Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

šiemet kažkokių RADNIČIOK NATUR H ir KORNIŠONŲ smulkiavaisių nusipirkau,žiūrėsiu kas gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 31, 21:43)
Pasakykit man prašau Rodničiok veislės šiuolaikinį atitikmenį  4u.gif na, reikia tokio gero skonio ir traškumo, nedidelio dydžio agurkų tėvams. prašė sužinot kokią tobulesnę veislę jei yra biggrin.gif


kiek atsimenu tai man rodos kad tu paciu Rodnicioku yra patobulintas variantas, Hibridas tuo paciu pavadinimu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 21:45)
kiek atsimenu tai man rodos kad tu paciu Rodnicioku yra patobulintas variantas, Hibridas tuo paciu pavadinimu. g.gif

Taip tų radničokų yra tikrai ne vienas...tiesiog reik skaityt ant pokelių kas parašyta...
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 01 31, 20:45)
šiemet kažkokių RADNIČIOK NATUR H ir KORNIŠONŲ smulkiavaisių nusipirkau,žiūrėsiu kas gausis  g.gif



QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 20:45)
kiek atsimenu tai man rodos kad tu paciu Rodnicioku yra patobulintas variantas, Hibridas tuo paciu pavadinimu. g.gif

tai ant maniškių parašyta abeji derlingi hibridai
Atsakyti
http://www.thompson-...sweet/gww0450TM
o koks įdomus agurkas ax.gif
Atsakyti
man kazkaip agurkai visi buna skanus blush2.gif

deja, skanus buna ir kurkliams.... tai tenka augintis kokus 60 daigu tam kad turet kuom atsodinti... realiai is tu 60 lieka 12-15 doh.gif
Papildyta:
QUOTE(diuni @ 2012 01 31, 21:52)


fui kaip neskaniai atrodo (sorry)..... manishkiai kai gerai perauga tai tokia spalva igauna... todel asocioacijos nelabai kokios ax.gif
bet gal is tikruju ir skanus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 31 sausio 2012 - 20:57
QUOTE(diuni @ 2012 01 31, 20:52)

man kazkaip i peraugusi panasus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 20:54)
man kazkaip agurkai visi buna skanus  blush2.gif

deja, skanus buna ir kurkliams.... tai tenka augintis kokus 60 daigu tam kad turet kuom atsodinti... realiai is tu 60 lieka 12-15  doh.gif

ogo kaip baisiai blink.gif
man kažkaip niekas nenuvalgė schmoll.gif tikiuosi ir šiemet nebus kenkėjų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 31, 20:43)
Pasakykit man prašau Rodničiok veislės šiuolaikinį atitikmenį  4u.gif na, reikia tokio gero skonio ir traškumo, nedidelio dydžio agurkų tėvams. prašė sužinot kokią tobulesnę veislę jei yra biggrin.gif

Traškūs ir skanūs yra DIRIGENT. Man jie labai patinka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 20:43)
o-jee......
keturis puslapius perkasiau kol is karves sudo iki agurku atsikasiau biggrin.gif biggrin.gif

prisikvatojau is pamastymu Casual lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 21:55)
man kazkaip agurkai visi buna skanus  blush2.gif

deja, skanus buna ir kurkliams.... tai tenka augintis kokus 60 daigu tam kad turet kuom atsodinti... realiai is tu 60 lieka 12-15  doh.gif
Papildyta:
fui kaip neskaniai atrodo..... manishkiai kai gerai perauga tai tokia spalva igauna... todel asocioacijos nelabai kokios  ax.gif



QUOTE(užsklanda @ 2012 01 31, 21:55)
man kazkaip i peraugusi panasus  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif pas mane tokių jau geltonų tai nėr buvę dėl peraugimo...tai įdomu jis tik kai perauga toks būna g.gif nu turbūt panašus bus kaip cukinija rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 31 sausio 2012 - 21:00
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 21:55)
man kazkaip agurkai visi buna skanus  blush2.gif

deja, skanus buna ir kurkliams.... tai tenka augintis kokus 60 daigu tam kad turet kuom atsodinti... realiai is tu 60 lieka 12-15  doh.gif
Papildyta:
fui kaip neskaniai atrodo..... manishkiai kai gerai perauga tai tokia spalva igauna... todel asocioacijos nelabai kokios  ax.gif


oho blink.gif nu pas mus irgi kartais atkeliauja tie svečiai, bet jų dar buvo nedaug......... kokį daigą ar du nugnybdavo ir pasitenkindavo. Kažkodėl labai jie mėgo mamos gėles tokias prie šiltnamio susodintas - tai tas gnaibydavo atsimenu. Čia gal mamka jiems dėmesio nukreipimui sodino lotuliukas.gif prieš kokius dar 5 metus išvis nežinojom kas čia do gyviai - nebuvom matę. bet kaiminystėje laikė gyvulius matyt ir užėjo tas gėris.........
Atsakyti