Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 11, 10:25)
Kkunigunda  72  angel.gif ( per kunigus per kunigus, ne kitaip )
Lerikyte    68  umn.gif ( kaip galėjau apleist poziciją??? biggrin.gif )
tviga            44  nail.gif ( jei ne paskutiniai pirkiniai - būtum likos daug žemiau biggrin.gif )
Tina*        37  topsecret.gif ( jei ne tvigos raibuolės būtum laipteliu aukščiau )
rrine            26  mastau.gif ( kažkam reikėtų pasitempti )

Nu mes ir pliurpalezijos doh.gif tongue.gif
Atsakyti
Laba smile.gif

Kiek grozybiu jus pridejot wub.gif

O cia mano vakaryksciai pirkiniai ax.gif

Cambria, kvepia pasakiskai smile.gif

user posted image

user posted image

ir sis Dendrobium

user posted image


Atsakyti
Nenga, gražūs pirkiniai - pirmoji - Miltonidium Bartley Schwartz - įpatingai nekaprizinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 11, 21:13)
Nenga, gražūs pirkiniai - pirmoji - Miltonidium Bartley Schwartz - įpatingai nekaprizinga  smile.gif

lerikyte , netampyk liūto už ūsų lotuliukas.gif

Nenga , gražu , pirmosios - nesugebu pražydinti , nors tu ką doh.gif
Atsakyti
nenga gražūs pirmosios žiedeliai, o antroji kai pražys irgi pasirodyk 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 11, 21:13)
pirmoji - Miltonidium Bartley Schwartz - įpatingai nekaprizinga  smile.gif


oi kiek žmonių tiek nuomonių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 11, 22:14)
oi kiek žmonių tiek nuomonių ax.gif

oij tik dabar pamačiau kokią negražią klaidą palikau biggrin.gif

dėl nekaprizinga?
Papildyta:
QUOTE(rrine @ 2011 05 11, 21:58)
lerikyte , netampyk liūto už ūsų lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

rimtai nepražydini blink.gif negaliu patikėt, užauga gumbas ir pradeda žiedstiebis kaltis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 11, 22:24)
oij tik dabar pamačiau kokią negražią klaidą palikau biggrin.gif

dėl nekaprizinga?
Papildyta:

lotuliukas.gif

rimtai nepražydini  blink.gif negaliu patikėt, užauga gumbas ir pradeda žiedstiebis kaltis  g.gif

gavau iš into in dovanų ir jau pusantrų metų ji manęs neklauso lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NENGA @ 2011 05 11, 20:13)

O cia mano vakaryksciai pirkiniai  ax.gif


Gražūs pirkinukai thumbup.gif
Atsakyti
Mergytes, toms , kurios manes paprase asmeniskai, ryt paimsiu gelytes is JurgosJurgitos. Kadangi nesiuos iki namu rankose, tai daug paimti negaliu, kad ir kaip noreciau. Nes skambino Jurgita, tai kaip supratau is manes dar kelios to tikisi, kurios to neprase manes pacios unsure.gif . Labai noreciau pagelbet, bet deja... nepanesiu tiek blush2.gif Tikiuos nesupyksite 4u.gif Vien tik dicke vanda parnest bus reikalu, o dar mano pacios su ziedais phalaenopsis ir dar vienos SM nares.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 05 11, 22:29)
Mergytes, toms , kurios manes paprase asmeniskai, ryt paimsiu gelytes is JurgosJurgitos. Kadangi nesiuos iki namu rankose, tai daug paimti negaliu, kad ir kaip noreciau. Nes skambino Jurgita, tai kaip supratau is manes dar kelios to tikisi, kurios to neprase manes pacios  unsure.gif . Labai noreciau pagelbet, bet deja... nepanesiu tiek  blush2.gif Tikiuos nesupyksite  4u.gif Vien tik dicke vanda parnest bus reikalu, o dar mano pacios su ziedais phalaenopsis ir dar vienos SM nares.

Tina nesigasdink vandute tikrai ne dicke, o labai kompaktiska smile.gif
Atsakyti
Na as jau matau kaip ja atsargiai ir atsakingai nesiu su ta visa saknyciu raizgalyne wub.gif
Ar sutaret ka su kitomis mergaitemis? Paimsiu tiek kiek tilps i dvi rankas, jei bus patogiai supakuota. Arba i mano lelios vezimo "bagazine", jei kartais su ja vaziuciau pasiimti.
Atsakyti