Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Pokahonta* @ 2011 05 24, 21:52)
mano pirkinukas už 15lt
user posted image

thumbup.gif wub.gif

QUOTE(morozko @ 2011 05 24, 21:56)

Grazus, sveikas krumelis! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2011 05 24, 19:04)
Prasiskleide visi ziedai biggrin.gif


nu labai jau grazi sita vanda thumbup.gif ir kaip jus jas priziurit??? g.gif
Atsakyti
[quote=Pokahonta*,2011 05 24, 20:52]
va čia tai nereali wub.gif noriu tokios doh.gif

geras pirkinukas bigsmile.gif
Atsakyti
Vanda thumbup.gif

Pokahonta, as ir i situos dendrobium zvalgiausi mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu labai uz pagyras 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
QUOTE(Laura81r @ 2011 05 24, 22:00)
nu labai jau grazi sita vanda  thumbup.gif  ir kaip jus jas priziurit??? g.gif

Kiekviena diena apipurskiu, viena karta savaiteje mirkau, bet va is triju tik viena prazydo, bet kantriai laukiu ir kitu, nes kitos buvo pirktos nukainuotos.
Atsakyti
QUOTE(Laimonduxe @ 2011 05 24, 22:10)
Kiekviena diena apipurskiu, viena karta savaiteje mirkau

drinks_cheers.gif ir aš lygiai taip pat darau smile.gif tai, kad pavarė naujų šaknų, lapą, o senos šaknys toliau tęstis ėmė bigsmile.gif thumbup.gif gal ir žiedstiebio sulauksiu cool.gif
Atsakyti
Jau net širdis apsalus nuo visų grožybių, net nėra sveikatos girt kiekvieną iš eilės. Tai paskutiniu metu giriu tas, kurių grožis mane tiesiog stulbina.
Atsakyti
QUOTE(NENGA @ 2011 05 24, 22:06)
Pokahonta, as ir i situos dendrobium zvalgiausi  mirksiukas.gif

ilgai stovėjau ir žiūrėjau, galvojau imti ar ne doh.gif šiaip sunkiai man daugaujasi su dendrobium'ais...ale grožis nugalėjo+gera kaina.
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 05 24, 22:13)
drinks_cheers.gif ir aš lygiai taip pat darau smile.gif tai, kad pavarė naujų šaknų, lapą, o senos šaknys toliau tęstis ėmė bigsmile.gif  thumbup.gif gal ir žiedstiebio sulauksiu cool.gif

Tai mano irgi viena, tiek saknu prileido, tokia didziule atrodo, tuoj saknys bus didesnes uz pacia gele ir ilgos ir placios...
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 05 24, 21:52)
mano pirkinukas už 15lt

koks fainuolis wub.gif aš turbūt irgi tokį imčiau, bet kažkaip būtent tokių neužtaikau, nors paskutiniu metu stengiuosi parduotuvėje į gėles nežiūrėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 05 24, 22:37)
koks fainuolis  wub.gif aš turbūt irgi tokį imčiau, bet kažkaip būtent tokių neužtaikau, nors paskutiniu metu stengiuosi parduotuvėje į gėles nežiūrėt  blush2.gif

aš jau senokai "medžioklėje" buvau, tai nesinorėjo tuščiomis grįžti smile.gif

kažkas klausė apie raibuoles Karmelitoje...tikrai nėra 4u.gif
stoties turguje buvo viena nusususi, 52lt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 24 gegužės 2011 - 22:00
QUOTE(lialkaa @ 2011 05 24, 14:16)

o vandos negalejau nepirkt nes kaina tikrai gera tik 69lt kainavo  thumbup.gif  dar dvi raudonas tikrai palikau ir viena melyna buvo. Pilaites naujoj maximoj  mirksiukas.gif


šiandien dar dvi buvo,bet realiai jos nėra skaistaus raudonio (žinau,kad Lark raudonos nori),daugiau plytinė man jų spalva-foto raudonesnė atrodo biggrin.gif ,čia tos mažiulės,mažais žiedais (numarinau savo tokią verysad.gif ),buvo didesnė mėlyna,tokia graži ''vaškiniais'' žiedais wub.gif irgi 69 lt.,matyt kažkas priglaudė,nes šiandien jau nebuvo...

o mes kaimynės ar tik netyčia šitoj apsipirkot? g.gif
Atsakyti