Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (II)

QUOTE(Kulke @ 2011 08 10, 11:09)
Labas. Labai domina tokio tipo megstinuku nerimo schemos.... Gal kuri turite kokia aiskia, nes viena radau, o ten labai maza ir iziureti beveik neina....
user posted image


MEZGIMO aprasymas anglu k. (lietuviu k. ieskoti CIA, 30ta zinute)

NERIMO aprasymas anglu k.

victory.gif
Atsakyti
QUOTE(colicoli @ 2011 08 09, 20:22)
Sveikutes 4u.gif  gal kuri turite ar uzmatet  sios sukneles schemute? Buciau labai dekinga 4u.gif
user posted image
taip pat sios blush2.gif
user posted image

sitos suknutes rastas ir schemos yra sukneliu temoj,tik bijau pameluot man atrodo,kad 34temoj,o jei ne ,tai 33 tikrai
Atsakyti
Sveikutes,
mergaites,gal kas turit ryskesne schema,nu neiziuriu blush2.gif


user posted image
matosi kazkokiu nepazystamu zenkliuku,vat ju ir neimatau,pvz ka reiskai tie keturi tamsus langeliai ir virs ju neiziuriu kokie ten zenklai
Atsakyti
Sveikos,
gal kas žinote, kur galima rasti šio megztuko rašto schemą? Iš anksto dėkoju.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2011 08 11, 21:39)
sitos suknutes rastas ir schemos yra sukneliu temoj,tik bijau pameluot man atrodo,kad 34temoj,o jei ne ,tai 33 tikrai


Aciu labai, radau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kas mate sito megztuko schema?
user posted image
niekaip neikertu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(keir@ @ 2011 08 09, 21:11)
Sveiko merginos,prireike ir man jusu pagalbos  blush2.gif
gal kur nors numatet sios sukneles schemute? blush2.gif 
Buciau labai dekinga smile.gif
user posted image

https://picasaweb.go...628472413585522
https://picasaweb.go...624230854152114
Atsakyti
QUOTE(delfiniux @ 2011 08 10, 18:57)


panasumo yra, bet ne tokia 4u.gif

QUOTE(giestrav @ 2011 08 11, 11:51)
baltija2,būčiau labai dėkinga, kad ir su manimi pasidalintumėt blush2.gif mane taip pakerėjo šis modeliukas ir kepuriukas, kad dabar naktimis sapnuosiu, kaip savo mažajai, o gal net ir sau,  norėčiau tokios bigsmile.gif


parasysiu az 4u.gif

pasidalinciau ir cia, taciau mano aprasymas toks megejiskas, kad geda skelbti viesai blush2.gif bijau, kad bus nesuprantamas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2011 08 12, 18:48)
gal kas mate sito megztuko schema?
user posted image
niekaip neikertu doh.gif
Papildyta:

https://picasaweb.go...628472413585522
https://picasaweb.go...624230854152114

tai,kad tas vaikiskas megztukas megztas ripsu.cia nera nieko sudetingo.juk moki megzti ripsu(visos ,absoliuciai visos eiles gerosiomis)
Papildyta:
QUOTE(4mamyte @ 2011 08 12, 21:38)
tai,kad tas vaikiskas megztukas megztas ripsu.cia nera nieko sudetingo.juk moki megzti ripsu(visos ,absoliuciai visos eiles gerosiomis)

modelis irgi nesudetingas,man atrodo,cia net rankoves neisimtos,o lygiai nuleistos.tai pats paprasciausias megztuko variantas.as savo vaikam nuo tokio ir pradejau megzt(db jie jau uzauge ax.gif )
Papildyta:
vis del to geriau paziurejus rankoves isimtos,bet statmenai,tai jau geriau megzti neisimant,paprasciau butu
Atsakyti
Sveikos visos smile.gif gal zinote ar teko matyti kaip ismegzti si grazu deki su tunisietisku vaseliu? blush2.gif My Webpage
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2011 08 12, 21:42)
tai,kad tas vaikiskas megztukas megztas ripsu.cia nera nieko sudetingo.juk moki megzti ripsu(visos ,absoliuciai visos eiles gerosiomis)
modelis irgi nesudetingas,man atrodo,cia net rankoves neisimtos,o lygiai nuleistos.tai pats paprasciausias megztuko variantas.as savo vaikam nuo tokio ir pradejau megzt(db jie jau uzauge ax.gif )
vis del to geriau paziurejus rankoves isimtos,bet statmenai,tai jau geriau megzti neisimant,paprasciau butu

kad ripsas tai aklam aisku butu, bet va man idomu kaip tas kapisonas vientisai su priekiu numegztas, nesuprantu, kaip peciai gaunasi, reikia schemos-iskarpos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(baltija2 @ 2011 08 12, 19:33)
panasumo yra, bet ne tokia  4u.gif
parasysiu az  4u.gif

pasidalinciau ir cia, taciau mano aprasymas toks megejiskas, kad geda skelbti viesai  blush2.gif bijau, kad bus nesuprantamas  blush2.gif

baltija2 ir aš norėčiau to aprašymo ateičiai 4u.gif
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti