Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

Asese, kokie fainuoliai wub.gif

Nu aš tai tikriausiai nesiilsėsiu..Nors ir sakiua, kad šiemet tiek tikrai nebesėsiu, bet vistiek plantacija kaip reikalas gavosi blink.gif (nu ale pakelių perpus mažiau pasėjau). Kol kas pasižadėjau, kad kiek išdigs, tiek ir bus - nepulsiu atsėt, jei kuris nors neišlįs. Tai paskum tikrai nudurniuot gali kasdien po tris kibirus rinkdamas.. o bet tačiau.. marinuoti agurkėliai va tuoj ir baigsis jau..
Atsakyti
O mano praeita sestadieni seti garsieji, gerieji agurkai "dirigent" neisdygo. Ir zymes jokios kad ketintu dygti.. Jauciu jau ir nebesulauksiu unsure.gif Nu kaip nesiseka siais metais su agurkais, tai nezinau.
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 05 24, 11:08)
O mano praeita sestadieni seti garsieji, gerieji agurkai "dirigent" neisdygo. Ir zymes jokios kad ketintu dygti.. Jauciu jau ir nebesulauksiu  unsure.gif  Nu kaip nesiseka siais metais su agurkais, tai nezinau.


kantrybės, kantrybės. Kiek jau čia nuo to šeštadienio laiko praėjo blink.gif Mano prieš aštuonias dienas sėti dar neišdygo, o sėdžiu rami kaip paksius. Sudigs, ne kur dings.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 05 24, 12:15)
kantrybės, kantrybės. Kiek jau čia nuo to šeštadienio laiko praėjo  blink.gif  Mano prieš aštuonias dienas sėti dar neišdygo, o sėdžiu rami kaip paksius. Sudigs, ne kur dings.


Tai ana, ana sestadieni. Tai jau 9 dienos g.gif As ir vis save apgaudineju - beicuotos, salta, dar visa kita, bet ...kazkoks kirminas kirba kad snipstas gausis.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 05 24, 08:05)
Va salnas pranesa, tai neisdyge nesusals.. o pleveles gausiai zydincioms braskems daug reiks..

Tik įdomu kada tos šalnos bus, nes kai pažiūriu į orų prognozes tai nieko panašaus nerodo, bet jau blyn kaip būtų gaila tų žieduotų braškių doh.gif mano kai kurios dar po praeitos šalnos su kai kur su pašalusiais lapukais ir žiedukais...


QUOTE(Asese @ 2011 05 24, 11:31)
Mano lauke va kokie dairos iš po šiaudų smile.gif

Nu bet kaip jiems ten jauku tarp šiaudų, apkamšyti tokie kaip kiaušinukai lizduke wub.gif

QUOTE(polfast @ 2011 05 24, 12:28)
Tai ana, ana sestadieni. Tai jau 9 dienos  g.gif As ir vis save apgaudineju - beicuotos, salta, dar visa kita, bet ...kazkoks kirminas kirba kad snipstas gausis.

o tu pabandyk prakrapštyt žemę ir pažiūrėk kaip tos sėklikės dygsta jei jau taip neramu biggrin.gif gal per giliai pasėjai ir joms sunkiau į paviršių išlįst taip greit, o prakrapščius gal ir uodegikes pamatysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 24 gegužės 2011 - 12:00
QUOTE(polfast @ 2011 05 24, 13:08)
O mano praeita sestadieni seti garsieji, gerieji agurkai "dirigent" neisdygo. Ir zymes jokios kad ketintu dygti.. Jauciu jau ir nebesulauksiu  unsure.gif  Nu kaip nesiseka siais metais su agurkais, tai nezinau.

O mano Mandy taip pat neišdygo, jų daugiau ir nesėsiu, matyt sėklos nedaigos. smile.gif
Atsakyti
Labas agurkų augintojos, gal žinot koks pavadinimas agurkų iš Z raidės? Jie ilgavaisiai, tokie kaip iš parduotuvės šaltibarsčiams daryt blush2.gif be spygliukų.. Nusipirkau daigų, bet nepamenu pavadinimo, bet, kad iš Z raidės pamenu.. blush2.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 05 24, 13:54)
Labas agurkų augintojos, gal žinot koks pavadinimas agurkų iš Z raidės? Jie ilgavaisiai, tokie kaip iš parduotuvės šaltibarsčiams daryt  blush2.gif  be spygliukų.. Nusipirkau daigų, bet nepamenu pavadinimo, bet, kad iš Z raidės pamenu..  blush2.gif  nestuke.gif


Tikriausiai bus "Zozulia" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 05 24, 13:15)
O mano Mandy taip pat neišdygo, jų daugiau ir nesėsiu, matyt sėklos nedaigos. smile.gif


maniškius kur sšjau lygtai irgi taip vadinos. 100 proc visi sudygo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 05 24, 13:54)
Labas agurkų augintojos, gal žinot koks pavadinimas agurkų iš Z raidės? Jie ilgavaisiai, tokie kaip iš parduotuvės šaltibarsčiams daryt  blush2.gif  be spygliukų.. Nusipirkau daigų, bet nepamenu pavadinimo, bet, kad iš Z raidės pamenu..  blush2.gif  nestuke.gif


Zefyra ar Zafyra dar būna tokie
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2011 05 24, 13:01)
Tikriausiai bus "Zozulia"  mirksiukas.gif

Ačiukas, jei daugiau kitokių ilgavaisių iš Z raidelės nėra, gali būti, kad ir šitie, sakiau užsirašysiu pavadinimus, ką teks auginti, bet per skubėjimą nubėgau ir tik Z raidė prieš akis išlikus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 05 24, 11:28)
Tai ana, ana sestadieni. Tai jau 9 dienos  g.gif As ir vis save apgaudineju - beicuotos, salta, dar visa kita, bet ...kazkoks kirminas kirba kad snipstas gausis.


tik neskubėkit atsėt. Iš tiesų beicuotos dar gali būt nesudygusios.
Aš pernai nesulaukus paskubėjau pasodint dar, tai paskui sudygo ir tos, ir tos doh.gif
Dengėt agroplėvele?
Atsakyti