Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų maišytukai

Mes bendraujam beveik du metai-mes kartu dirbame. O kaip pora esam kiek daugiau nei metai. Darbe jis tikrai buvo palaikymo komanda-labai padėjo prisiderinti, palaikė, net darbą dirbt man padėjo-esu kiek perdaug perfekcionistė. Todėl manau, kad pažystu jį-mačiau ir geromis akimirkomis, ir blogomis.
Jis manęs ir darbe pasiilgsta-vis man primena, kad blogai be manęs. smile.gif
QUOTE(Aghedo @ 2011 08 16, 21:11)
Oi ne, geda man niekada nebuvo, bet taip kad visi ziuri tai tikrai is pat pradziu atrode... Net ir dabar kartais pastebiu kaip praeiviai nulydi akimis, tik dabar mano savijauta del to yra kitokia: mazdaug isivaizduoju ju smalsumo priezasti ir zinau kad tame nera nieko keisto.
Dar papasakosiu viena istorija. Prie koki menesi buvau nulekusi iki Newbridge (miestelis netoli Dublino) susitikti su draugem. Kartu pasiemiau savo maze. Kadangi atlekiau per anksti, tai vaiksciojom su maze po shopinga, siaip ziurinejom kas gero. Pro sali praejo pora: baltaode mergina ir juodaodis vyrukas. Abu apsirenge dalykiniais kostiumu(-eliu) - galejo buti ir bendradarbiai. As kazkaip i juos jokio demesio neatkreipiau, mintys sukosi kazkur kitur. Staiga pastebejau, kaip jie sypsosi mums su maze. Net ne is karto suvokiau kodel  biggrin.gif

Beje, o kiek laiko jus su saviskiu esate pora?

Atsakyti
QUOTE(Raudonoji_Aguona @ 2011 08 16, 21:30)
Jis manęs ir darbe pasiilgsta-vis man primena, kad blogai be manęs. smile.gif

Oi, kokia nostalgija uzpludo perskaicius wub.gif Prisiminiau dar tuos laikus, kai skraidydavau i Dublina per kiekvienas atostogas. Kelios dienos kartu, o paskui ilgi menesiai ''ant telefono''. Aisku, pradejus gyventi kartu, kaip ir priklauso, romantikos liko nedaug. Bet dar ir dabar kartais prisimenam savo naktinius pokalbius per Skype, arba kartu aplankytas vietas ir jauduli, lydejusi kiekviena akimirka wub.gif
Atsakyti
Va va -aš ir bijau to, kad romantikos nebeliks. Jis jau dabar jaučiasi mano vyru ir mėgsta pabumbėti bei papamokslauti. O aš jam sakau, kad jau yra senas(jis vyresnis 9 metais). Bet man patinka jo branda, rimtumas, atsakomybės jausmas. Kad nelėbauja.
Žinai, kartą važiavau tvarkyt dokumentų ir pasitaikė audra-perlijau kiaurai, sušalau iki pamėlynavimo. Ir jis kažkaip kaip nujausdamas paskambino paklausti kur esu. Pasiguodžiau, kad sušalus tai per 10 minučių prisitatė parsivežt, o parvežęs namo batus numovęs kojas šildė. Gal aš perdaug svajoju, gal dar rožiniai akiniai, bet tikrai niekada nejaučiau tokio vyro rūpesčio.
QUOTE(Aghedo @ 2011 08 16, 21:41)
Oi, kokia nostalgija uzpludo perskaicius  wub.gif Prisiminiau dar tuos laikus, kai skraidydavau i Dublina per kiekvienas atostogas. Kelios dienos kartu, o paskui ilgi menesiai ''ant  telefono''. Aisku, pradejus gyventi kartu, kaip ir priklauso, romantikos liko nedaug. Bet dar ir dabar kartais prisimenam savo naktinius pokalbius per Skype, arba kartu aplankytas vietas ir jauduli, lydejusi kiekviena akimirka  wub.gif

Atsakyti
naujokei labas 4u.gif
skaitau istorija susipazinimo ir nelabai suprantu kaip buvo galima gedytis unsure.gif g.gif tu nepyk as cia nepiktai,bet keista ir tiek blush2.gif o kad aplinkiniai ziuri,tai tas niekada neisnyks,tik po tam tikro laiko tu to jau pradesi nebepastebeti mirksiukas.gif


