Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (II)

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites. Noriu jusu paprasyti vaikisku rubeliu aprasymu lietuviskai, nes is schemu nesuprantu, o ir rusiskai ne kas... Dekoju.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(+greta+ @ 2011 07 19, 20:49)
Sveikos, mergaites. Noriu jusu paprasyti vaikisku rubeliu aprasymu lietuviskai, nes is schemu nesuprantu, o ir rusiskai ne kas... Dekoju..  4u.gif

Kažin ar būna aprašymų visiškai be schemų. unsure.gif Lietuviškų tai ir čia nemažai.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 07 19, 20:38)
Kažin ar būna aprašymų visiškai be schemų. unsure.gif Lietuviškų tai ir čia nemažai.




Aciu, ziuresiu, gal iseis kas nors.. smile.gif
Atsakyti
merginos, ar sita paprasta butu nusinerti? ar gal cia su sakute?

user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos.
Gal kuri turite nerinuku pavyzdziu i V formos iskirpte.
Atsakyti
QUOTE(Moksliukė @ 2011 07 20, 14:10)
Sveikos merginos.
Gal kuri turite nerinuku pavyzdziu i V formos iskirpte.

cia daug visokiu modeliuku
Atsakyti
Sveikos.

Gal kas man pagelbės, ieškau šio megztuko schemų, iš kokių detalių jis susideda?

Gal kas mezgėt kažką panašaus? Ar kur matėt?

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikutės mezgėjėlės. Labai reikėtų šios suknelės raštelio. Gal kuri galėtumėte pasidalinti? 4u.gif

user posted image

Atsakyti
Sveikos,mamytės,gal kuri nors galėtų man pagelbėti? Ieškau vaikiško megztuko schemos su kapišonu, kuris būtų su zuikučio ar peliuko ausytėmis. (gali būti ir kitokio gyvūnėlio) Gal kuri nors turite ir galėtumėte pasidalinti?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiūtė @ 2011 07 21, 21:26)
Sveikos,mamytės,gal kuri nors galėtų man pagelbėti? Ieškau vaikiško megztuko schemos su kapišonu, kuris būtų su zuikučio ar peliuko ausytėmis. (gali būti ir kitokio gyvūnėlio) Gal kuri nors turite ir galėtumėte pasidalinti?smile.gif

Ne megztukas ir ne vaikiškas, o kūdikiškas, bet...

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daubarė @ 2011 07 21, 20:09)
Sveikos.

Gal kas man pagelbės, ieškau šio megztuko schemų, iš kokių detalių jis susideda?

Gal kas mezgėt kažką panašaus? Ar kur matėt?

user posted image

user posted image

Rasto nepasakysiu,bet megztukas neriamas is 1 didelio gabalo ir rankoviu.To gabalo schema galetu buti tokia:
user posted image
Atsakyti