Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(anika1 @ 2011 05 30, 10:57)
Mano naujokas

koks gražuolis bigsmile.gif
QUOTE(Partizanė @ 2011 05 30, 11:19)
Įdomumo dėlei nufotkinau parodyt, kaip Graikijoj augina falenopsius:

o čia taip geras smile.gif gal ir man savo pora pasiraukšlėjusių užsispyrėlių taip merkti g.gif
QUOTE(lark @ 2011 05 30, 13:09)
atvažiavo naujokai iš orchidejos.lt

gražuuuu wub.gif
QUOTE(lark @ 2011 05 30, 13:40)
lycastės nesu turėjusi, o ji auginasi pumpurą

thumbup.gif laikom kumščius, kad pražystų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 30, 13:09)
atvažiavo naujokai iš orchidejos.lt  smile.gif
user posted image
[


ne nu lark miriau, negalima taip žiauriai tokių grožių doh.gif juokauju, smagu kad apsidalinai laabai gražu, ypač paphiopedilum thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wow wub.gif čia jackii, ne bet kažkoks panašus, hibridas gal koks? Aš irgi visko iš ten noriu, bet nėr pinigų laikausi, bent kol kas... nes bėdos užpuolė katuką pas veterinarę vežėm išlaidos išlaidos...ech... kaip tyčia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokejuke86: 30 gegužės 2011 - 13:18
čia paphiopedilum hybridas malipoense x P. primulinum " Envy Green", kaip tik mano malipoense į draugus. Bus nemirtingas kaip Pinoccio ir gražus kaip malipoense :D
Linkiu Jogučiui sveikatytės :4u:
Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2011 05 30, 10:57)
Mano naujokas
user posted image
user posted image
Ačiū, Sandrita, už informaciją,žinok,jis tikrai manęs laukė ir, sakyčiau, ilgai.Reiks dažniau ten apsilankyt  smile.gif .

thumbup.gif thumbup.gif nėra už ką,užsuk ten karts nuo karto,būna tikrai į ką pažiūrėti mirksiukas.gif

QUOTE(lark @ 2011 05 30, 13:40)
Bus ką veikt, studijuot ką mėgsta, pvz., lycastės nesu turėjusi, o ji auginasi pumpurą 

man gražu tik pažiūrėti....pati "nedraugauju" su bulvėm doh.gif nežinau ko aš tten nenutaisau,bet man paskui nežydi,raukšlėjasi kol pasibaigus kantrybei velniop sikišau gal 6 rūšių piepenas į vieną molinį didelį vazona ir iššveičiau lauk biggrin.gif
Atsakyti
oho ,žiedų grožis wub.gif

rodausi ir aš savo naujokę,nesvarbu,kad dažnai kur pamatysi,bet man labai graži.Norėjau geltonos,žiedai tokie dideli,bet kad šaknys labai prastos.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 05 30, 13:56)
oho ,žiedų grožis wub.gif

rodausi ir aš savo naujokę,nesvarbu,kad dažnai kur pamatysi,bet man labai graži.Norėjau geltonos,žiedai tokie dideli,bet kad šaknys labai prastos.


tikrai miela naujoke, labai grazus liezuvelis wub.gif
Atsakyti
eliss, labai graži naujokė wub.gif
Pokahonta* ačiū 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 30 gegužės 2011 - 14:13

eliss gražuolė wub.gif na nepasakyčiau, kad tokia dažna g.gif
Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2011 05 30, 10:57)
Mano naujokas

Kiek daug žiedų wub.gif

QUOTE(lark @ 2011 05 30, 13:09)
atvažiavo naujokai iš orchidejos.lt  smile.gif

Labai gražūs, ypač raibuolė thumbup.gif wub.gif
lark o jūs paštu siunčiaties ar per kurjerius? man kažkaip nesinori paštu siųstis kad nesulaužytų tokių gražių gėlyčių

QUOTE(eliss @ 2011 05 30, 14:56)
rodausi ir aš savo naujokę,

gražutė thumbup.gif žiedas toks paprastas, bet kartu labai traukiantis akį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tviga: 30 gegužės 2011 - 14:21
QUOTE(lark @ 2011 05 30, 12:09)
atvažiavo naujokai iš orchidejos.lt  smile.gif

Jooo blink.gif ypač žalioji wub.gif
QUOTE(eliss @ 2011 05 30, 13:56)


rodausi ir aš savo naujokę,nesvarbu,kad dažnai kur pamatysi,bet man labai graži.

Labai graži 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti