Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (II)

sweikutės, būkit gerutės, gal kas gali padėti man, kaip reikia megzti reljefinį raštą bangelėmis (čia aš taip jį vadinu blush2.gif )

user posted image


LABAI BŪČIAU DĖKINGA UŽ PAGALBĄ mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės.Gal turite šitos kepurės lietuvišką vertimą arba galėtumėt paaiškinti-kaip tai daroma? Noriu numegzti savo vaikiukui ... Labai ačiū...

user posted image
Atsakyti
rosssi, epati, man rodos jūs abi klausiate apie tą patį principą smile.gif :

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 10 09, 14:12)
rosssi, epati, man rodos jūs abi klausiate apie tą patį principą smile.gif :



Aciu labai.... 4u.gif

Bandysiu
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 10 09, 13:12)
rosssi, epati, man rodos jūs abi klausiate apie tą patį principą smile.gif :

user posted image user posted image





ačiū, kad taip greit sulaukiau pagalbos. Tik dar klausimėlis o ne vien gerosiom megztas mano atsiūstas antras raštas? blush2.gif
Atsakyti
user posted image

Laba diena, gal kas mezgete sita sarafana, gal turite rastu scemas, ypac virsutines dalies
Atsakyti
QUOTE(epati @ 2011 10 09, 15:33)
ačiū, kad taip greit sulaukiau pagalbos. Tik dar klausimėlis o ne vien gerosiom megztas mano atsiūstas antras raštas? blush2.gif

Kad antrasis raštas kaip tik ir mezgamas vien gerosiomis akimis g.gif (mano pateiktame pavyzdyje - stulpeliais smile.gif ) - schemoje pažymėta, kurias akis ir su kurios eilutės jau išmegztomis akimis reikia "sukabinti", o visos kitos akys išvirkščiojoje mezginio pusėje (nes "sukabinimas" tik joje ir atliekamas) mezgamos tiesiog kaip paprastos išvirkščiosios - šiose vietose savaime susidarys tie iškilumai.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 10 09, 21:34)
Kad antrasis raštas kaip tik ir mezgamas vien gerosiomis akimis g.gif (mano pateiktame pavyzdyje - stulpeliais smile.gif ) - schemoje pažymėta, kurias akis ir su kurios eilutės jau išmegztomis akimis reikia "sukabinti", o visos kitos akys išvirkščiojoje mezginio pusėje (nes "sukabinimas" tik joje ir atliekamas) mezgamos tiesiog kaip paprastos išvirkščiosios - šiose vietose savaime susidarys tie iškilumai.



Didelis Dėkui notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 10 08, 16:18)
user posted image

user posted image

(Paveikslėliai nemažinti).



Laba, bandžiau nerti, tik niekaip nesuprantu, kaip neriant tinklelį kartu ir tuos žvnelius nerti. Labai jau painu, o ir bandant š.... gavosi...
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2011 10 10, 09:58)
Laba, bandžiau nerti, tik niekaip nesuprantu, kaip neriant tinklelį kartu ir tuos žvnelius nerti. Labai jau painu, o ir bandant š.... gavosi...

Itariu kad pirma reik nusinerti tinkleli o ant virsaus zvynelius, bandykit taip nes zvyneliu 2 schema tai reiskia kad neriasi atskirai 4u.gif dar parasyta kad kankoreziai bus dailesni neriant zvynelius kartu su tinkleliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkag: 10 spalio 2011 - 09:03
QUOTE(kristinkag @ 2011 10 10, 10:00)
Itariu kad pirma reik nusinerti tinkleli o ant virsaus zvynelius, bandykit taip nes zvyneliu 2 schema tai reiskia kad neriasi atskirai 4u.gif dar parasyta kad kankoreziai bus dailesni neriant zvynelius kartu su tinkleliu


Tai va ir nesuprantu, kaip nerti kartu su tinkleliu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Madissa @ 2011 10 09, 20:00)
user posted image

Laba diena, gal kas mezgete sita sarafana, gal turite rastu scemas, ypac virsutines dalies


Cia yra Elenos Nodel 'Sprite' modelis. Ravelryj yra nemokamas anglishkas aprashymas:
http://www.ravelry.c...ibrary/sprite-4
o cia yra rusishkas:
http://moreknitsinru.../blog-post.html
Atsakyti