Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(*MONAMI* @ 2012 01 31, 21:55)
ogo kaip baisiai  blink.gif



nu jo.... gyvena jie pas mus gaujomis .... minta musu bulvemis, agurkais, burokeliais , svogunais.... ai.....

galiu net foto parodyt kokie atsipeneje anie uzauga mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(diuni @ 2012 01 31, 21:57)
lotuliukas.gif pas mane tokių jau geltonų tai nėr buvę dėl peraugimo...tai įdomu jis tik kai perauga toks būna g.gif


ne, cia tai kazkokia spec veisle matyt smile.gif

bet siaip geras prakeiksmas butu pvz: 'kad tau kur geltoni agurkai sudygtu!!" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 22:01)
nu jo.... gyvena jie pas mus gaujomis .... minta musu bulvemis, agurkais, burokeliais , svogunais.... ai.....

galiu net foto parodyt kokie atsipeneje anie uzauga  mirksiukas.gif
Papildyta:
ne, cia tai kazkokia spec veisle matyt  smile.gif

bet siaip geras prakeiksmas butu pvz: 'kad tau kur geltoni agurkai sudygtu!!"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif tai geras būtų palinkėjimas...jei turėtum juos pasėjus... biggrin.gif
Atsakyti
nu mačiau šiandien žalioj stotelėj ir karnišonų sėkliukų, jau tiesės ranka nusipirkt..... bet atsilaikiau šį kartą doh.gif jie laukui tinkami kaži? reiks pasiskaitinėt. Nors jaučiu koks skirtumas ir karnišonai perauga jei laiku nenuskini ax.gif praeitais metais buvau pirkus Mandy H nu tokie įdomūs pasirodė. mama niekaip nesuprato kaip juos apskabyt, kažkoks keistas krūmas gan tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2012 01 31, 21:59)
oho  blink.gif  nu pas mus irgi kartais atkeliauja tie svečiai, bet jų dar buvo nedaug......... kokį daigą ar du nugnybdavo ir pasitenkindavo. Kažkodėl labai jie mėgo mamos gėles tokias prie šiltnamio susodintas - tai tas gnaibydavo atsimenu. Čia gal mamka jiems dėmesio nukreipimui sodino  lotuliukas.gif  prieš kokius dar 5 metus išvis nežinojom kas čia do gyviai - nebuvom matę. bet kaiminystėje laikė gyvulius matyt ir užėjo tas gėris.........


jie ypac megsta arkliuko kakuti... tai jei laike arklius -gali but kad ir atkeliavo....

dar megsta dregnesnes vietas, pamishkes, lengvesne/durpine dirva....

oi pas mus ju kiek..... fui brudas koks... o irgi pradzioj kokius 3-4 per sezona pamatydavau... dabar po 40 ishgaudau kai nervai pagauna del nugnaibytu daigu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 21:03)
jie ypac megsta arkliuko kakuti... tai jei laike arklius -gali but kad ir atkeliavo....

dar megsta dregnesnes vietas, pamishkes, lengvesne/durpine dirva....

oi pas mus ju kiek..... fui brudas koks... o irgi pradzioj kokius 3-4 per sezona pamatydavau... dabar po 40 ishgaudau kai nervai pagauna del nugnaibytu daigu  doh.gif

blem neisivaizduoju, nei kaip atrodo nei kaip gaudai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 31, 20:46)
Taip tų radničokų yra tikrai ne vienas...tiesiog reik skaityt ant pokelių kas parašyta...

tai kas turėtų būt parašyta, jei konkrečiau? kad hibridas?

QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 20:55)
man kazkaip agurkai visi buna skanus  blush2.gif

-----
fui kaip neskaniai atrodo (sorry).....

thumbup.gif

QUOTE(ausrap @ 2012 01 31, 20:56)
Traškūs ir skanūs yra DIRIGENT. Man jie labai patinka. 4u.gif

ačiū. pasižymėjau.

QUOTE(Avijacija @ 2012 01 31, 20:59)
oho  blink.gif  nu pas mus irgi kartais atkeliauja tie svečiai, bet jų dar buvo nedaug......... kokį daigą ar du nugnybdavo ir pasitenkindavo. Kažkodėl labai jie mėgo mamos gėles tokias prie šiltnamio susodintas - tai tas gnaibydavo atsimenu. Čia gal mamka jiems dėmesio nukreipimui sodino  lotuliukas.gif  prieš kokius dar 5 metus išvis nežinojom kas čia do gyviai - nebuvom matę. bet kaiminystėje laikė gyvulius matyt ir užėjo tas gėris.........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 31 sausio 2012 - 21:06
QUOTE(Avijacija @ 2012 01 31, 22:03)
nu mačiau šiandien žalioj stotelėj ir karnišonų sėkliukų, jau tiesės ranka nusipirkt..... bet atsilaikiau šį kartą  doh.gif  jie laukui tinkami kaži? reiks pasiskaitinėt. Nors jaučiu koks skirtumas ir karnišonai perauga jei laiku nenuskini  ax.gif  praeitais metais buvau pirkus Mandy H nu tokie įdomūs pasirodė. mama niekaip nesuprato kaip juos apskabyt, kažkoks keistas krūmas gan  tongue.gif

biggrin.gif yra tikrai tinkamų laukui...vienais metais mano viena buvosi bendradarbė turėjo darže kažkokią veilę kornišonų ...pavadini ji nežino , bet žino , kad viena sėkla apie 5 litus kainavo rolleyes.gif bet tų agurkėlių buvo tiek , kad nežinojo motera kur juos dėt...dalino kibirais visam miesteliui...o daigų buvo nedaug , nepamenu tik kiek,,, rolleyes.gif vienžo , sakė derlingumas pribloškiantis...
bet jau daugiau nežada sodinti niekada...jau sako atsiturėjau tos smulkmės per akis... biggrin.gif o aš gal norėčiau kokio vieno daigo...bet nėr dabar galimybės atsekt kas tai buvo per veislė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 01 31, 22:05)
blem neisivaizduoju, nei kaip atrodo nei kaip  gaudai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



kazkada jau rodziau kazkam......

bet va pries miega gal irgi bus idomu. dydis per visa litrinio stiklainio dugna :

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 31 sausio 2012 - 21:09
unsure.gif košmaras kokius tu ten augini... unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
o jerguteliau - kas tai per per ????? nu joooooooooo, dickiai kokie, ?is kur jie atsirade tokie isvis,, fuiijj negaliu net kokie nepatrauklusssssssss schmoll.gif
nu tikrai net siurpai lakstoooo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo užsklanda: 31 sausio 2012 - 21:11
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 21:08)
kazkada jau rodziau kazkam......

bet va pries miega gal irgi bus idomu. dydis per visa litrinio stiklainio dugna  :

ojomajo blink.gif
na pas mus tokių tikrai nemačiau schmoll.gif ir nelabai norėčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 01 31, 22:05)
blem neisivaizduoju, nei kaip atrodo nei kaip  gaudai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


perki 5 kg vershienos gabala, kabini ant kablio, kabli pririsi prie virves ir trauki per darza - kurkliai puola plesht mesa gabalais... o jau tada tu gali is pasalu kurklius su lopeta pult mirksiukas.gif (juokauju)


P>S> taip, merginos, nieko gero jie- kai pirma syki pamaciau shalia rankos man ishlendanti tai klykiau be jokio gedos jausmo visa gerkle lotuliukas.gif doh.gif doh.gif
siaip tai lai gyvena viskas kas gamtos sutverta, bet kai masishkai man viska nudaigoja tai kantrybe neatlaiko......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 31 sausio 2012 - 21:16