Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 13 gegužės 2011 - 07:16
Aciu, Gretuteka uz nauja kampeli 4u.gif

Papildyta:
Silver79, nesupyk, parsitempiau i siuos namucius, nes man tos spargalkes gal prireiks, tai tempiuos is paskos biggrin.gif

QUOTE(Silver79 @ 2011 05 13, 10:16)
PASTABA.
Siuo metu vartoju
1. Cerebrum Compositum kas trecia diena rytais
2. Omega 3 zuvu taukai ryte pusvalandi po pusryciu ir  vakare po vakarienes
3. Resveratroli viena kapsule ryte pusryciu metu


Nukeliavau paziureti i pirma tema,kur idejo Gretuteka,kiek ten yra nemazai man nezinomu zmogeliuku, kazin kaip jie gyvena,ko neuzeina i svecius g.gif
Atsakyti
QUOTE(<LIBE> @ 2011 05 13, 13:46)
Silver79, nesupyk, parsitempiau i siuos namucius, nes man tos spargalkes gal prireiks, tai tempiuos is paskos biggrin.gif
Nukeliavau paziureti i pirma tema,kur idejo Gretuteka,kiek ten yra nemazai man nezinomu zmogeliuku, kazin kaip jie gyvena,ko neuzeina i svecius g.gif


Nera ko pykti, kad tik i nauda smile.gif
As pakankamai cia naujas (nors liga diagnozuota pries 12 metu), bet laiko turedamas daug ka perskaiciau ir pastebejau, kad paskutiniu metu cia kokie 7 aktyvesni, tad ir man butu idomu kaip sekasi tikriems IS veteranams smile.gif Kaip sveikata, kas padejo, kas nepadejo, ka siuo metu veikia, kas galbut kitu likimo draugu laukia ir t.t.
Gero savaitgalio visiems drinks_cheers.gif smile.gif Lekiu i kluba smile.gif pajudeti thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Skaitau jau kelintą temą apie IS, o pati laukiu MR turimo, kuris bus 05,17. Nežinau kas man yra, bet labai panašu i IS doh.gif Kolkas esu labai pasimetusi, nervai nebelaiko cry.gif verysad.gif man viskas prasidėjo tuo, kad gryžus iš kelionės po Egiptą buvo pakilusi temperatūra, (turėjau ūmų skrandžio apsinuodijimą), temperatūra po paros nukrito, o galva liko svaigti, ir svaigsta jau 3 savaitės doh.gif Tai nuolatinė būsena, ne šiaip kad pasvaigsta kažkiek, vaizdas lyg mirguliuoja. Rytais atrodo rankos ir kojos kaip nesavos doh.gif tas galvos svaigimas toks keistas, kartais stipriau, kartais siplniau-pastebėjau kad vairuojant to nejaučiu, o vat paūmėja užėjus į didelę parduotuvę doh.gif Man jau daug tyrimų daryta, akių dugną žiūrėjo-nieko, kraujagysles echoskopavo- nieko, kaklo MR dare, irgi nelabai ką ten mato, na iškrype slanksteliai kažkiek. Dabar darys galvos unsure.gif Bandau sau įkvėpti optimizmo, bet sekasi ne visada doh.gif

atleiskit kad aš čia su tokiom ašaringom nuotaikom pas jus įsiveržiau...
Atsakyti
krissti@ gal zinai ka turesit? bigsmile.gif ar teisingai supratau, kad mergyte? g.gif

QUOTE(Radmile @ 2011 05 13, 14:51)

o Jums ne virusas koks? g.gif man po Turkijos dvi ar tris savaites buvo issiderines visas skrandis ir organizmas.
Atsakyti
QUOTE(Radmile @ 2011 05 13, 15:51)
Sveiki  4u.gif
Skaitau jau kelintą temą apie IS, o pati laukiu MR turimo, kuris bus 05,17. Nežinau kas man yra, bet labai panašu i IS  doh.gif  Kolkas esu labai pasimetusi, nervai nebelaiko  cry.gif  verysad.gif  man viskas prasidėjo tuo, kad gryžus iš kelionės po Egiptą buvo pakilusi temperatūra, (turėjau ūmų skrandžio apsinuodijimą), temperatūra po paros nukrito, o galva liko svaigti, ir svaigsta jau 3 savaitės  doh.gif  Tai nuolatinė būsena, ne šiaip kad pasvaigsta kažkiek, vaizdas lyg mirguliuoja. Rytais atrodo rankos ir kojos kaip nesavos  doh.gif  tas galvos svaigimas toks keistas, kartais stipriau, kartais siplniau-pastebėjau kad vairuojant to nejaučiu, o vat paūmėja užėjus į didelę parduotuvę  doh.gif  Man jau daug tyrimų daryta, akių dugną žiūrėjo-nieko, kraujagysles echoskopavo- nieko, kaklo MR dare, irgi nelabai ką ten mato, na iškrype slanksteliai kažkiek. Dabar darys galvos  unsure.gif  Bandau sau įkvėpti optimizmo, bet sekasi ne visada  doh.gif

atleiskit kad aš čia su tokiom ašaringom nuotaikom pas jus įsiveržiau...


nesiule pagert plecianciuju? smile.gif
mano nuomone tai nepanasu i IS smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2011 05 14, 21:39)
nesiule pagert plecianciuju? smile.gif
mano nuomone tai nepanasu i IS smile.gif

drinks_cheers.gif man buvo toks svaigimas savaite gal, bet man sake tai didelis nuovargis 4u.gif antra karta taip susvaigo, o po keliu dienu suzinojau, kad nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Radmile @ 2011 05 13, 14:51)
Sveiki  4u.gif
Skaitau jau kelintą temą apie IS, o pati laukiu MR turimo, kuris bus 05,17. Nežinau kas man yra, bet labai panašu i IS  doh.gif  Kolkas esu labai pasimetusi, nervai nebelaiko  cry.gif  verysad.gif  man viskas prasidėjo tuo, kad gryžus iš kelionės po Egiptą buvo pakilusi temperatūra, (turėjau ūmų skrandžio apsinuodijimą), temperatūra po paros nukrito, o galva liko svaigti, ir svaigsta jau 3 savaitės  doh.gif  Tai nuolatinė būsena, ne šiaip kad pasvaigsta kažkiek, vaizdas lyg mirguliuoja. Rytais atrodo rankos ir kojos kaip nesavos  doh.gif  tas galvos svaigimas toks keistas, kartais stipriau, kartais siplniau-pastebėjau kad vairuojant to nejaučiu, o vat paūmėja užėjus į didelę parduotuvę  doh.gif  Man jau daug tyrimų daryta, akių dugną žiūrėjo-nieko, kraujagysles echoskopavo- nieko, kaklo MR dare, irgi nelabai ką ten mato, na iškrype slanksteliai kažkiek. Dabar darys galvos  unsure.gif  Bandau sau įkvėpti optimizmo, bet sekasi ne visada  doh.gif

atleiskit kad aš čia su tokiom ašaringom nuotaikom pas jus įsiveržiau...

Manau, kad jums ne ta liga. Šiaip, jeigu kaklo magnetą darė ir nematė židinių, tai maža tikimybė, kad galvoj ras jų, jei jau židiniai yra, yra jų visur, bent jau pas mano vyrą taip yra... Sėkmės ir neieškokit tokių ligų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2011 05 13, 18:54)
o Jums ne virusas koks?  g.gif  man po Turkijos dvi ar tris savaites buvo issiderines visas skrandis ir organizmas.

na nepanasu schmoll.gif

QUOTE(NeNuorama` @ 2011 05 14, 22:39)
nesiule pagert plecianciuju? smile.gif
mano nuomone tai nepanasu i IS smile.gif

ir leidausi ir geriau, jokio poveikio schmoll.gif

QUOTE(Baltupyte @ 2011 05 15, 18:44)
Manau, kad jums ne ta liga. Šiaip, jeigu kaklo magnetą darė ir nematė židinių, tai maža tikimybė, kad galvoj ras jų, jei jau židiniai yra, yra jų visur, bent jau pas mano vyrą taip yra...  Sėkmės ir neieškokit tokių ligų 4u.gif

del to kaklo magneto man aplamai idomiai, dorai net nepaaiskino ka mato. Gyd ziurejo nuotraukas, dar aprasymas nepadarytas buvo (tik treciadieni jis bus) tai pagusciojo peciais, pasake kad slanksteliai iskrype ir kad laukiam aprasymo, ir rekomendavo galvos pasidaryti verysad.gif dar susake kad simtomai panasus verysad.gif uztat man neramu. Neurologas poliklinikos, ne KMUK, tai nezinau ar galima pasitiketi pilnai g.gif Zodziu po konsultacijos man liko labai daug klausimu verysad.gif
Atsakyti
Radmile nesijaudinkit taip iskart, palaukit kol gausit rezultatus, o svarbiausia neklausykit seimos gydytoju diagnozes. Galvos svaigimas tikrai nera IS pozymis, ji galima priskirti ir paprastam negalavimui ar bet kuriai kitai ligai 4u.gif
Atsakyti
MB vel labai pradejo kaire koja tint,jokie tepaliukai ir koju kremai nepadeda...na ,po masazo pagereja,bet laikinai... g.gif ,na gal pervargsta( darom namuose remonta ir sode darbo yra)...
Atsakyti
nemegstu pirmadienio, nes vel vaistus leistis reikia..ar jums nesauseja oda injekcijos vietoj?
Atsakyti