Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (II)

Jollyk schema
Atsakyti
QUOTE(Murkita's @ 2011 10 07, 08:29)

Murkita-nerealus greitis,aciu labai.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2011 09 16, 14:50)
Radau Terezza

user posted image


Dar grįžtu su klausimėliu. Šita schema trumpos suknelės, o aš noriu megzti iki žemės. Išmezgiau 79 eiles ir galvojau vėl pradėt nuo 27, bet šiek tiek tų rombų raštas skiriasi. Neišmąstau, kaip teisingai sujungt. Gal padėtumėt... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos biggrin.gif gal kuriai teko užmatyti kur nors šių mezginių shcemutes?
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2011 10 07, 14:21)
Dar grįžtu su klausimėliu. Šita schema trumpos suknelės, o aš noriu megzti iki žemės. Išmezgiau 79 eiles ir galvojau vėl pradėt nuo 27, bet šiek tiek tų rombų raštas skiriasi. Neišmąstau, kaip teisingai sujungt. Gal padėtumėt... ax.gif  4u.gif

Mano galva nelabai geras sprendimas. Nebeplates sijonukas, gausis tokia virsuj pusta tuba... mastau.gif blush2.gif Nors, jei uzmanymas nera saules klioso sijonas, galima kazka kombinuot... g.gif
Atsakyti
Sissta, adra, Jollyk 4u.gif ačiū labai hi.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2011 10 07, 15:50)
Mano galva nelabai geras sprendimas. Nebeplates sijonukas, gausis tokia virsuj pusta tuba...  mastau.gif  blush2.gif Nors, jei uzmanymas nera saules klioso sijonas, galima kazka kombinuot... g.gif


O tai kaip tada daryt, kad platėtų?
Aš įsivaizdavau, kad tų motyvų dabar jau bus daugiau, nei višuje, todėl sijonas automatiškai platės.
Atsakyti
Sveikos, gal kuri užmatėte nerto kankorėžio shemutę? Būčiau labai labai labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2011 10 08, 14:08)
Sveikos, gal kuri užmatėte nerto kankorėžio shemutę? Būčiau labai labai labai dėkinga.

tik tokį radau 4u.gif
http://planetmfiles....e-cone-pattern/

Atsakyti
[quote=sarmond,2011 10 07, 16:17]
Sveikos visos biggrin.gif

Tas rudas megztukas ir mane labai domintų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2011 10 08, 14:08)
Sveikos, gal kuri užmatėte nerto kankorėžio shemutę? Būčiau labai labai labai dėkinga.

user posted image

user posted image

(Paveikslėliai nemažinti).
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2011 10 08, 14:31)



Ačiū šitą pati radau, bet ieškojau shemos.

Papildyta:
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 10 08, 16:18)
user posted image

user posted image

(Paveikslėliai nemažinti).



Va šito ir ieškojau. thumbup.gif
Labai didelis ačiū.
Atsakyti