Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(blakstiena5 @ 2011 05 25, 19:46)
ateinu ir as papasakot kaip man sekas su agurkais siemet smile.gif


Sveika,
Bus tu agurku! ax.gif mirksiukas.gif
Mano irgi patirtis tokia, kad tie brangiausi ir labiausiai mylimi neauga visai, po antra lapeli nesugeba isleisti, o seti apie 04.20 siltnamyje verysad.gif
O balti ir maziukai neblogai auga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kkarile @ 2011 05 25, 21:10)
Sveika,
Bus tu agurku! ax.gif  mirksiukas.gif
Mano irgi patirtis tokia, kad tie brangiausi ir labiausiai mylimi neauga visai, po antra lapeli nesugeba isleisti, o seti apie 04.20 siltnamyje verysad.gif
O balti ir maziukai neblogai auga mirksiukas.gif

jei viskas gerai gal pargrizusia pavyks pavaisint tave, o jei ne tai tu mane gausi savo derlium vaisint biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 05 25, 21:23)
jei viskas gerai gal pargrizusia pavyks pavaisint tave, o jei ne tai tu mane gausi savo derlium vaisint biggrin.gif  mirksiukas.gif

thumbup.gif oi lauksiu! wub.gif
Bet tu BA labai noreciau...
Atsakyti
QUOTE(kkarile @ 2011 05 26, 10:53)
thumbup.gif oi lauksiu! wub.gif
Bet tu BA labai noreciau...

Pas mane jau vienas yra, vis laukiu kol užaugs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kkarile @ 2011 05 26, 10:53)
thumbup.gif oi lauksiu! wub.gif
Bet tu BA labai noreciau...


dauguma cia jau ismete tuos BA kaip nepasiteisinusius. nors agurkas skanus buvo ( gal kad pirmas) biggrin.gif . zydejo graziai, bet naudos is tu ziedu - beveik nulis.
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 05 26, 11:30)
dauguma cia jau ismete tuos BA kaip nepasiteisinusius. nors agurkas skanus buvo ( gal kad pirmas)  biggrin.gif . zydejo graziai, bet naudos is tu ziedu - beveik nulis.

Kad jie kažkokie žemaūgiai o vaisiai turi būti ilgi kažkaip nesiderina doh.gif O žiedų tai daug mirksiukas.gif Gal rimtai reik vien mest ir pasisodinti kokios kitos rūšies, bet reik pas bobute į turgu varyt ieškot g.gif
Atsakyti
tiems agurkams,kurie augina tuscius ziedus,reikia nuskinti virsune ir leisti augti atzalom,o ant ju jau bus uzuomazgos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kkarile @ 2011 05 26, 10:53)
thumbup.gif oi lauksiu! wub.gif
Bet tu BA labai noreciau...

kol grisi bus suvalgyti ir pamirsti ax.gif bet tikiuos,kad jau mazieji duos derliu...pernai joninem jau skynem pirmuosius vaisius smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
kazkur skaiciau , bet vis neprisiruosdavau arba pamirsdavau , kad i agurku lysve reikia sejant agurkus paseti aukstaugiu saulegrazu, nes dera gausiau , jie turi kur lipti ir skinti patogiau agurkus ,tai siais metais pabandziau jau ir agurkai ir saulegrazos sudygusios, o gal kuri esat taip bandziusios? kokiu turejot rezultatu ? smile.gif
Atsakyti
Lauke auginu agurkus lysvėje ir visai nereikia jiems lipti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gigida @ 2011 05 25, 12:38)
As pabandziau i slapias pjuvenas paseti agurkus vakar- drauge patare taip  rolleyes.gif . Sake labai greitai sudygsta ir patogiai persikelia i nuolatine augimo vieta g.gif .
Ziuresiu kas gausis  unsure.gif - naujoke darzo reikaluose dar as  blush2.gif

drinks_cheers.gif aha, mane anyta pamokino, šaknys nepažeidžiamos, galima ramiai perkelt kada nori.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitelis @ 2011 05 26, 14:03)
Sveikutes  smile.gif 
kazkur skaiciau , bet vis neprisiruosdavau arba pamirsdavau , kad i agurku lysve reikia sejant agurkus paseti aukstaugiu saulegrazu, nes dera gausiau , jie turi kur lipti ir skinti patogiau agurkus ,tai siais metais pabandziau jau ir agurkai ir saulegrazos sudygusios, o gal kuri esat taip bandziusios? kokiu turejot rezultatu ?  smile.gif

Nebandžiau, tačiau šiemet leisiu vytis ant kukurūzų. Sekančiais metais ant tinkliuko. Gaila vietos agurkams bigsmile.gif
Atsakyti