zenkle turetu buti smile.gif
ai, maniskis siuo metu uz atlanto smile.gif komandiruote tokia pusiau turistine smile.gif tai gris sestadieni diena su naktim permaises doh.gif siaip IS tema kol kas nieko naujo-nei geriau ni blogiau.... va jam jauciu tai padetu ta kraujagsliu korekcija g.gif nes kazkaip labai mums cia visi galai sueina i susiaurejimus.... g.gif kai gris bandysim pas viena jauna, kuriai dar idomu viskas ypac IS tema neurologe pasikonsultuot. Gal ka naujo patars smile.gif
Atsakyti
Oho nu paskaicius apie piena jusu komentara,tai baisu man pasidare del savo vaikelio kuriam 2,5 metai i diena isgeria apie 2 litrus pieno bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzestina: 12 liepos 2011 - 21:51
QUOTE(Rigedora @ 2011 07 12, 21:10)
Aisku, taip ir maniau kad zemes zenkle turetu buti smile.gif
ai, maniskis siuo metu uz atlanto smile.gif komandiruote tokia pusiau turistine smile.gif tai gris sestadieni diena su naktim permaises doh.gif siaip IS tema kol kas nieko naujo-nei geriau ni blogiau.... va jam jauciu tai padetu ta kraujagsliu korekcija  g.gif nes kazkaip labai mums cia visi galai sueina i susiaurejimus....  g.gif  kai gris bandysim pas viena jauna, kuriai dar idomu viskas ypac IS tema neurologe pasikonsultuot. Gal ka naujo patars smile.gif

bet smagu, pakeist aplinka labai gerai, duoda daug teigiamu emociju thumbup.gif
ir as kartais susimastau, kad su kraujagyslem pas mane gal nevisiskai gerai g.gif
brukstelk, kai pasikonsultuosit mirksiukas.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2011 07 12, 22:33)
Oho nu paskaicius apie piena jusu komentara,tai baisu man pasidare del savo vaikelio kuriam 2,5 metai i diena isgeria apie 2 litrus pieno bigsmile.gif


As manau, kad vaikams tikrai galima...

O va, mano teta, kuriai jau tuoj 60 m., visa gyvenima gere ir geria piena vietoj sulciu, arbatos ar pan. Nemanau, kad visiems tinka tas pats receptas, nes ji jauciasi labai gerai...
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2011 07 12, 16:04)
o tai tau  sad.gif  console.gif reik tiketis, kad oras kiek atves, as irgi noreciau  blush2.gif
Papildyta:

mano mamukas visuomet norejo, kad ja pasidaryciau.. dar pries mirti liepe paliktus pinigelius tik tam ir panaudoti.. bet nesiryztu, nor mb pazadejau po maziuko daryti viska del savo svaikatos  blush2.gif  pradzioj isbandysiu visus Silver79 metodus (sporta ir mitybos iprocius pakeisiu)  4u.gif
kazkaip bijojau ir as atkristi, nes vos po poros men, kai pastojau mamukas iskeliavo anapilin, bet matyt taip buvo lemta. o maziukas pilvelyje neleido pasiduoti depresijai. kaip ten sako "kai Dievas vienur uzdaro duris, kitur atveria langa..." tai mazuliukas mano stiprybe  blush2.gif
siaip kaip ir viskas butu ok, jei ne tie stiprus koju tinimai, jau net nebezinau ar padukai patirpe ar ne, nes tiek istine, kad baisu  doh.gif penktadieni eisiu pas gydytoja, itariu, kad visgi manes laukia laseline  doh.gif o mazasis tai slapukas, nesirodo dar vis, kai tik bandom issiaiskint lyti atsuka sedimaja  lotuliukas.gif


uzuojauta del mamytes verysad.gif , gerai, kad yra kas paguodzia console.gif
Atsakyti
Gretuteka, uzuojauta dideliausia del mamytes...
Mane tai jau nervina mano studija vaistu-nu negaliu gun_rifle.gif Skambinau gudytojai, sakau gal man atsisakyt studijiniu ir eit i konsiliuma, tai jinai pareiske, kad man nei vieno paumejimo nera buve, nors pernai gulejau KMUK, siemet pas mus ligoninej, nes labai jau nenorejo kad as i kauna vaziuociau, MRT buvo parasyta kad nauju zidiniu yra, kaupia kontrasta-aktyvi faze. Tai kaip suprantu vaistukus prastumt reikia, uztai ir niekam is dalyvaujanciu pablogejimu nebuna doh.gif
Atsakyti
Mane tai jau nervina mano studija vaistu-nu negaliu gun_rifle.gif Skambinau gudytojai, sakau gal man atsisakyt studijiniu ir eit i konsiliuma, tai jinai pareiske, kad man nei vieno paumejimo nera buve, nors pernai gulejau KMUK, siemet pas mus ligoninej, nes labai jau nenorejo kad as i kauna vaziuociau, MRT buvo parasyta kad nauju zidiniu yra, kaupia kontrasta-aktyvi faze. Tai kaip suprantu vaistukus prastumt reikia, uztai ir niekam is dalyvaujanciu pablogejimu nebuna doh.gif
[/quote]

Man ir kuo toliau tuo labiau taip atrodo- vartojau copaxone blogėjo, naudoju Betaferon - nauji židinukai ir vienas aktyvus g.gif
Kol nenaudojau nieko, kad ir buvo pablogėjimų bet židinių naujų - neatsirasdavo...
Laikykimės 4u.gif
Atsakyti