Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (II)

parasiau az blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltija2: 10 rugpjūčio 2011 - 09:01
Labas. Labai domina tokio tipo megstinuku nerimo schemos.... Gal kuri turite kokia aiskia, nes viena radau, o ten labai maza ir iziureti beveik neina....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2010 12 02, 11:54)
Cia mano naujausias mezginys brangiajam.
user posted image


gal kas turite rasto schema, dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulke @ 2011 08 10, 11:09)
Labas. Labai domina tokio tipo megstinuku nerimo schemos.... Gal kuri turite kokia aiskia, nes viena radau, o ten labai maza ir iziureti beveik neina....



Aš turiu anglišką aprašyma, bet Word'e. Jeigu nori, rašyk email'ą, atsiųsiu
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 08 10, 11:17)
Aš turiu anglišką aprašyma, bet Word'e. Jeigu nori, rašyk email'ą, atsiųsiu

Aciu Jums Mane labiau domina nerimo, o ne mezgimo schema... Nors jei nerasiu nerimo, meginsiu virbalais narplioti...
Atsakyti
sveikutes, esu mezgeja megeja na ne tiek jau daug moku bet gal priimsit i a lsavo buri smile.gif
labai noreciau pramokus geriau megzti uzsidirbti keleta litu kol sedziu namie smile.gif idomu ar imanoma, ar mezgimas yra paklausus dalykas (na as cia visai ne itema smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(ona24 @ 2011 08 10, 14:23)
sveikutes, esu mezgeja megeja na ne tiek jau daug moku bet gal priimsit i a lsavo buri smile.gif
labai noreciau pramokus geriau megzti uzsidirbti keleta litu kol sedziu namie smile.gif idomu ar imanoma, ar mezgimas yra paklausus dalykas (na as cia visai ne itema smile.gif )

na,cia ne toj temoj ieskai patarimo.cia juk shemas vienos kitom padeda rast
Atsakyti
QUOTE(MERENGE @ 2011 08 08, 16:20)
aiškiau būtų pagal schemą, na bet bandysiu, dėkui labai 4u.gif
Papildyta:
Mane dar domina tas raštas kepurės, gal kas turi tikslią schemą šio rašto g.gif
user posted image

gal čia kažkas panašaus g.gif
http://www.liveinter.../post179013003/
Atsakyti
[quote=liolke,2011 08 10, 03:02]gal kas turit kokiu ideju juosteliniams siulams, turiu pati keleta, bet gal jus dar idomesniu turesit

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liolke: 10 rugpjūčio 2011 - 18:50
QUOTE(Kulke @ 2011 08 10, 09:09)
Labas. Labai domina tokio tipo megstinuku nerimo schemos.... Gal kuri turite kokia aiskia, nes viena radau, o ten labai maza ir iziureti beveik neina....
user posted image

Noreciau ir as sito grozio schemutes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(delfiniux @ 2011 08 10, 18:57)

ačiū 4u.gif
Atsakyti
baltija2,būčiau labai dėkinga, kad ir su manimi pasidalintumėt blush2.gif mane taip pakerėjo šis modeliukas ir kepuriukas, kad dabar naktimis sapnuosiu, kaip savo mažajai, o gal net ir sau, norėčiau tokios bigsmile.gif
Atsakyti