Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Pokahonta* @ 2011 05 25, 12:31)
blink.gif parazitės paštininkės doh.gif  unsure.gif
mat aš UK ebay radau, galvoju gal bandyti mastau.gif


Siaubas blink.gif

As ir ebay dairiausi, bet siusciaus per draugus gyvenancius UK ax.gif , nes jie vasara planuoja parvaziuoti i LT ax.gif
Atsakyti
gal kas vaziuosite i baze mini marko pirkti. Labai prasyciau ir man nupirkti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sere @ 2011 05 25, 12:40)
gal kas vaziuosite i baze mini marko pirkti. Labai prasyciau ir man nupirkti    bigsmile.gif

o gal toje bazyteje dar kas idomaus buvo? pvz is elegant serijos? nes dazniausia ten buna keli phal, net nustebau, kad mini marka aptikot smile.gif
Atsakyti
rrine, labai gražus mini markas wub.gif
Atsakyti
bandžiau pirktos iš orchidejos.lt d.victoria-reginae žiedų spalvą pagaut wink.gif
Atsakyti
lark labai graži gėlytė thumbup.gif ar čia tas pats kuris parodoje dalyvavo? ar aš jau kažką maišau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 25, 15:06)
bandžiau pirktos iš orchidejos.lt d.victoria-reginae žiedų spalvą pagaut  wink.gif

vai vai wub.gif teks ir man praplėsti dendrobių gretas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 05 25, 15:45)
lark labai graži gėlytė  thumbup.gif ar čia tas pats kuris parodoje dalyvavo? ar aš jau kažką maišau  ax.gif

taip tas pat, užsiaugino naujus pumpurus ir vėl žydi. Šiandien tik prasiskleidė wub.gif Labai vykęs pirkinys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 25 gegužės 2011 - 15:04
lark nesistebiu, nes pas jus visos gėlytės puikiai jaučiasi. O ir augintinių sąrašas tai įspūdingas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 25, 15:06)

Super pirkinukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Lark, spalvyte thumbup.gif
Atsakyti
ačiū, mergaitės 4u.gif
Atsakyti