Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Bernardinuose

Norim dukrytę krikštyti,bet nenorim,kad būtų haosas,daug surinkta vaikų,gal kas žinot kaip krikštija Vilniuje Bernardinuose?
Atsakyti
QUOTE(ateliov @ 2011 05 12, 16:31)
Norim dukrytę krikštyti,bet nenorim,kad būtų haosas,daug surinkta vaikų,gal kas žinot kaip krikštija Vilniuje Bernardinuose?

Mes savo sūnelį liepos mėn. krikštysim Bernardinu bažnyčioje. Rezervuodama laiką klausiau ar būsim vieni, tai sakė, kad vieni. Tik mane labai neramina šiuo metu vykstanti renovacija bažnyčioje, ar suspės renovuoti iki liepos g.gif
Atsakyti
Mes krikštinom sūnų- gražesnės šventės kol kas neturėjom (bažnyčioje),nes kiek teko kitose krikštynose dalyvauti,tai arba konvejeriu,arba pusė bažnyčios klykaujančių vaikų,o čia buvom vieni thumbup.gif . Krikštino brolis Astijus,tiesiog super viskas wub.gif
mėnesio pabaigoje ten pat ir anūkę krikštysim,ir dukros vestuvės,niekur kitur nenorėjo biggrin.gif
taip,dabar remontas bažnyčioje,bet ceremonijos vyksta koplyčiose,o jos labai gražiai sutvarkytos mano nuomone, (nemėgstu perkrautų patalpų) tiesa negroja vargonai,bet tą nesunkiai išsprendžiau rolleyes.gif
labai laukiu šventės ir tikiu,kad viskas bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
Ši bažnyčia man labai patinka, todėl ir pasirinkau ten krikštyti sūnų, nes esu girdėjusi, kad ten nėra konvejerio ir šurmulio. Norisi, kad šventė būtų ypatinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rozalinda @ 2011 05 12, 21:46)
Ši bažnyčia man labai patinka, todėl ir pasirinkau ten krikštyti sūnų, nes esu girdėjusi, kad ten nėra konvejerio ir šurmulio. Norisi, kad šventė būtų ypatinga  blush2.gif

geras pasirinkimas thumbup.gif ten matyt aura ypatinga wub.gif ir šventės ypatingos bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Puikesnio pasirinkimo negali būti! (Subjektyvi, aišku, nuomonė) Sūnų krikštijome ir dukrytę rugpjūtį planuojame ten pat smile.gif . Atmosfera puiki, dvasiškai rami aplinka. Jei svarbu ne pompastika, o jausmas, kad darote viską teisingai, čia kaip tik Jums. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Snezana @ 2011 05 13, 23:00)
Jei svarbu ne pompastika, o jausmas, kad darote viską teisingai, čia kaip tik Jums.  thumbup.gif

thumbup.gif pritariu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ksip ir mes planuojame ten kristyti savo mazaja, tiktai dar nebuvau nuvykusi susitarti del datos. gal galite pasakyti kada ten galima susitikti su kunigu ar kokiu kitu budu imanoma susitarti del datos ir panasiai..kaip uzsiregistrruoti
Atsakyti
QUOTE(latwiesa @ 2011 05 15, 14:01)
gal galite pasakyti kada ten galima susitikti su kunigu ar kokiu kitu budu imanoma susitarti del datos ir panasiai..kaip uzsiregistrruoti


mes šeštadienį ėjom,tada ten daugiausia būna kunigų ir dar vienuolių,tai jei vienas užimtas-kitas priima mirksiukas.gif pamėginkit internete paieškot-būna parašyta kada priima 4u.gif

va radau http://parapija.bern...mentai/krikstas
Atsakyti
dekui :0 si sestadieni jau planuojam nuvykti pasisneketi ir uzsirasyti smile.gif
Atsakyti
Mes pasirinkome Visų šventųjų bažnyčią, buvom bernardinuose, bet kai pamatėm karo stovį tai pagalvojom argi nėra gražiū bažnyčių. Gaila kad būtent tuo metu remontuoja kai mums prireikė.
Atsakyti
Mes ir tuokemes ten, ir dukra krikstyjom ir dabar sunu birzeli planuojam smile.gif Man ten visada viskas tinka ir patinka thumbup.gif

QUOTE(latwiesa @ 2011 05 15, 13:01)
Ksip ir mes planuojame ten kristyti savo mazaja, tiktai dar nebuvau nuvykusi susitarti del datos. gal galite pasakyti kada ten galima susitikti su kunigu ar kokiu kitu budu imanoma susitarti del datos ir panasiai..kaip uzsiregistrruoti

Pradzioj uztenka telefonu data susiderinti, bet likus bent pora sav. iki krikstynu datos reikia ten nuvykti ir anketa uzpildyti. Viskas smile.gif
Atsakyti