Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 18, 07:13)
vajeeeee,kokiu geru dalyku pas jurga.jurgita papildyta  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif brassiaaaaaaaa  karsta.gif  ploja.gif  ploja.gif

tikra tiesa,gražuolės wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 18, 06:13)
vajeeeee,kokiu geru dalyku pas jurga.jurgita papildyta  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif brassiaaaaaaaa  karsta.gif  ploja.gif  ploja.gif

Jau sugriesinau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(morozko @ 2011 05 18, 09:42)
Jau sugriesinau doh.gif  blush2.gif

aš irgi - ant trijų bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
o aš vos laikausi doh.gif balta vanda wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 18 gegužės 2011 - 08:51
Eina sau - jusu namai turbut guminiai tongue.gif
Atsakyti
aha, iš jurgitos.jurgos gaunasi jurga jurgita, matyt, dėl dainos kažkokios lietuviškos jurrrrrga jurgitaaa biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 18, 09:52)
aha, iš jurgitos.jurgos gaunasi jurga jurgita, matyt, dėl dainos kažkokios lietuviškos jurrrrrga jurgitaaa biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


man per tą dainą vardą ir davė biggrin.gif mano gimimo metais ji buso laaabai populiari... ir ne tik man, mano grupėj univere buvo 6 merginos, 4 iš jų Jurgitos laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 05 18, 09:51)
Eina sau - jusu namai turbut guminiai  tongue.gif

aš irgi taip pagalvojau, nes pas mane jau niekas netelpa, na tik kokia viena gėlytė biggrin.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 18, 09:52)
aha, iš jurgitos.jurgos gaunasi jurga jurgita, matyt, dėl dainos kažkokios lietuviškos jurrrrrga jurgitaaa biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

aha biggrin.gif
Atsakyti
na jurga jurgita ar jurgita jurga čia manau jokio skirtumo nėra ir naujokai supras apie ką čia 4u.gif visos naujokės sekančios temą, tik paskui savo grožybes užkavotas parodo, tai manau visos supranta apie ką kalba biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 18, 09:54)
man per tą dainą vardą ir davė biggrin.gif mano gimimo metais ji buso laaabai populiari... ir ne tik man, mano grupėj univere buvo 6 merginos, 4 iš jų Jurgitos laugh.gif

nu va mįslė įminta, kodėl taip norisi rašyt atvirkščiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 18, 10:54)
man per tą dainą vardą ir davė biggrin.gif mano gimimo metais ji buso laaabai populiari... ir ne tik man, mano grupėj univere buvo 6 merginos, 4 iš jų Jurgitos laugh.gif


tėvams nei vargti nereikėjo biggrin.gif dėl vardo biggrin.gif na taip tie vardų bumai visad būna rolleyes.gif
Atsakyti
namai ne guminiai - norai guminiai biggrin.gif
Atsakyti