visom nestuke.gif wub.gif kuo lengvesnio nesiojimo 4u.gif


ai kas liecia romantika,tai po jos juk turi meile tvyroti tongue.gif ,nes kitu atveju sunku ir nusibosti gali 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *NYC*: 16 rugpjūčio 2011 - 23:19
Tai kad aš nė negalvojau, kad kažkas gali būti tarp mūsų. Jis mane pakvietė kavos, buvo kolega, tai pamaniau, kad negražu būt grubiai-ir sutikau. Namo kviest nenorėjau, kad nebūtų pašalinių minčių, o viešumoje buvo gėda..Kad visi stereotipai labai gajūs (ypač Lietuvoje)-tokie, kaip kad nieko vertos vertos moterys susiranda juodaodžius, arba kad juos susiranda todėl, kad jų lytiniai organai dideli smile.gif Tik nežinojau, kad Airijoje į tai žiūrima labai tolerantiškai. Dabar taip negalvoju ir net stebiuosi kaip taip galvojau anksčiau..
QUOTE(*NYC* @ 2011 08 16, 22:17)
naujokei labas 4u.gif
skaitau istorija susipazinimo ir nelabai suprantu kaip buvo galima gedytis unsure.gif  g.gif  tu nepyk as  cia nepiktai,bet keista ir tiek blush2.gif o kad aplinkiniai ziuri,tai tas niekada neisnyks,tik po tam tikro laiko tu to jau pradesi nebepastebeti  mirksiukas.gif
visom  nestuke.gif wub.gif  kuo lengvesnio nesiojimo 4u.gif
ai kas liecia romantika,tai po jos juk turi meile tvyroti tongue.gif ,nes kitu atveju sunku ir nusibosti gali 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Raudonoji_Aguona @ 2011 08 16, 16:33)
Tai kad aš nė negalvojau, kad kažkas gali būti tarp mūsų. Jis mane pakvietė kavos, buvo kolega, tai pamaniau, kad negražu būt grubiai-ir sutikau. Namo kviest nenorėjau, kad nebūtų pašalinių minčių, o viešumoje buvo gėda..Kad visi stereotipai labai gajūs (ypač Lietuvoje)-tokie, kaip kad nieko vertos vertos moterys susiranda juodaodžius, arba kad juos susiranda todėl, kad jų lytiniai organai dideli smile.gif Tik nežinojau, kad Airijoje į tai žiūrima labai tolerantiškai. Dabar taip negalvoju ir net stebiuosi kaip taip galvojau anksčiau..

lotuliukas.gif lotuliukas.gif net balsu nusikvatojau,cia itariu lietuviu vyru israstas steriotipas doh.gif lotuliukas.gif cool.gif

wub.gif smagu ,kad nuomone pakito thumbup.gif
Atsakyti
na manau lietuviai vyrai turi ko nerimauti-ne dėl xxxl dydžio, bet dėl pačios potencijos smile.gif daugumai lietuvių sunkumai su erekcija prasideda dažnai nesulaukus 40..Savo draugo nekeisčiau nė į patį pačiausią lietuvį. tikrai žinau.
QUOTE(*NYC* @ 2011 08 16, 22:41)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif net balsu nusikvatojau,cia itariu lietuviu vyru israstas steriotipas doh.gif  lotuliukas.gif  cool.gif

wub.gif smagu ,kad nuomone pakito thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Raudonoji_Aguona @ 2011 08 16, 16:52)
na manau lietuviai vyrai turi ko nerimauti-ne dėl xxxl dydžio, bet dėl pačios potencijos smile.gif daugumai lietuvių sunkumai su erekcija prasideda dažnai nesulaukus 40..Savo draugo nekeisčiau nė į patį pačiausią lietuvį. tikrai žinau.

kiekviena randam kas mums tinka ir patinka mirksiukas.gif kitaip juk nebutume su tuo zmogumi 4u.gif
kurioj vietoj Ispanijoje buvai? maciau rasei,kad gan ilga laiko tarpa ten praleidai ax.gif
Atsakyti
Gyvenau Alikantės pašonėj. Dirbau šeimyniniam viešbuty netoli jūros. Ir dabar nostalgija didžiausia Ispanijoj, nors teko dirbti labai sunkiai.
QUOTE(*NYC* @ 2011 08 16, 22:56)
kiekviena randam kas mums tinka ir patinka mirksiukas.gif kitaip juk nebutume su tuo zmogumi 4u.gif
kurioj vietoj Ispanijoje buvai? maciau rasei,kad gan ilga laiko tarpa ten praleidai ax.gif

Atsakyti



QUOTE(Raudonoji_Aguona @ 2011 08 16, 21:47)
Tiesiog matau mylimą veidą, o spalva išblanksta kažkur..

o tai kodėl jūs kartu negyvenat, nesuprantu? toj pačio jšaly esat, kartu vaikelį turėsit... ar tu nematai ateities su juo ar ką?

QUOTE(*NYC* @ 2011 08 16, 23:17)

skaitau istorija susipazinimo ir nelabai suprantu kaip buvo galima gedytis unsure.gif  g.gif  tu nepyk as  cia nepiktai,bet keista ir tiek blush2.gif o kad aplinkiniai ziuri,tai tas niekada neisnyks,tik po tam tikro laiko tu to jau pradesi nebepastebeti  mirksiukas.gif

ai kas liecia romantika,tai po jos juk turi meile tvyroti tongue.gif ,nes kitu atveju sunku ir nusibosti gali 4u.gif

negaliu nesutikt, su abejais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudonoji_Aguona @ 2011 08 16, 21:49)
Va va -aš ir bijau to, kad romantikos nebeliks. Jis jau dabar jaučiasi mano vyru ir mėgsta pabumbėti bei papamokslauti. O aš jam sakau, kad jau yra senas(jis vyresnis 9 metais). Bet man patinka jo branda, rimtumas, atsakomybės jausmas. Kad nelėbauja.
Žinai, kartą važiavau tvarkyt dokumentų ir pasitaikė audra-perlijau kiaurai, sušalau iki pamėlynavimo. Ir jis kažkaip kaip nujausdamas paskambino paklausti kur esu. Pasiguodžiau, kad sušalus tai per 10 minučių prisitatė parsivežt, o parvežęs namo batus numovęs kojas šildė. Gal aš perdaug svajoju, gal dar rožiniai akiniai, bet tikrai niekada nejaučiau tokio vyro rūpesčio.

Nieko cia nepadarysi, turi pasirinkti: arba pasimatymai ir romantika, arba sheima, vaikai ir grazus prisiminimai mirksiukas.gif Na nesakau, kaip taip visai romantikos neliko... Yra dar tu maloniu kibirksteliu, tik kad buitis daznai viska uzgozia. O gal cia as pati tokia subuitejus... Juk visi zmones skirtingi...
Papildyta:
QUOTE(*NYC* @ 2011 08 16, 22:41)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif net balsu nusikvatojau,cia itariu lietuviu vyru israstas steriotipas doh.gif  lotuliukas.gif  cool.gif


Beje, lietuviu vyru tarpe tas stereotiopas po siai dienai laaaabai gajus biggrin.gif Vos pries menesi paaugle dukra pasakojo istorija, kaip viena jos drauge (Airijos lietuvaite) patevis lietuvis bare uz tai kad pradejo susitikineti su juodaodziu. Ir kertinis motyvas del ko ji negali susitikineti su tuo vaikinu buvo butent lytiniu organu dydis lotuliukas.gif Prisijuokem abi su dukra iki asaru.
Papildyta:
QUOTE(Raudonoji_Aguona @ 2011 08 16, 22:52)
na manau lietuviai vyrai turi ko nerimauti-ne dėl xxxl dydžio, bet dėl pačios potencijos smile.gif daugumai lietuvių sunkumai su erekcija prasideda dažnai nesulaukus 40..Savo draugo nekeisčiau nė į patį pačiausią lietuvį. tikrai žinau.

drinks_cheers.gif
Visur yra savu privalumu, savu trukumu, bet mano motyvas pasirenkant vyra buvo jo poziuris i sheima. Lietuvoje turejau draugu vyru, bet mano noras sukurti nauja sheima ir tureti dar vaiku tarsi atsimusdavo i siena - lietuviai nenori isipareigoti. Susipazinus su dabartiniu vyru buvau maloniai nustebinta jo paziuru, kad vyras yra atsakingas uz vaiku auginima ir auklejima ir neturi teises nuo to nusisalinti. Kai tuo tarpu lietuvis daznai masto, kad pakanka sumoketi alimentus ir tuo teviskos pareigos pasibaigia.
Atsakyti
Ir ne tik lietuvių vyrų tokie stereotipai. Pvz. forume moteris, kuris manęs net nepažysta, pavadino mane nušliurusia stora peroksidine kekše, besišlaistančia pakampiais su juodaodžiais(mat anie nėra išrankūs ir joms bet kokios yra gerai), blogą pavyzdį rodančią savo dukrai. Pasak tos moters-geriau bet koks lietuvis, nei pats geriausias juodaodis.
Ir čia-moteris taip. Anot jos išsilavinusi doh.gif
Ačiū dievui gyvenu ne Lietuvoje..
QUOTE(Aghedo @ 2011 08 17, 10:39)

Beje, lietuviu vyru tarpe tas stereotiopas po siai dienai laaaabai gajus  biggrin.gif Vos pries menesi paaugle dukra pasakojo istorija, kaip viena jos drauge (Airijos lietuvaite) patevis lietuvis bare uz tai kad pradejo susitikineti su juodaodziu. Ir kertinis motyvas del ko ji negali susitikineti su tuo vaikinu buvo butent lytiniu organu dydis  lotuliukas.gif Prisijuokem abi su dukra iki asaru.

Atsakyti