Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

tviga, be žodžių wub.gif o žiedų žiedelių wub.gif

laukiu savo mini mark'o biggrin.gif sakė šiandien 20lt norėjo, ale davė už 18 smile.gif
Atsakyti
Siandien prazydo subtili geltoniuke wub.gif

user posted image


O grizus po atostogu net aiktelejau, kai pamaciau issiskleidusia tokia "kasa" bigsmile.gif Milziniski ziedai, kad net griuna. Nezinau, net kaip nufotografuoti, kad gerai matytusi. smile.gif

user posted image


O cia tokias zydincias orchidejas radau Caprio saloj (Italija). smile.gif Gal zinot kas cia tokia? smile.gif
user posted image

Cia gal ir ne orchideju seimos, bet lb grazi (Italija.) rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
tviga, kutosiuke - fantastika bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif

QUOTE(Pokahonta* @ 2011 05 26, 14:24)
tviga, be žodžių wub.gif o žiedų žiedelių wub.gif
laukiu savo mini mark'o biggrin.gif sakė šiandien 20lt norėjo, ale davė už 18 smile.gif

vat ir aš užsimaniau dar vieno mini marko ax.gif maniškis toks mažylis kur parodoj pirkau ir jau nužydėjo, tai dabar noriu didelio ir žydinčio rolleyes.gif blush2.gif

QUOTE(kutosiuke @ 2011 05 26, 14:26)

labai gražios wub.gif ir tos užsienietės tokios įdomios biggrin.gif
Atsakyti
[quote=kutosiuke,2011 05 26, 15:26]
Siandien prazydo subtili geltoniuke wub.gif

O cia tokias zydincias orchidejas radau Caprio saloj (Italija). smile.gif Gal zinot kas cia tokia? smile.gif
user posted image

gražuolės 4u.gif
sakot čia orchidėja g.gif LT ir yra kažkas panašaus, gal ir klystu, buvo įtraukta į raudonąją knygą g.gif jau tiek laiko praėjo, tai nepasakysiu pavadinimo tos LT:oh

IR TOJI 2 itališka tikrai nuostabaus grožio bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 26 gegužės 2011 - 13:46
QUOTE(tviga @ 2011 05 26, 13:30)
ačiū, o naujokėlis - zygopetalum. Dar jo neturėjau, tai nusprendžiau pabandyt susidraugauti  biggrin.gif

Dar kelios mano gėlytės



Nieko sau kielios gėlytės, visas pulka sir tokios gražios thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Kkunigunda,2011 05 26, 15:42]
[quote=kutosiuke,2011 05 26, 15:26]
Siandien prazydo subtili geltoniuke wub.gif

O cia tokias zydincias orchidejas radau Caprio saloj (Italija). smile.gif Gal zinot kas cia tokia? smile.gif
user posted image

gražuolės 4u.gif
sakot čia orchidėja g.gif LT ir yra kažkas panašaus, gal ir klystu, buvo įtraukta į raudonąją knygą g.gif jau tiek laiko praėjo, tai nepasakysiu pavadinimo tos LT:oh

IR TOJI 2 itališka tikrai nuostabaus grožio bigsmile.gif
[/quote]


va va kaip sakiau kažkas tokio g.gif
http://lt.wikipedia....jine_gegune.jpg
na bet gal skirtingi čia visiškai augalai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 05 25, 11:48)
Prisiduodu, prasisukau pro bazes, tuščiom negaliu blush2.gif

rrine,koks fainas wub.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 25, 18:55)
Visų merginų žiedai nuostabūs, atleiskit, vis neturiu laiko pagirt  4u.gif



Kaip gausiai žydi 4u.gif ,man su jomis nelabai einasi susidraugaut,auga ,kaip salota verysad.gif
QUOTE(tviga @ 2011 05 26, 12:01)
Mano naujokėlis
O ši mano geltoniukė sugalvojo kokį žiedą išskleist tik su trim lapukais, du apatinius pamiršo užsiaugint  biggrin.gif

Tvigos gėlynas tiesiog superrrr 4u.gif

QUOTE(kutosiuke @ 2011 05 26, 13:26)
Siandien prazydo subtili geltoniuke wub.gif

O grizus po atostogu net aiktelejau, kai pamaciau issiskleidusia tokia "kasa"  bigsmile.gif Milziniski ziedai, kad net griuna. Nezinau, net kaip nufotografuoti, kad gerai matytusi. smile.gif


Geltonoji labai graži wub.gif o toji su kasa irgi nei kiek neprastesnė.Tokią ir aš turiu.Jos tikriausiai visos daugiažiedės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2011 05 26, 14:26)
grizus po atostogu net aiktelejau, kai pamaciau issiskleidusia tokia "kasa" 

kokia ji man graži wub.gif taip norėjau, taip norėjau-nusipirkau nužydėjusią, šaknys puvo, nupuvo-lapai nubyrėjo unsure.gif liko su viena šaknimi ir nauju išleistu lapuku apie 2cm unsure.gif tikiuosi augs......

mini mark'as pristatytas thumbup.gif visai nebloga būklė, daug žalių šaknų, naujų viršutinių prileidęs, tik pats vazonas šiek tiek pažaliavęs....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 26 gegužės 2011 - 14:18
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 05 26, 16:17)
kokia ji man graži wub.gif taip norėjau, taip norėjau-nusipirkau nužydėjusią, šaknys puvo, nupuvo-lapai nubyrėjo unsure.gif liko su viena šaknimi ir nauju išleistu lapuku apie 2cm unsure.gif tikiuosi augs......

mini mark'as pristatytas thumbup.gif visai nebloga būklė, daug žalių šaknų, naujų viršutinių prileidęs, tik pats vazonas šiek tiek pažaliavęs....



mano mini markas jau pradėjo vytinti žiedelius verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2011 05 26, 14:26)

Fantastika! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 05 26, 13:01)
Mano naujokėlis
[attachmentid=213421]


tiek laikiaus..tiek norėdavau visas pagirt nuo žiedų gausos širdis dunksėdavo..tiek žiedų tiek spalvų pas visas..o mano salotos..supykau ignoruoju saviškes,nbetupinėju -žiūrėsiu kas bus...tiek tupinėdavau kasdien,o čia kelios vidurius išgadino,ar koks virusas siautė taip išpūdavo lapukai viduryj.. verysad.gif
o pas jus tiek gražuolių...vartau puslapius kasdien.ir suprantu kad neberandu bendros kalbos su savo lepunėlėmis..o pas jus veši tik žydi...

bet kai pamačiau 'tvigos' gražuolį nesusilaikiau...toks gražus... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti