Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų maišytukai

Sveikos, kaip gyvenat? 4u.gif
Pirmą kartą per visą nėštumą prisikepiau sausainių su obuoliais ax.gif vis pykino, negalėjau nė galvot apie maisto gamybą. Tai dabar patenkinta smile.gif
Rugsėjo 1 pagaliau išsikraustom i nauja būstą Dundrume(jei viskas gerai)-negaliu sulaukt smile.gif
Šiąnakt sapnavau gimdymą doh.gif baisu..pradedu bijoti..
Atsakyti
QUOTE(Raudonoji_Aguona @ 2011 08 16, 14:56)
Pirmą kartą per visą nėštumą prisikepiau sausainių su obuoliais ax.gif vis pykino, negalėjau nė galvot apie maisto gamybą. Tai dabar patenkinta smile.gif

Iki kelintos savaites tave pykino?

As irgi siankt labai durna sapna sapnavau apie savo busima leliu. Tikiuos tai tik sapnas... karsta.gif
Atsakyti
Mane ir dabar kartais pykina, vadinasi-visą nėštumą doh.gif numečiau ir svorio plius.tik dabar kiek geriau-galiu valgyt. Su pimu vaiku taip nebuvo-nepykino išvis.
QUOTE(Aghedo @ 2011 08 16, 15:10)
Iki kelintos savaites tave pykino?

As irgi siankt labai durna sapna sapnavau apie savo busima leliu. Tikiuos tai tik sapnas...  karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raudonoji_Aguona: 16 rugpjūčio 2011 - 18:17
QUOTE(Aghedo @ 2011 08 03, 08:01)
Aciu mergaites  biggrin.gif Sykart per daug nesigiriu, nes dar ilgas kelias mums liko.

gedvy, oi grazuolyte tavo. Tikras modeliukas  wub.gif


O kokios naujienos, sveikinu, manau jei jau 19sav sulaukei tai viskas gerai bus...

QUOTE(Raudonoji_Aguona @ 2011 08 10, 14:26)
Bus mergytė, bet, deja, turės įgimtą širdies defektą ir reiks operuot kai bus keturi-penki mėn. Bet dar plius neaišku ar nėra dauno sindromas, nes tokie defektai būna pas tokius vaikučius. Aš atsisakiau daryti vandenų tyrimą ir kažkodėl netiku, kad tai tiesa. Pergyvenimų buvo labai sunkių, išverkta daug ašarų, bet dabar kiek atslūgo. Laukiu kas bus.
Na jūsų vyras turbūt norėtų berniuko(galvoju) rolleyes.gif



Sveika atvykus, papasakok daugiau apie save, is kur tevelis busimo maisytuko smile.gif

Del vaikucio problemeliu, tai visko gali but, kad gims kuo sveikiausias. Kartais ka rodo UG issisprendzia vaikuciui gimus. Na o jei jau prireiks operacijos, tai aisku baisu teveliams bet ka padarysi. Mano sunu pries 3 sav operavo, su inkstukais jam problemu yra, bet gan greitai atsigavo ir jau vercia namus kaip nieko nebuve....
Atsakyti
Man 39 metai, esu klaipėdietė. Beveik 8 metus gyvenau Ispanijoj, o dabar-beveik 2 -Airijoj. Gyvenu pietiniame Dubline. Mano dukrai-13 metų. Dirbu senelių namuose valgykloj, t.y serviruoju stalus, dėlioju maistą į lėkštes, tvarkau stalus. Žodžiu-dining room. Man patinka darbas su maistu.Antras mano vaikutis neplanuotas, negalvojau išvis kad pastosiu. Gyvendama Ispanijoj bandžiau ir labai norėjau pastot (turėjau labai geras sąlygas), deja, nepavyko. Dėl to išsiskyriau su savo draugu. O dabar-prašom. Labai daug sumaišties galvoj-anksčiau nė pagalvot negalėjau, kad kada nors būsiu su juodaodžiu, o dabar ne tik tai-o dar ir vaikas gims. Mes negyvenam kartu, gal kada ir sugalvosim(na jis buvo užsiminęs kad reiktų), bet aš neskubėsiu.Jis yra iš Pietų Afrikos. Labiausiai man patinka, kad negeria išviso. Labai neblogas vyras.
QUOTE(MichGirl @ 2011 08 16, 17:24)
O kokios naujienos, sveikinu, manau jei jau 19sav sulaukei tai viskas gerai bus...
Sveika atvykus, papasakok daugiau apie save, is kur tevelis busimo maisytuko smile.gif

Del vaikucio problemeliu, tai visko gali but, kad gims kuo sveikiausias. Kartais ka rodo UG issisprendzia vaikuciui gimus. Na o jei jau prireiks operacijos, tai aisku baisu teveliams bet ka padarysi. Mano sunu pries 3 sav operavo, su inkstukais jam problemu yra, bet gan greitai atsigavo ir jau vercia namus kaip nieko nebuve....

Atsakyti
QUOTE(Raudonoji_Aguona @ 2011 08 16, 18:20)
Gyvendama Ispanijoj bandžiau ir labai norėjau pastot (turėjau labai geras sąlygas), deja, nepavyko. Dėl to išsiskyriau su savo draugu. O dabar-prašom.

Tai jau taip ir buna gyvenime: kai yra salygos, nesigauna pastoti doh.gif
As LT turejau labai gera darba, irgi bandziau gausinti sheima, bet be rezultatu. Paskui susipazinau su savo dabartiniu vyru, meciau viska velniop, atvykau i Airija ir viska pradejau nuo ''0''. Ir va prasau - rezultatas mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip susipažinai su vyru būdama Lt? Internetu?
Esi drąsi moteris 4u.gif
QUOTE(Aghedo @ 2011 08 16, 19:55)
Tai jau taip ir buna gyvenime: kai yra salygos, nesigauna pastoti  doh.gif
As LT turejau labai gera darba, irgi bandziau gausinti sheima, bet be rezultatu. Paskui susipazinau su savo dabartiniu vyru, meciau viska velniop, atvykau i Airija ir viska pradejau nuo ''0''. Ir va prasau - rezultatas  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Raudonoji_Aguona @ 2011 08 16, 19:58)
o kaip susipažinai su vyru būdama Lt? Internetu?
Esi drąsi moteris 4u.gif

Susipazinau internetu. Paskui atvykau ''patikrinti''. Ispudis virsijo lukescius biggrin.gif Po metu bendravimo virtualiai nutariau, kad reikia surizikuoti ax.gif Aisku, nesudeginau visu tiltu, jei kartais nepasisektu. Na bet taciau, vis dar kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
smagu kad pasisekė smile.gif
aš vis galvoju, kaip atrodys mano vaikas smile.gif mano visai plačiai giminei šokas. ir mano broliui irgi. jis slepia, bet manau, kad jaučiasi keistai.
ir dukra jaučiasi keistai.
o kaip tau atrodo-nekeista? na nemoku net paklausti, kad neįžeisčiau-ar niekad nesijautei kitokia, būdama su juodaodžiu?
QUOTE(Aghedo @ 2011 08 16, 20:01)
Susipazinau internetu. Paskui atvykau ''patikrinti''. Ispudis virsijo lukescius  biggrin.gif Po metu bendravimo virtualiai nutariau, kad reikia surizikuoti  ax.gif Aisku, nesudeginau visu tiltu, jei kartais nepasisektu. Na bet taciau, vis dar kartu  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Raudonoji_Aguona @ 2011 08 16, 20:09)
smagu kad pasisekė smile.gif
aš vis galvoju, kaip atrodys mano vaikas smile.gif mano visai plačiai giminei šokas. ir mano broliui irgi. jis slepia, bet manau, kad jaučiasi keistai.
ir dukra jaučiasi keistai.
o kaip tau atrodo-nekeista? na nemoku net paklausti, kad neįžeisčiau-ar niekad nesijautei kitokia, būdama su juodaodžiu?

