Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų maišytukai

QUOTE(Fungu11 @ 2011 05 11, 15:03)
Merginos,nebesimato jusu,  tikriausiai orais megaujates, ar ne? mirksiukas.gif

As tai darbe sedziu biggrin.gif butu gerai pasimegaut.
Atsakyti
o pas mus siandien lyja po 3 savaiciu pauzes rolleyes.gif ukininkai dziaugiasi, o as dar norejau i miesta pasishopinti varyti. per toki ora noro nebera blink.gif
Atsakyti
sveikos,

nagi gaivinam tema - greit visos savo naujienas atnesat cia:)
Kaip Gedvy mazyle auga? Fungu11 ar jau jauti judesiukus? Mano lelka kaip reikalas duodasi pive - ypac kai sese glaustos, net keista.

O siaip nieko naujo - megaujuos atsotogomis, prisiregistravau bibliotekoj, tai dabar knygu is ranku nepaleidziu. kaip malonu skaityt tai, kas domina, o ne visokia moksline literatura egzaminams islaikyt tongue.gif
Atsakyti
Jei nicox sako, reikia rasyti mirksiukas.gif

ne, judesiuku nelabai jauciu dar, as jauciu tik kamuoliuka toki savo pilve, ir kartais ten kazkas slankioja, bet negaliu pasakyti, kad cia aiskus judesiukai butu. Bet vat nuo vakar ir tas kamuoliukas pradinges atrodo, labai sustresavau, susigincijome su MB, dabar jau susitaikeme, bet nakti vis tiek taip blogai miegojau, vis pabusdavau ir galvodavau, kad kazko truksta, kad to kamuoliuko nebejauciu... verysad.gif siandien visa diena taip, bet tikiuosi, nieko blogo blush2.gif
pasistengsiu nebesistresuoti, bet vakar tai tikrai ziauriai buvo... verysad.gif dziaugiuosi, kad viskas vel savo vezese.

Atsakyti
Fungu11 baik stresuot 4u.gif del tu judesiuku jautimo ar ne, tai nesinervuok - buna pradzioj, kad ir pora dienu nieko atrodo nejauti, o paskui vel atsiranda.
As kazkaip sita nestuma labai rami esu, net su vyru beveik nesigincyjam, nes man taip del visko ramu ir gera ax.gif apsiraminau zodziu, nors siaip jautruole esu tongue.gif





Atsakyti
Isivaizduojat, gal ir gerai kartais susigincyti, tuomet meile dar stipresne palieka. MB atvaro siandien ryte pas mane su pirkiniu maisu: braskes, bandeles, pyragas, vaisiai, picos, suris, pilnas pilnutelis maisas mano megstamo maisto. Na ir kaip gali po to dar pykti? doh.gif biggrin.gif Cia matyt jo toks atsiprasymas, sweet tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Fungu11 @ 2011 05 17, 13:08)
Isivaizduojat, gal ir gerai kartais susigincyti, tuomet meile dar stipresne palieka. MB atvaro siandien ryte pas mane su pirkiniu maisu: braskes, bandeles, pyragas, vaisiai, picos, suris, pilnas pilnutelis maisas mano megstamo maisto. Na ir kaip gali po to dar pykti? doh.gif  biggrin.gif  Cia matyt jo toks atsiprasymas, sweet tongue.gif

wub.gif
Atsakyti
Brangiosios, kas naujo pas jusu ir jusu vaikuciu?

mano pilvukas jau pamazu auga, smaileja, mano geriausia drauge dziaugiasi baisiai, o as pati net nezinau... blush2.gif kazkaip norisi buti lieknai tongue.gif jau 3 kg priaugau nuo savo normalaus svorio, mano mamai tai daug jau atrodo biggrin.gif ka jus manot?
o siaip megaujuosi orais, studijoms motyvacijos visiskai 0 beliko, bloga studente patapau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fungu11 @ 2011 05 23, 20:55)
Brangiosios, kas naujo pas jusu ir jusu vaikuciu?

mano pilvukas jau pamazu auga, smaileja, mano geriausia drauge dziaugiasi baisiai, o as pati net nezinau... blush2.gif  kazkaip norisi buti lieknai  tongue.gif jau 3 kg priaugau nuo savo normalaus svorio, mano mamai tai daug jau atrodo  biggrin.gif  ka jus manot?
o siaip megaujuosi orais, studijoms motyvacijos visiskai 0 beliko, bloga studente patapau  biggrin.gif

Manau kad viskas normaliai pas tave.Juk galvoji daugiau apie leliuka nei apie studijas puikiai suprantu.as vat nei nescia nei ka o knygu i rankas nebegaliu prisiverts paimt nezinau kas cia nutiko o skaityt labiau uz viska patinka.
na bent jau as del svorio niekada sau galvos nesukau ir nesuku,tai per nestuma net nelabai atsimenu kiek sveriau bet gerai atsimenu kad pries nestuma buvau size 10 o po nestumo kai pagimdziau buvau size 14 tai nieko neturejau ko apsirengt teko viska is naujo pirktis.na o dabar vel size 10 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fungu11 @ 2011 05 23, 22:55)
Brangiosios, kas naujo pas jusu ir jusu vaikuciu?

mano pilvukas jau pamazu auga, smaileja, mano geriausia drauge dziaugiasi baisiai, o as pati net nezinau... blush2.gif  kazkaip norisi buti lieknai  tongue.gif jau 3 kg priaugau nuo savo normalaus svorio, mano mamai tai daug jau atrodo  biggrin.gif  ka jus manot?
o siaip megaujuosi orais, studijoms motyvacijos visiskai 0 beliko, bloga studente patapau  biggrin.gif



Laba,

As jau +4kg turiu. Vienu metu irgi atrode daug, bet paskui numojau ranka - jauciu pagal save, kad tikrai neryju nesamoniu (is viso meniu daugiausia vaisiai ir darzoves sudaro). nuo duonos, miltiniu ir saldziu dalyku is karto rugstys sukyla, tai ju ir vengiu. O pilvas mano irgi per paskutines 2 sav labai isryskejo, tai dabar tikra nestuke.gif jauciuos biggrin.gif

Del studiju suprantu - as dziaugiuos, kad jau man baigesi, nes irgi labai sunkiai istempiau, visai noro mokytis nebuvo. O kada tau pabaiga, ka studijuoji?

Kaip kitos laikos? Kaip Gedvy mazulyte auga?
Atsakyti
As studijuoju Biznio administravima, dar 2 metukai liko, taip kad dauuugggg unsure.gif
nzn nzn ar as si semestra is viso ka islaikysiu, jauciu teks kitiems semestrams perdeti verysad.gif negaliu tiesiog prisiversti prie knygu prisesti, man is karto tai tokia nesamone atrodo ir laiko svaistymas. nesuprantu pati, kas su manimi pasidare... g.gif
Atsakyti
Mirsta tema, toks jausmas, kad tik as gyva likusi esu.. mirksiukas.gif
Atsakyti