Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

niu va mini mark'as smile.gif
user posted image

o čia naminukė, baltojo gulbelė wub.gif ta kuri moliniame vazone gyvena mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Pokahonta* nuostabios gėlytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 05 26, 20:41)
tiek laikiaus..tiek norėdavau visas pagirt nuo žiedų gausos širdis dunksėdavo..tiek žiedų tiek spalvų pas visas..o mano salotos..supykau ignoruoju saviškes,nbetupinėju -žiūrėsiu kas bus...tiek tupinėdavau kasdien,o čia kelios vidurius išgadino,ar koks virusas siautė taip išpūdavo lapukai viduryj.. verysad.gif 
o pas jus tiek gražuolių...vartau puslapius kasdien.ir suprantu kad neberandu bendros kalbos su savo lepunėlėmis..o pas jus veši tik žydi...

bet kai pamačiau 'tvigos' gražuolį nesusilaikiau...toks gražus... wub.gif  wub.gif  wub.gif

ačiū 4u.gif nepergyvenkite taip aš irgi jau seniai nebetupinėju aplink jas, nes paprasčiausiai gaila laiko. Ir taip ilgokai užtrunku kol visas palaistau, visos dienos man reik, tai jei dar aplink kiekvieną tupinėčiau tai visos savaitės reiktų doh.gif

Pokahonta*, nu jau mini marko grožis wub.gif toks šviežutėlis gražutėlis thumbup.gif ir baltoji nuostabi
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 05 26, 14:01)
Mano naujokėlis



QUOTE(kutosiuke @ 2011 05 26, 15:26)
Siandien prazydo subtili geltoniuke wub.gif

O cia tokias zydincias orchidejas radau Caprio saloj



QUOTE(Pokahonta* @ 2011 05 26, 22:19)
niu va mini mark'as smile.gif


Grožių grožiai pas visas thumbup.gif ,o jau žiedų gausumas bigsmile.gif wub.gif

pas mane kai kurios po vieną išskleidė verysad.gif
Atsakyti
pokahonta labai graŽuuu wub.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės 4u.gif

aš tai tviga'i labai "pavydžiu", kad šitiek žiedų vienu metu bigsmile.gif pas mane tai kažkaip viena po kitos žydi, nėra tokios gausybės vienu metu smile.gif
Atsakyti
Falenopsiai labai geros gėlės tuom kad ilgai žydi, o kadangi pas mane pagrinde falenopsiai, tai ir žiedų beveik visą laiką yra. Kartais jų būna mažiau kartais daugiau, bet kad nei viena nežydėtų taip nebuvo smile.gif yra kelios tokios kurios man rodos žydi be jokių pertraukų, auginasi po du tris žiedstiebius (va kaip ta geltoniukė, vienas iš dabartinių trijų žiedstiebių dar pernai metų rudens, kiti du žiemą išaugo) o pumpuriukus dar ir dabar krauna visi trys stiebeliai) biggrin.gif
O aš labiausiai pavydžiu toms kurios sugeba pražydinti, rūšinius augaliukus, ypač tuos kuriems labai reikia atitaikyti auginimo sąlygas rolleyes.gif aš dar nedrįstu tokių auginti ax.gif
Atsakyti
Ziedu gausa bigsmile.gif , fantastiskos visu gelytes wub.gif
Atsakyti
tviga, rojus pas tave bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 05 26, 22:51)
Falenopsiai labai geros gėlės tuom kad ilgai žydi, o kadangi pas mane pagrinde falenopsiai, tai ir žiedų beveik visą laiką yra. Kartais jų būna mažiau kartais daugiau, bet kad nei viena nežydėtų taip nebuvo  smile.gif yra kelios tokios kurios man rodos žydi be jokių pertraukų, auginasi po du tris žiedstiebius (va kaip ta geltoniukė, vienas iš dabartinių trijų žiedstiebių dar pernai metų rudens, kiti du žiemą išaugo) o pumpuriukus dar ir dabar krauna visi trys stiebeliai) biggrin.gif
O aš labiausiai pavydžiu toms kurios sugeba pražydinti, rūšinius augaliukus, ypač tuos kuriems labai reikia atitaikyti auginimo sąlygas rolleyes.gif  aš dar nedrįstu tokių auginti ax.gif

nepabandžius nesužinosi ar sugebi 4u.gif
Atsakyti
Visos kiek grožių prirodėte 4u.gif thumbup.gif wub.gif O pokahontos minimarkas koks suuper thumbup.gif wub.gif

Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 27, 07:00)
nepabandžius nesužinosi ar sugebi  4u.gif

aha, kol kas bandau tik paprastenes, turiu kelias liežuves, kelias raibuoles, vandute ir dabar dar zygutį įsigijau. Jei su šiomis susidraugausiu, tada bandysiu sekančias doh.gif labai norėčiau su katlėjom susidraugauti, bet jaučiu nesugebėsiu, o numarint nesinori. Labai man jų žiedai gražūs wub.gif
Atsakyti