Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų maišytukai

QUOTE(Fungu11 @ 2011 05 31, 19:53)
Mirsta tema, toks jausmas, kad tik as gyva likusi esu.. mirksiukas.gif


nea, ir as dar cia tongue.gif Kaip pilvukas laikos? kaip mokslai? Va, norejau tau rasyt ana karta, kad susikaupk ir tik nemesk mokslu - pamatysi kaip paskui savim didziuosies ir jausies patenkinta, kad viska sugebejai padaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
tai tik mes dvi dar gyvos matyt... biggrin.gif

mokslu nemesiu, tik darysiu pauze, o kai vaikiukui metukai bus, vel tesiu studijas.
mano pilvukas dygsta pamazu, dar ne kiekvienas pastebi, bet as tai jo.... blush2.gif priaugti 3 kg, kas man ne taip patinka, valgau kaip visada, judu maziau, bet vis tiek daznai einu pasivaikscioti, kiek istempiu. na net nzn, ko tie kilai dygsta...
buvau siandien pas giniu, tai vaikiukui viskas gerai, gulejo sau duobutej kazkokioj, kojytes i virsu, makaluoja jas, rankytem mojuoja, linksminasi sau vienas ten wub.gif tik lyties kol kas gydytojas negalejo pasakyti, o taip tikejausi... verysad.gif
Atsakyti
sveikos

Fungum ir as kartais uzsuku cia pasizvalgyti, bet ne visada laiko lieka parasyti.

Kaip tu, kaip pilvinukas? tarp musu tik menesio skirtumas...smile.gif man jau 23sav...puse kelio iveikta.. biggrin.gif bet kasdien vis sunkiau ir sunkiau...vaiko judesiukai darosi kasdien stipresni....kai duodasi tenais... biggrin.gif ne taip atsigulsiu, kad spirs, net apsisisioti galiu.. biggrin.gif
Fungu, gaila, kad tau lyties nepasake 4u.gif ...o man pasake tongue.gif tik as, mb ir mama tezinom...ir dar pora zmoniu zino, daugiau niekas nezino. vakar uzsukau i baby skyriu, pora bodziuku, kojinytes nupirkau... wub.gif

Naktineju, nes darbais uzsivertus esu... doh.gif

labanakt
Atsakyti
Oi per paskutines 2 dieneles pilvukas kazkaio paaugo, nesuprantu, kaip jis taip greitai issipusti galejo. jau ir gatveje bobutes sypsodamosios palydi, wow smile.gif
as jauciuosi tai gerai, nejuda mano mazylis taip labai dar, o gal as dar nelabai jauciu, nzn..tik kartais kaip zuvyte praplaukia, tai viena puse pilvo atrodo tuoj sprogs biggrin.gif
o siaip nejauciu, kad mane kas is vidaus spardytu... blush2.gif na, laiko dar marias turiu tuo pasimegauti biggrin.gif
Samojinga, sakai, nebesimegauji savo nestumu? o skauda, kai vaikiukas ten duodasi?
Atsakyti
QUOTE(Fungu11 @ 2011 06 03, 19:10)

Samojinga, sakai, nebesimegauji savo nestumu? o skauda, kai vaikiukas ten duodasi?


Labas,

Na, nera taip blogai, bet kai dirbu kasdien ilgas valandas tai sunku labai... doh.gif Siandien tai skaudeno pilveli biski....bet mano baby labai active ... wub.gif vat tik ka neseniai labai ispyre...ir pilvas labai iskylo kairej pusej, tai jauciu apsiverte... biggrin.gif

Fungu, nebeilgai liko laukti... biggrin.gif pajusi ir tu spyrius... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,

kaip gera skaityti, kad nestuke.gif gerai augina pilvukus wub.gif , bet as kol kas nepasiilgstu nestumo schmoll.gif

Enola auga gerai, tik labai gaila, kad ir labai greitai. Taip norisi tuo kudikeliu kuo ilgiau dzoaugtis..... Jau labai daug sypsosi ir daug guguoja. Koks nuostabus jausmas ateina, kai isryto padovanoja tokia nuostabia bedante sypsena wub.gif Ah mano mazoji princese wub.gif

Neatsimenu ar rasiau jums ar ne, kad Gabriele 2 savaites buvo i NY isskridus. Siandiena grizta, tai jau taip laukiu. Sunku buvo tas dvi savaites nematyti jos blush2.gif Vidumi suprantu, kad ji jau beveik suaugus ir viena diena vistiek paliks namus....

Kaip jusu vaikuciai auga? Ka veiksit vasara? Kur atostogausit?
Atsakyti

ir cia pasirodom kokios mes jau dideles, kad net i pintine nebetelpam biggrin.gif ax.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=gedvy,2011 06 04, 17:43]
ir cia pasirodom kokios mes jau dideles, kad net i pintine nebetelpam biggrin.gif ax.gif

nu grazuole pana gali ziuret ir ziuret i ja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2011 06 04, 19:43)
ir cia pasirodom kokios mes jau dideles, kad net i pintine nebetelpam biggrin.gif  ax.gif


kokia nuostabi mergyte wub.gif wub.gif wub.gif

Sveikos, mielosios,

as pasigirsiu: judesiukus jau jauciu wub.gif ramiau pasidare mirksiukas.gif
mano drauge sako, as labai jau rameke pasidariau, MB atvirksciai, sako nusiramink, ko tu visada kaip is sautuvo issauta. na net nzn, mano manymu as daug ramesne pasidariau, daugiau apie vaikiuka galvoju ir siaip jau 4 kg priaugau doh.gif doh.gif doh.gif
nors neisivaizduoju, kur jie pasislepe gali buti. juk pilvukas dar tiek daug nesveria, ar ne?
Atsakyti

kaip tylu ir ramu cia sitoje temoje ax.gif kur visos dinge? Turbut vasara dziaugiates 4u.gif

UK vasaros kol kas nera verysad.gif

pasigirsiu ax.gif mazoji pradejo juoktis balsu wub.gif o as is tos laimes apsiblioviau blush2.gif kazkokia istezus pasidariau blush2.gif biggrin.gif


kaip nestuke.gif pilveliai auga?
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2011 06 20, 18:36)
kaip tylu ir ramu cia sitoje temoje ax.gif  kur visos dinge? Turbut vasara dziaugiates 4u.gif

UK vasaros kol kas nera verysad.gif

pasigirsiu ax.gif mazoji pradejo juoktis balsu wub.gif o as is tos laimes apsiblioviau blush2.gif kazkokia istezus pasidariau blush2.gif  biggrin.gif
kaip  nestuke.gif  pilveliai auga?

wub.gif tikrai kad smagu ir
oij mamyt sutvirtek bo kai maziuke supras kad lydais kaip sviestas keptuvej tai taip ragiukus igis kad paskui nenulausi smile.gif
maniskis jau igijes kalbu is patirties mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramaska2 @ 2011 06 20, 19:54)
wub.gif tikrai kad smagu ir
oij mamyt sutvirtek bo kai maziuke supras kad lydais kaip sviestas keptuvej tai taip ragiukus igis kad paskui nenulausi smile.gif
maniskis jau igijes kalbu is patirties  mirksiukas.gif


as tai dar nieko, bet reiketu pamatyti kaip mb lydosi doh.gif vakar gavo atviruka, tevo dienos proga, is mazosios, o ten atvirukas buvo su jos rankytes ir kojites antspaudu, tai tevelis apsiverke ax.gif va kiek nedaug reikia pravirkdyti vyra wub.gif
Atsakyti