As perejau visa eile etapu, per kiekviena ju jauciausi skirtingai. Pradzioj viskas atrode egzotiska ir nepatirta. Pati sau pavydejau ir zavejausi kiekviena nesamone, kuri ivykdavo lotuliukas.gif Paskui po truputi atejo laikas realybes suvokimai, pradejau ilgetis saves kaip asmenybes. Na, cia butu daug pasakoti jei viska smulkiai...
Kai laukiausi Susan irgi labai buvo smalsu, kaip ji atrodys. Si karta kazkaip visiskai nesusimastau kaip vaikelis atrodys, tik megstu pajuokauti, kad bus melynakis blondinas (nes Susan yra gryna tevelio kopija - dabar mano eile atsigriebti).
Na, tas keistas jausmas kartais apima, kai pradedu ziureti i save tarsi is salies. T.y., kai pagalvoju: idomu, kaip mudu atrodome kitiems. Bet tai buna trumpi momentai. Paprastai as nepastebiu savo vyro ''spalvos''. Man jis toks pats, kaip ir visi kiti pasaulio vyrai (na zinoma, maniskis graziausias biggrin.gif ).
Del giminiu yra taip: mano seimos nariai nepasitikejo ir nepasitiki mano vyru. Galvoja, kad as padariau didziule klaida gyvenime ir t.t. ir pan., bet kadangi as esu didele mergaite ir manau, kad jie gyvenimo uz mane nenugyvens, tai nesuku sau galvos del to, ka mano kiti.
Dukrai pradzioj buvo sunku susitaikyti kad atsiras konkurente. Kazkada uztikau jos laiska-dienorasti, kur ji isdeste savo didziausia siauba: ''Juk ta mergaite bus simtus tukstancius kartu grazesne uz mane''. Dabar, kai viskas yra jau realybe, apie grozi galvojama maziausiai. Visi trys kovoja, kas gaus daugiau mamytes demesio doh.gif
Atsakyti
Aš kai pradėjau susitikinėt su tuo vyru-man buvo gėda net gatvėj kartu eit. Rimtai.man atrodė, kad į mane visi kreivai žiūri. Išvis-man nepriimtinas buvo iš pradžių. Jis manęs siekė gana ilgai ir buvo visko doh.gif
dabar jo veidas ir kūnas paliko mieli. Tiesiog matau mylimą veidą, o spalva išblanksta kažkur..
QUOTE(Aghedo @ 2011 08 16, 20:37)
As perejau visa eile etapu, per kiekviena ju jauciausi skirtingai. Pradzioj viskas atrode egzotiska ir nepatirta. Pati sau pavydejau ir zavejausi kiekviena nesamone, kuri ivykdavo  lotuliukas.gif  Paskui po truputi atejo laikas realybes suvokimai, pradejau ilgetis saves kaip asmenybes. Na, cia butu daug pasakoti jei viska smulkiai...
Kai laukiausi Susan irgi labai buvo smalsu, kaip ji atrodys. Si karta kazkaip visiskai nesusimastau kaip vaikelis atrodys, tik megstu pajuokauti, kad bus melynakis blondinas (nes Susan yra gryna tevelio kopija - dabar mano eile atsigriebti).
Na, tas keistas jausmas kartais apima, kai pradedu ziureti i save tarsi is salies. T.y., kai pagalvoju: idomu, kaip mudu atrodome kitiems. Bet tai buna trumpi momentai. Paprastai as nepastebiu savo vyro ''spalvos''. Man jis toks pats, kaip ir visi kiti pasaulio vyrai (na zinoma, maniskis graziausias  biggrin.gif ).
Del giminiu yra taip: mano seimos nariai nepasitikejo ir nepasitiki mano vyru. Galvoja, kad as padariau didziule klaida gyvenime ir t.t. ir pan., bet kadangi as esu didele mergaite ir manau, kad jie gyvenimo uz mane nenugyvens, tai nesuku sau galvos del to, ka mano kiti.
Dukrai pradzioj buvo sunku susitaikyti kad atsiras konkurente. Kazkada uztikau jos laiska-dienorasti, kur ji isdeste savo didziausia siauba: ''Juk ta mergaite bus simtus tukstancius kartu grazesne uz mane''. Dabar, kai viskas yra jau realybe, apie grozi galvojama maziausiai. Visi trys kovoja, kas gaus daugiau mamytes demesio  doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raudonoji_Aguona: 16 rugpjūčio 2011 - 21:48
QUOTE(Raudonoji_Aguona @ 2011 08 16, 20:47)
Aš kai pradėjau susitikinėt su tuo vyru-man buvo gėda net gatvėj kartu eit. Rimtai.man atrodė, kad į mane visi kreivai žiūri. Išvis-man nepriimtinas buvo iš pradžių. Jis manęs siekė gana ilgai ir buvo visko doh.gif
dabar jo veidas ir kūnas paliko mieli. Tiesiog matau mylimą veidą, o spalva išblanksta kažkur..

Oi ne, geda man niekada nebuvo, bet taip kad visi ziuri tai tikrai is pat pradziu atrode... Net ir dabar kartais pastebiu kaip praeiviai nulydi akimis, tik dabar mano savijauta del to yra kitokia: mazdaug isivaizduoju ju smalsumo priezasti ir zinau kad tame nera nieko keisto.
Dar papasakosiu viena istorija. Prie koki menesi buvau nulekusi iki Newbridge (miestelis netoli Dublino) susitikti su draugem. Kartu pasiemiau savo maze. Kadangi atlekiau per anksti, tai vaiksciojom su maze po shopinga, siaip ziurinejom kas gero. Pro sali praejo pora: baltaode mergina ir juodaodis vyrukas. Abu apsirenge dalykiniais kostiumu(-eliu) - galejo buti ir bendradarbiai. As kazkaip i juos jokio demesio neatkreipiau, mintys sukosi kazkur kitur. Staiga pastebejau, kaip jie sypsosi mums su maze. Net ne is karto suvokiau kodel biggrin.gif

Beje, o kiek laiko jus su saviskiu esate pora?
Atsakyti