Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (II)

QUOTE(Terezza @ 2011 09 16, 16:34)
Megaites, pagalbos prasau. Turiu schema, bet nera zymejimo paaiskinimo. Gal issifruotumet kuri? Viskas kaip ir pusiau aisku, tik nesuprantu, ka tuscias langelis reiskia. Aciu is anksto  4u.gif

user posted image

user posted image


Tušias langelis prasidedantis 27 eilutėj? Nieko. Taip lengviau schema papiešt, nereikia nieko megzt.

Jei atmintis manęs neapgauna, šitoj schemoj yra klaida. Sujungime tarp 1 ir 2 schemos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(obuoliu-sultys @ 2011 09 16, 10:02)
Jolancike, schemos neturiu, bet jei reiktu paciai, tai daryciau kazka tokio:

user posted image


Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Radau Terezza

user posted image
Atsakyti
Nedrasute, aciu labai labai 4u.gif

Dar pastebejau romba 41-os eilutes desinej. Ka jis reiskia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 16 rugsėjo 2011 - 16:30
TILA,
nematau, ar tau kas atsake i klausima - skaiciukas 2 ir skliaustukas - tai dvi akytes, sumegztos kartu isvirksciaja smile.gif

Terezza, rombiukas turetu buti persuktai ismegzta geroji akyte.


MERENGE, jei rusiskai gaudaisi, tai ziurek, cia visa tema panasiu liemeniu, tuniku http://club.osinka.r...47077?p=5346738
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 16 rugsėjo 2011 - 17:33
QUOTE(Virbalai @ 2011 09 16, 18:26)
MERENGE, jei rusiskai gaudaisi, tai ziurek, cia visa tema panasiu liemeniu, tuniku http://club.osinka.r...47077?p=5346738

tai tokią temą rusų jau man nurodė, bet sakau, kad ten vien kalbos ir mezga jos iš raštų kažkaip be konkrečių schemų, o man nelabai patyrusei tai geriau būtų konkreti schema mezgimo
Atsakyti
Tenka susitaikyti su tuo, kad konkrecios schemos nera.... reikia paciai susirankioti rastukus.
Jei dar per sudetinga, siulyciau ieskoti ko nors paprastesnio. O patirtis pamazu ateis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2011 09 16, 16:34)
ka tuscias langelis reiskia. Aciu is anksto  4u.gif



Absoliučiai nieko nereiškia. Mezgant į jį net dėmesio kreipti nereikia mirksiukas.gif
Oi,nepastebėjau,kad jau atsakyta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 16 rugsėjo 2011 - 18:07
Sveikos!

aš truputėlį čia ne į temą. blush2.gif Bet labai pagelbėtumėt, jei užpildytumėt apklausą, kuri būtent ir yra susijusi su mezgimu, klausimynas yra štai čia: apklausa

Didelis AČIŪ visoms, kurios skirsite kelias minutes! 4u.gif
Atsakyti
Iškilo dar vienas klausimas dėl mano suknelės. Užmečiau tas 216 akių, bet man tai žiaaaauriai per platu. Reikia siaurint. Kaip dabar man atsiskaičiuoti, tarkim, vieną motyvą? Pagal 57 eilutę, kur plačiausia vieta? Nusimestų 36 akys. Ar teisingai aš čia padaryčiau?
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2011 09 17, 10:36)
Iškilo dar vienas klausimas dėl mano suknelės. Užmečiau tas 216 akių, bet man tai žiaaaauriai per platu. Reikia siaurint. Kaip dabar man atsiskaičiuoti, tarkim, vieną motyvą? Pagal 57 eilutę, kur plačiausia vieta? Nusimestų 36 akys. Ar teisingai aš čia padaryčiau?


Mazint nuo pradzios reiktu. Vidury schemos isimt motyva nesigaus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2011 09 17, 11:37)
Mazint nuo pradzios reiktu. Vidury schemos isimt motyva nesigaus.  4u.gif


Tai taip, nuo pradžios mažinčiau. Tik galvoju, ar čia taip teisingai skaičiuoju, kad žemiau esantis vienas motyvas pasišalinų pilnai, o ne kaip nors dalinai. Nes pradžioj motyvai mažesni, ir keli iš jų pereina į vieną didesnį.

Oi, koks tamsus miškas man čia..... doh.gif
Atsakyti