Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(rrine @ 2011 05 11, 22:58)
pirmosios - nesugebu pražydinti , nors tu ką  doh.gif


g.gif
krūmą dalinau į 4 dalis,pasilikau vieną ir jau du kartus žydėjo,tiesa žiedų kiekiu pasigirt negaliu,bet krūmelis nedidelis,tai ko norėti biggrin.gif
antra dalis kiek žinau jau amen,pas tave nežydi,o ketvirtos gavėja jau senokai nesirodo čia unsure.gif įdomu kaip pas ją gyvena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 11, 22:24)
užauga gumbas ir pradeda žiedstiebis kaltis  g.gif


turiu n gumbų, stovi šviesiausioj vietoj, ir temperatūrų skirtumą bandžiau, ir ramybės periodą bandžiau, ir atstoti bandžiau.. nežydi ir tiek schmoll.gif gal dėl to, kad pas mane ne švarc, o baltas lotuliukas.gif eisiu padalinsiu, gal tada susipras..
Atsakyti
nu merginos nustebinot, va tau ir nereikli reiškias cool.gif kada liejat? into - in, rrine, zuzla?jau turbūt priežiūroj kalbėt reiktų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 12 gegužės 2011 - 07:26
QUOTE(Tina* @ 2011 05 11, 23:29)
Mergytes, toms , kurios manes paprase asmeniskai, ryt paimsiu gelytes is JurgosJurgitos. Kadangi nesiuos iki namu rankose, tai daug paimti negaliu, kad ir kaip noreciau. Nes skambino Jurgita, tai kaip supratau is manes dar kelios to tikisi, kurios to neprase manes pacios  unsure.gif . Labai noreciau pagelbet, bet deja... nepanesiu tiek  blush2.gif Tikiuos nesupyksite  4u.gif Vien tik dicke vanda parnest bus reikalu, o dar mano pacios su ziedais phalaenopsis ir dar vienos SM nares.

wub.gif wub.gif wub.gif laukiam laukiam, iskarto dekoju 4u.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 12, 08:25)
nu merginos nustebinot, va tau ir nereikli reiškias  cool.gif kada liejat? into - in, rrine, zuzla?jau turbūt priežiūroj kalbėt reiktų  g.gif

as tai teigciau kad laaaabai paprastos jos, maniske viena buvo ziema perdziovinta, kuria diena, galvoju reik reanimuot, gaila augaliuko, ogi ziuriu ziedstioebis jau per 2 sprindzius isauges thumbup.gif
Atsakyti
[quote=NENGA,2011 05 11, 20:13]
Laba smile.gif
Cambria, kvepia pasakiskai smile.gif


Tikrai pritariu wub.gif , pas mane dabar visas kambarys ja kvepia thumbup.gif
Pirkau baigiančią nužydėti ir dar tokią persodinau blush2.gif , nes žemės baisios buvo, o šaknų schmoll.gif , bet vat naujas auginukas ir vat jau turim žiedelius biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Kristanew,2011 05 12, 10:15]
[quote=NENGA,2011 05 11, 20:13]
Laba smile.gif
Cambria, kvepia pasakiskai smile.gif
Tikrai pritariu wub.gif , pas mane dabar visas kambarys ja kvepia thumbup.gif
Pirkau baigiančią nužydėti ir dar tokią persodinau blush2.gif , nes žemės baisios buvo, o šaknų schmoll.gif , bet vat naujas auginukas ir vat jau turim žiedelius biggrin.gif
[/quote]

tad laukiam foto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 12, 09:18)
tad laukiam foto thumbup.gif


Tai kad dėl manosios pavadinimo jau buvo prieš kelias dienas užvirusios dikusijos, nors taip išsiaiškinau jos tikrą vardą 4u.gif
Vat čia mano kvepiančioji biggrin.gif http://public.fotki....ir-kvepiam.html
Atsakyti
O as grizau po 4sav atostogu ir radau savo vandas pamerktas vazose pilnam vandenio blink.gif Bet patikesit ar ne, labai atsigave, ir saknys leidzia daug naju auginiu thumbup.gif
Atsakyti
Negalėjau praeiti pro šalį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aupo @ 2011 05 12, 13:58)
Negalėjau praeiti pro šalį  wub.gif

Suprantama, tikrai sunku pro tokias wub.gif praeiti, pagyros gėliukui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aupo @ 2011 05 12, 12:58)
Negalėjau praeiti pro šalį  wub.gif


labai grazus ziedeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aupo @ 2011 05 12, 13:58)
Negalėjau praeiti pro šalį  wub.gif

Graži wub.gif tokią pačią šiandien maximoj pakilnojau, bet nepirkau, bandau koduotis biggrin.gif
Atsakyti