Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 21:14)
perki 5 kg vershienos gabala, kabini ant kablio, kabli pririsi prie virves ir trauki per darza - kurkliai puola plesht mesa gabalais... o jau tada tu gali is pasalu kurklius su lopeta pult  mirksiukas.gif

vsio nebejuokink,Casual, mat uzstrigs man sypsena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 21:14)
perki 5 kg vershienos gabala, kabini ant kablio, kabli pririsi prie virves ir trauki per darza - kurkliai puola plesht mesa gabalais... o jau tada tu gali is pasalu kurklius su lopeta pult  mirksiukas.gif  (juokauju)
.

lotuliukas.gif cry.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti



QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 22:14)

P>S> taip, merginos, nieko gero jie- kai pirma syki pamaciau shalia rankos man ishlendanti tai klykiau be jokio gedos jausmo visa gerkle  lotuliukas.gif  doh.gif  doh.gif
siaip tai lai gyvena viskas kas gamtos sutverta, bet kai masishkai man viska nudaigoja tai kantrybe neatlaiko......


nu jau as kai ji pirma karta pamaciau, vos i kelnes nepridejau is siaubo, baimes ir sleikstulio. Dar dabar pamenu, kai visa oda pagaugais nuejo,tokia pasisiausus visa buvau, net jauciau kaip ant galvos plaukai pasistojo,tai griebiau palka salia esancia, meciau i ta bjautybe, ale negyvas buvo- sudziuves jau lotuliukas.gif

ju naikinimo budu prisiskaiciau visokiausiu,ir siemet ketinu isbandyti daug ka, tikrai ju nerankosiu, nekasiu schmoll.gif man jei baisus, o bandysiu juos nuodyti, ar bent jau kad pasitrauktu is darzu, vejos ir darzeliu Pilsiu juos su acto/vandens skiediniu, sako ziauriai to nemegsta, paskui kaiciau, kad pelynu nuopilas irgi padeda, taip pat aitriuju papriku arbatele suveikia (tik kazin ar ilgam) na ir tikrai i siltnami pakasiu zuvies - nepakencia zuvies kvapo/skonio.

ir dar, praeita vsara issinesusi ant pievutes ploviau sedima balda, na ir visas muiluotas vanduo subego zemen, tai tie bjaurybes pradejo lipt i pavirsiu, matyt nepatiko smile.gif tai kilo pagunda visa kiema su milteliais skalbimoisbarstyti, bet pabijojau nunuodyti augalus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 02 01, 13:55)
net jauciau kaip ant galvos plaukai pasistojo,


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Zirzė @ 2012 02 01, 13:55)
ju naikinimo budu prisiskaiciau visokiausiu,ir siemet ketinu isbandyti daug ka,


g.gif aha, ir as daug ka ishbandziau - deja stebuklo neivyko......
beje, i sarasha dar gali itraukti alieju biggrin.gif pili pora shaukstu i urva, ant virshaus kelis litrus vandens, tai jiems matyt kvepavimo takus uzlipina- ropoja i pavirshiu ir nustimpa per minute.....

arba galima irgi auginti 12 daigu agurku sau ir kokius 50 kurkliams lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 02 01, 14:11)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
g.gif  aha, ir as daug ka ishbandziau - deja stebuklo neivyko......
beje, i sarasha dar gali itraukti alieju  biggrin.gif  pili pora shaukstu i urva, ant virshaus kelis litrus vandens, tai jiems matyt kvepavimo takus uzlipina- ropoja i pavirshiu ir nustimpa per minute.....



aga, alieju buvau pamirsus, bet ar jie nustimpa ar tik isropoja ir nesakudasiu kitur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 02 01, 14:17)
aga, alieju buvau pamirsus, bet ar jie nustimpa ar tik isropoja ir nesakudasiu kitur? g.gif


nustimpa cool.gif patikrintas reikalas blush2.gif
pernai is agurku as ju kopki 40 ishtraukiau kai nervai nebeatlaike ax.gif po to visus aliejuotus stipenas skruzdeles suvalgydavo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 02 01, 12:55)
na ir tikrai i siltnami pakasiu zuvies - nepakencia zuvies kvapo/skonio.

silkinių šeimos reikia pakast, jei nuo kurklių ir kurmių, pastarieji taip pat nemėgsta parūgusios žuvies. Tik pernai ne sodinant pakasinėjau, o kai pasodinus pomidorus po kelių savaičių radau nukapotus. Tiko ir į duobutes šalia. ( ai, ir turguj specialiai prašiau paraugintų strimėlių, dar kieme ant saulės palaikiau, kad jau taip atsakingai riestų nosį biggrin.gif )

Tiesa, buvau pavasarį padėjus indelį su boro rūgšties ir cukraus pudros mišiniu nuo skruzdžių. Tai arba jie 'pagerintų' skruzdžių užėdė arba tuo pačiu skanėstu pasivaišino. Vasaros pabaigoj rasdavau išlindusius į paviršių ir stipusius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 01 vasario 2012 - 14:11
Tai tiesiai šviesiai-praktiškai-kuo skiriasi kurklys nuo grambuolio mastau.gif kuris daugiau eda? Aš susitikusi esu tik su grambuoliais,nesenai veislei iš Jurbarko parsivežiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 02 01, 14:59)
nustimpa cool.gif  patikrintas reikalas  blush2.gif
pernai is agurku as ju kopki 40 ishtraukiau kai nervai nebeatlaike  ax.gif  po to visus aliejuotus stipenas skruzdeles suvalgydavo  tongue.gif



QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 01, 15:09)
silkinių šeimos reikia pakast, jei nuo kurklių ir kurmių, pastarieji taip pat nemėgsta parūgusios žuvies.


bandysim gun_smilie.gif
Papildyta:
QUOTE(amarrile @ 2012 02 01, 15:53)
Tai tiesiai šviesiai-praktiškai-kuo skiriasi kurklys nuo grambuolio mastau.gif  kuris daugiau eda? Aš susitikusi esu tik su grambuoliais,nesenai veislei iš Jurbarko parsivežiau doh.gif


nezinau kaip grumbuoliai, bet kurkliai yra pavojingi viskam, jie eda viska, nuo jaunu medeliu saknu, iki darzoviu saknu rolleyes.gif
Atsakyti
kurkliai medelių tai neėda 4u.gif Atvirkščiai, ėda grambuoliai. Lervos dirvoj, o vabzdžiai tarkim sode per naktį gerokai lapus nugraužia.

Kurkliai ir grambuolys
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 01, 15:53)
Tai tiesiai šviesiai-praktiškai-kuo skiriasi kurklys nuo grambuolio mastau.gif  kuris daugiau eda? Aš susitikusi esu tik su grambuoliais,nesenai veislei iš Jurbarko parsivežiau doh.gif


grambuolis labiau lokalizuotai sedi ir eda 4u.gif
o kurklys migruojanciai- eina skersai ir ishilgai darzo ir eda (o jei needa tai bent nugnyba stiebus) 4u.gif

juodu sukryzminus gautusi monstras cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 01, 16:03)
kurkliai medelių tai neėda  4u.gif Atvirkščiai, ėda grambuoliai. Lervos dirvoj, o vabzdžiai tarkim sode per naktį gerokai lapus nugraužia.



nugi skaiciau, kad jaunu saknis nugriauzia g.gif na tokiu, kur katik pasodinti buna, bet ka zinau, paciai dar neteko tuo sisitikinti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Casual @ 2012 02 01, 16:03)
grambuolis labiau lokalizuotai sedi ir eda  4u.gif
o kurklys migruojanciai- eina skersai ir ishilgai darzo ir eda (o jei needa tai bent nugnyba stiebus)  4u.gif


bet tai, kad jie man pernai jokios zalos nepridare, ziauriai keista, neradau ne vieno daigo nugnybto, tik buvo pilna urveliu ir tuneliuku pavirsiuje pirsto storio priknista g.gif
Atsakyti