Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (II)

http://club.osinka.ru/topic-72649 viena is sukneliu radau, imetu gal kam pravers.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 04 birželio 2011 - 15:35
user posted image
gal tokia kas uzmatet kur?
Atsakyti
QUOTE(ritatita @ 2011 06 02, 22:11)
Mielos mezgejeles, gal galetumet padeti ,turiu megztuko modeliuko, bet nelabai suprantu jo rasteli, gal imestumet rastelio schemute, jei kuri turit ax.gif
user posted image
o gal kuri ir visa mezgimo eigos aprasyma turi, dekoju isanksto wub.gif

user posted image
dar viena panasi pyne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 05 birželio 2011 - 08:53
Sveikutes , 4u.gif
Naujoke dar esu nerime,bet labai noreciau nunerti savo merginoms siltas ziemines kepures.Gal kuri turit schemuciu?Aciu.
Atsakyti
QUOTE(2M_mama @ 2011 06 05, 13:29)
Sveikutes , 4u.gif
Naujoke dar esu nerime,bet labai noreciau nunerti savo merginoms siltas ziemines kepures.Gal kuri turit schemuciu?Aciu.

Kepurytės, skrybėlytės, skarelės (schemos), be komentarų

O čia bendra kepurių tema - dabar dauguma žinoma vasarines neria, bet ir apie šiltas pasikonsultuoti nedraudžiama. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 06 03, 20:41)
kazkas panasaus gal pades vaizda susidaryti..

is cia keliau, daugiau pavyzdziuku rasi



QUOTE(Ryke @ 2011 06 03, 20:53)
prasau, visa tema osinkoj mirksiukas.gif
man jis irgi labai, labai wub.gif



QUOTE(vikosiuks @ 2011 06 04, 10:00)
netycia radau tokia temuke su daug rasteliu, tokia tematika

ačiū labai labai už nuorodas 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,dabar belieka makaulėje sufokusuot vaizdą pagal info ir dirbt
Atsakyti
merginos gal kqas turi geresnes kokybes si rasta? Nieko man nesimato doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
[URL=http://www.part.lt/perziura/92589386a2f4c61d8b72e302213391ad240.jpg]user posted image[/URL gal dabar matysis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lince lince: 09 birželio 2011 - 21:01
Sveikos paneles, ziuriu jus cia draugiskai ir skubiai dalinates schemutem. Ieskau as masinytes-aplikacijos nertos schemos. Ju maciau ant daug nertu kepuryciu, bet vat schemutes schmoll.gif ga kas turit kur pc, ar zinot nuorodele? Is anksto aciu!
Atsakyti
QUOTE(strazdaniux @ 2011 06 09, 22:15)
Sveikos paneles, ziuriu jus cia draugiskai ir skubiai dalinates schemutem. Ieskau as masinytes-aplikacijos nertos schemos. Ju maciau ant daug nertu kepuryciu, bet vat schemutes  schmoll.gif ga kas turit kur pc, ar zinot nuorodele? Is anksto aciu!

Papuošimų tema (Mašinyčių, jei neklystu, verta ieškoti antroje temos pusėje - pradžioje daugiau gėlytės ir drugeliai).
Atsakyti
Labas vakaras,

Susiruošiau megzti suknutę krikštynoms ir supratau, kad shema nepilna ir nekokybiška verysad.gif
Gal kas turite pilną šios suknelės shemą
user posted image

būčiau labai dėkinga
Atsakyti
aciu lince lince thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti