Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Sveikutės, nuostabių žiedų gerbėjos 4u.gif
Aš pradedu sau susigalvoti progas ,kad nusipirkčiau naują gėlytę biggrin.gif Užvakar dukros gimtadienio proga nusipirkau dar vieną doh.gif
user posted image
Dabar galvoju g.gif ar ta priklausomybė pagydoma g.gif
biggrin.gif
Nesenai buvau Olandijoj Kaukenhofe ,ten tokių grožių prisižiūrėjau orchidėjų oranžerijoje wub.gif wub.gif wub.gif Kai sukelsiu nuotraukas į blogą ,parodysiu .
Atsakyti
[quote=88888888,2011 05 18, 16:33]
grazute wub.gif
laukiam foto thumbup.gif
Atsakyti
o taip, ir as taip pat su tom progom. cia zinai, kaip alkoholikai iesko progos isgert(ir visada suranda), taip ir mes... ryt statys langus mums, tai siandien jau ta proga, kad galeciau ant naujos palanges pastatyt, nusipirkau irgi geltona, bet spalva nematyta, tokia ryski ryski.. jei isgausiu su tel tai ikelsiu foto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(morozko @ 2011 05 17, 20:08)

Sitas man labiausiai wub.gif

QUOTE(tviga @ 2011 05 17, 20:43)
[attachmentid=213164]

groziai.. wub.gif thumbup.gif

QUOTE(88888888 @ 2011 05 18, 17:33)

Tokia svelnute wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Va mano pirkinukas
user posted image
Atsakyti
As tai jau ilga laika laikausi nepirkusi nieko mirksiukas.gif Bet va buvo musu sajungos susirinkimas sekmadieni, ir vel grizau su trim augaliukais g.gif O taip ir dideja kolekcija. Nusibosta laistyt, tai istempiau i lietu vakar, visas gerai palaiste thumbup.gif O parsinesiau dvi mazutes Cattleyas ir viena mesdevallia.
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2011 05 18, 19:25)
As tai jau ilga laika laikausi nepirkusi nieko  mirksiukas.gif  Bet va buvo musu sajungos susirinkimas sekmadieni, ir vel grizau su trim augaliukais  g.gif  O taip ir dideja kolekcija. Nusibosta laistyt, tai istempiau i lietu vakar, visas gerai palaiste  thumbup.gif O parsinesiau dvi mazutes Cattleyas ir viena mesdevallia.

o kur būtų galima pamatyti jūsų kolekciją smile.gif seniai jus stebiu,kaip sakant mirksiukas.gif
Atsakyti
Man siandien gera diena, vyrelis gryzo namo glebyje su..
user posted image
Atsakyti
oi merginos visų žiedeliai nuostabūs wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
As irgi jau nespeju girti doh.gif visu gelytes nuostabios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vedmyte, pasiseke, kad man taip wub.gif
Atsakyti
Mano ligos paumejimo rezultatas lotuliukas.gif

user posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morozko: 18 gegužės 2011 - 19:35
[quote=morozko,2011 05 18, 19:34]
Mano ligos paumejimo rezultatas lotuliukas.gif
niu pasakiskas rezultats wub.gif sveikinu liga progresuoja biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti