Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(jediara @ 2011 05 20, 16:06)
thumbup.gif Baltai pavydžiu blush2.gif  - man dar reikia luktelėti  rolleyes.gif

O as tau tulpiu pavydziu biggrin.gif Ir saules blink.gif Nu baisus zmogus is manes iseina bigsmile.gif
Kodel,mergaites,mano agurkiukai askeriukai vaisiai susiriete unsure.gif Pabarsciau neapsikentusi pries savaite ta zalia trasa...Bet skaniai su lasinukais suvalgiau,toks salstelejes ax.gif Dabar nuskynus mb paliksiu smile.gif Skinu mazus,10 ties cm...
Atsakyti
Pasižiūrėjau vakar dar nelenda į paviršių,bet pakapsčiau neiškentus ...vis tik dygsta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 05 23, 11:04)
Pasižiūrėjau vakar dar nelenda į paviršių,bet pakapsčiau neiškentus ...vis tik dygsta  thumbup.gif

Mano sėti praeitą sekmadienį jau sudygę, vakar patikrinau po plėvele, tai labai gražiai po du lapelius jau iškišę į paviršių visi agurkiukai wub.gif praktiškai per savaitę ir išlindo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 23, 12:00)
O as tau tulpiu pavydziu biggrin.gif Ir saules blink.gif Nu baisus zmogus is manes iseina bigsmile.gif
Kodel,mergaites,mano agurkiukai askeriukai vaisiai susiriete unsure.gif  Pabarsciau neapsikentusi pries savaite ta zalia trasa...Bet skaniai su lasinukais suvalgiau,toks salstelejes ax.gif Dabar nuskynus mb paliksiu smile.gif  Skinu mazus,10 ties cm...

biggrin.gif Bet tulpėmis soti nebūsiu doh.gif
Pirmieji agurkai patys skaniausi thumbup.gif
Atsakyti
o as savo agurkus pasodinau, bet plevele nedengiau. Paziurejau i ta plota ir siaubas apeme, kad tiek reiks dengt blink.gif Tegu auga kaip nori. Silta daba, grazu, dregmes uztenka, pasirodys ir be siltnamio salygu.
Va salnas pranesa, tai neisdyge nesusals.. o pleveles gausiai zydincioms braskems daug reiks..
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 23, 11:00)
Kodel,mergaites,mano agurkiukai askeriukai vaisiai susiriete unsure.gif  Pabarsciau neapsikentusi pries savaite ta zalia trasa...Bet skaniai su lasinukais suvalgiau,toks salstelejes ax.gif Dabar nuskynus mb paliksiu smile.gif  Skinu mazus,10 ties cm...

Bet juk tie Asker ilgavaisiai g.gif Aš auginsiu, kol užaugs ilgas ax.gif Jau kokių 18 cm yra, bet plonokas dar rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane BA 1 agurkas siltnamyje jau kokia 10 cm-dar auginu smile.gif Asker'is irgi su keliais agurkiukais, bet mazyciais dar. Praeita sekmadieni seti irgi graziai sudyge, o si kuriuos sodinau, jau tingejau dengti... Sakiau tegu auga kaip nori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 24 gegužės 2011 - 09:22
ir pas mane cieli du BA agurkiukai užmegzti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 05 24, 09:27)
ir pas mane cieli du BA agurkiukai užmegzti  cool.gif


Nu va lotuliukas.gif
Atsakyti
aha.. nebežinau net, ką su tokiu gausiu derlium daryt reiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 05 24, 10:44)
aha.. nebežinau net, ką su tokiu gausiu derlium daryt reiks  g.gif

niu ką ką, į turgų... lotuliukas.gif
Atsakyti
Saintlina papratus agurkus kibirais kibirais, tai du jau ne agurkai lotuliukas.gif
Mano lauke va kokie dairos iš po šiaudų smile.gif Aš juos dar agroplėvele apdengiau, kad jaukiau būtų 4u.gif Tik kur susėjau po du, po du ir išdygo doh.gif
user posted image
Šiemet pirmi metai sėjau tokią veislę PROFI, atseit bus labai skanūs ir traškūs rauginti tongue.gif Tinka ir marinavimui, bet liko pernykščių, šiemet ilsėsiuos biggrin.gif
Atsakyti