Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 18, 08:52)
aha, iš jurgitos.jurgos gaunasi jurga jurgita, matyt, dėl dainos kažkokios lietuviškos jurrrrrga jurgitaaa biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

šitą dainą per gyvenimą oi kiek sykių man dainavo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgita.jurga: 18 gegužės 2011 - 09:14
dar spėkit, kas darželyje žaidžiant "jurgelį meistrelį", meistreliu pastoviai būdavo?? doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 18, 09:15)
dar spėkit, kas darželyje žaidžiant "jurgelį meistrelį", meistreliu pastoviai būdavo?? doh.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif šitai jau net pamiršus buvau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 18, 10:15)
dar spėkit, kas darželyje žaidžiant "jurgelį meistrelį", meistreliu pastoviai būdavo?? doh.gif  biggrin.gif

žinau ką tai reiškia doh.gif lotuliukas.gif aš irgi iš tokių biggrin.gif

Merginos na ir diskusija čia užvirė, aš tik šiaip pastabėlę parašiau, kad reikia vadinti taip kaip yra iš tikro. Juk kai kuri parašot neteisingai gėlytės pavadinimą tuoj gaunat barti kad vadintumėt daiktus tikrais vardais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 18, 10:15)
dar spėkit, kas darželyje žaidžiant "jurgelį meistrelį", meistreliu pastoviai būdavo?? doh.gif  biggrin.gif

oij geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(tviga @ 2011 05 18, 10:22)
žinau ką tai reiškia  doh.gif  lotuliukas.gif aš irgi iš tokių  biggrin.gif

Merginos na ir diskusija čia užvirė, aš tik šiaip pastabėlę parašiau, kad reikia vadinti taip kaip yra iš tikro. Juk kai kuri parašot neteisingai gėlytės pavadinimą tuoj gaunat barti  kad vadintumėt daiktus tikrais vardais mirksiukas.gif

viskas gi gerai, vis linksmiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 05 17, 17:12)
pas mane pražydo pumpuriukas  wub.gif pirmas naminis žydėjimas  thumbup.gif



Gražus išsilukštenimas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(morozko @ 2011 05 17, 20:08)
Sveikos
Rodau savo naujokes ax.gif


Graži slapvų paletė wub.gif , pirmos tokios nematytos, bent jau man ax.gif
Papildyta:
QUOTE(tviga @ 2011 05 17, 20:43)
aš nieko naujo neturiu, viena mano prasiskleidė kol kas tik trys žiedukai ir daugybė pumpuriukų smile.gif
o čia šiandien radau pas miltoniopsį, tokį mažytį pumpurėlį, gal ir žiedelių sulauksiu  ax.gif


Gražūs pirmieji žiedeliai 4u.gif
Atsakyti
Jurgita.jurga Jūsų až pilna blush2.gif
Atsakyti
Sugriesinau siandien dar karta doh.gif . Darbo reikalais reikejo vaziuoti i miesta, tai uzsukau i geliu parduotuve. Nu kaip galejau nenupirkti Dendrobium Nobile uz 10 Lt blush2.gif doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(morozko @ 2011 05 18, 12:16)
Sugriesinau siandien dar karta doh.gif . Darbo reikalais reikejo vaziuoti i miesta, tai uzsukau i geliu parduotuve. Nu kaip galejau nenupirkti Dendrobium Nobile uz 10 Lt blush2.gif  doh.gif  ax.gif

Ligos paūmėjimas biggrin.gif lauksim foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 18, 10:12)
namai ne guminiai - norai guminiai  biggrin.gif

Reikia sita sakini irasyti pirmam psl., kai kursim nauja tema biggrin.gif
Atsakyti
orchidėjininkių credo , ką ? biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tokiu pirkimo majakiu, kaip mes. tongue.gif
Atsakyti