Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

Vištų š gerai, tik jo reikia dar mažiau. kelis kart mažiau, nes jis yra stipresnis. Esam turėje jo iš Domantonių paukštyno.Kur bedėsi š, ten jis gerai..į kompostą, laistymui, dirvai pagerinti..jei tik išeina gauti-imkit ir negalvokit. Galiausiai į krūvą sudėkit kas liueka ir uždenkit plėvele, bus kitiems ar dar kitiems metams. Kas žino, gal kitais metais negausit.
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2012 01 29, 10:47)
Merginos,o koks atsiliepimas apie vistu s.....,galvoju nusipirkt maisiuka ir raugu palaistyt darzoves.
Dar del dilgeliu raugo?
Jei nesunku tarkit zodeli,aciu

pernai prisirinkau dilgeliu,supjausciau ,uzpyliau vandeniu ir virsu kibiro plevele uzdejau ,kad greiciau surugtu.Smarve baisiau uz suduko lotuliukas.gif bet trasa labai gera,laisciau viska moliugus, pomidorus,kopustus.Aisku reikia praskiesti vandeniu.ant 10litru vandens indeli nuo gretines,anksciau karves s....raugindavau,bet seis laikais karve kaime pamatyt jau atrakcija lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai vistu kiausiniu lukstus renku .pernai buvau uzraugus,tai kaiminai keikesi,kai laisciau.bet kai aplinkui nei karviu nei arkliu,tai reikia gelbet padeti rolleyes.gif
Atsakyti
mergaitės ką galėtumėt rekomenduot iš ankstyvų, tinkančių į šiltnamį, savadulkių ir nesusipykusių su konservavimu? Nusipirkau Pasalimo H bet jie nesavadulkiai kaip suprantu......
o laukui pirkausi KRAK H. Tarkit iš savo patirties ką nors. reiktų man dar kokios veislės....
Atsakyti
o aš pernai nusipirkau dvejus PAPRASTIEJI RAUGINIMUI ir PAPRASTIEJI,augo lauke,derėjo thumbup.gif buvo skanūs,vakavau kaip visad su pirktiniu prieskonių mišiniu,stovėjo gražiai,bet jų skonis buvo kaip tų kur bobuės turgui pardavinėja,na tokie kaip iš bačkų ir nesupratau kodėl? ar agurkų veislė bloga ar prieskoniai nevykę buvo g.gif
Atsakyti
as perku mirabela agurku seklas,tinka marinavimui,derlingi
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2012 01 31, 19:44)
mergaitės ką galėtumėt rekomenduot iš ankstyvų, tinkančių į šiltnamį, savadulkių ir nesusipykusių su konservavimu? Nusipirkau Pasalimo H bet jie nesavadulkiai kaip suprantu......
o laukui pirkausi KRAK H. Tarkit iš savo patirties ką nors. reiktų man dar kokios veislės....


pasalimo drąsiai laukan sėk, puikiauuuusi biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif aš kažkuriais metais krak tuos buvau lauke pasėjus , nesudygo niekaip...bet gal tiesiog sėklos buvo nedaigios...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

hmmm.... tik dabar atradau kad egzistuoja ir agurku tema, o tai vis pomidorai ir pomidorai, net pamirshus buvau kad dar kazko ir be pomidoru buna ax.gif

QUOTE(diuni @ 2012 01 31, 21:28)
ax.gif aš kažkuriais metais krak tuos buvau lauke pasėjus , nesudygo niekaip...bet gal tiesiog sėklos buvo nedaigios...


as kasmet krak seju ax.gif tiksliau daigiukais jau i darza perkeliu. man visada sudygsta ir visada gausiai agurku buna smile.gif

bandziau pernai visokiu mandresniu (t.y. brangesniu) -niekuom ne geriau buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 01 31, 21:38)
Sveikos 4u.gif

hmmm.... tik dabar atradau kad egzistuoja ir agurku tema, o tai vis pomidorai ir pomidorai, net pamirshus buvau kad dar kazko ir be pomidoru buna  ax.gif
as kasmet krak seju  ax.gif  tiksliau daigiukais jau i darza perkeliu. man visada sudygsta ir visada gausiai agurku buna smile.gif

bandziau pernai visokiu mandresniu (t.y. brangesniu) -niekuom ne geriau buvo  ax.gif

ax.gif ania...dar turiu tų sėklų...reiks pabandyt namie sudaiginti ax.gif
Atsakyti
Pasakykit man prašau Rodničiok veislės šiuolaikinį atitikmenį 4u.gif na, reikia tokio gero skonio ir traškumo, nedidelio dydžio agurkų tėvams. prašė sužinot kokią tobulesnę veislę jei yra biggrin.gif
Atsakyti
o-jee......
keturis puslapius perkasiau kol is karves sudo iki agurku atsikasiau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti