Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(Ex @ 2012 01 28, 11:13)
Gal ir yra tiesos, bet mano bobutė ir diedukas visą gyvenimą tręšė bulves ir kt. daržoves su KKŠ. Mirė būdama 90 m., diedukas 93m. Ir ne nuo vėžio mirė, ne nuo deguonies trūkumo organizme, tiesiog nuo senatvės...

Vyro bobutė taip pat vertino tik KKŠ, jai šiuo metu 92, sakė mirt dar nesiruošia... trešia toliau savo daržoves su KKŠ ir apie sveiką gyvenseną mąsto savaip...

Mano kaimynas nepasitaręs su jokiais medikais apie sveiką gyvenseną irgi tręšimui vertino tik KKŠ ir arklio š.. O sulaukęs 99 metų pirmą kartą savo gyvenime pateko į daktarų rankas... mirė sulaukęs 100 metų...

Sakyčiau, gal čia KKŠ reikia saiko arba jis kiekvienam individualiai turi poveikį..
Papildyta:

Va čia tai arčiau tiesos - gulėk, nieko neveik, nekrutėk, tai tikrai šimtas ligų prikibs. Jau geriau lakstyk maratoną darže, drabstyk ant savo daržovių KKŠ, tai nors sveikas būsi.. smile.gif

4u.gif nu reik to šūdo tikrai... biggrin.gif bet su saiku... 4u.gif šiaip tai kalbant apie konkrečiai agurkus , augimo metu nelaistom tikrai juo...bet laistom svogūnų lukštų ištrauka...aišku irgi tra ten azoto , bet manau daug mažiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 28 sausio 2012 - 10:41
QUOTE(diuni @ 2012 01 28, 11:38)
laistom svogūnų lukštų ištrauka...aišku irgi tra ten azoto , bet manau daug mažiau...

na, aš čia kalbėjau bendrai apie lauko daržoves smile.gif Jei konkrečiai apie agurkus, tai pritariu, tikrai nereiktų KŠ juos apkraut, tuo labiau derėjimo pradžioje smile.gif Kažin ar agurkėliai nesustreikuotų ir nesusisuktų gavę per didelę dozę to gėrio..
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 28, 10:34)
trumpam kištelėsiu nosį - KKŠ dabar ir anksčiau skiriasi.


turbūt skiriasi.
Bet kaime dabar nelabai ir turi to KKŠ.. Pas mus kaime, pvz, anksčiau buvo ~100 karvių. Dabar yra 2. Arklių taip pat 2. Kiaulių žmonės laiko irgi kur kas mažiau. Taip kad natūraliai gaunasi, jog ir to KKŠ daržovėms kur kas mažiau kliūna.
Gal kaime žmonės tiesiog dėl gyvenimo būdo žvalūs ir ilgaamžiai?..
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 28, 11:13)
Va čia tai arčiau tiesos - gulėk, nieko neveik, nekrutėk, tai tikrai šimtas ligų prikibs. Jau geriau lakstyk maratoną darže, drabstyk ant savo daržovių KKŠ, tai nors sveikas būsi.. smile.gif


bigsmile.gif thumbup.gif labai teisingai pasakyta.. biggrin.gif
Atsakyti
Todėl, kad oras mažiau užterštas, triukšmo mažiau, streso ir valgyt gamina "ant pečiaus" ( net sapnuojasi krosnis doh.gif )

O tie, kas augino, tai arčiau miestų persikėlė. Draugų šeimyna užvertė visas įmanomas ir neįmanomas instancijas skundais, nes už tvoros augina kiaules - kieme nėra kuo kvėpuoti. O ir už 3km yra stambesnių ūkininkų kiaulidė. Mes žiūrim, kiek laipsnių lauke ir bus/nebus kritulių, o ten, iš kurios pusės vėjas.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 28, 11:34)
trumpam kištelėsiu nosį - KKŠ dabar ir anksčiau skiriasi.

Ane? g.gif tada mano bobučių KŠ praktika keliauja katinui po uodega... unsure.gif
Atsakyti
kaimas yra kaimas,sudas yra sudas,kaip sakoma "nebus sudo ne bus ir grudo"...tik visur reikia su saiku
tai va nesuprantu tu miestieciu kurie issikele i kaima ir skundzias,kad smirda...miestas turi savo kvapa,kaimas-savo ir ner ko burnot biggrin.gif
visus siltnamius pavasari perkasu ir idedu sluoksti sudo,aisku jis buna su kraiko priemaisom...o jau paskui jei matau,kad kazko truksta laistau su raugu...nesuku sau galvos ar ten daugiau ar ten maziau kazko,bet vistiek isitikinus,kad sveikesnes darzoves valgau nei kur pardese su n chemijos sluoksniu blush2.gif cia toks mano kaimietes pamastymas,niekam savo nuomones nebruku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 28, 11:20)
Ane? g.gif tada mano bobučių KŠ praktika keliauja katinui po uodega... unsure.gif

sakyčiau tavosios bobutės buvo protingesnės, jei sugebėjo nesirgti ir sveikata gera buvo biggrin.gif O jei rimtai, pusė dienos mąsčiau, ar yra pažįstamų tarpe iš vyresnės kartos, kad tik kokie sąnariai būtų pasivedėję ar taip, koks 'smulkus gedimas'. Nugi vos ne 98proc. gauna invalidumą ir kruta juda tik žiauriai užsispyrę, kas kad negirdi, nemato ir nepaeina - lipa kopėčiom į medžius ir dar su kirviu malkas kapoja.

Atsakyti
Nerodiklis tas kkš,per didelis deficitas,kad turetume.Auga ir be jo augalai. Bet pernai taip stipriai reke agurkai,kad truksta kalio doh.gif Ryski aureole per lapo perimetra-kraštus. Magnio trukumas per daugybe metu šiltnamio devejimo irgi matos..Tai nori nenori teks dirvą pabarstyti prieš seja,kad paskui netupineti su tirpalais....
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 28, 16:47)
O jei rimtai, pusė dienos mąsčiau, ar yra pažįstamų tarpe iš vyresnės kartos, kad tik kokie sąnariai būtų pasivedėję ar taip, koks 'smulkus gedimas'.


mano bobulei 95, gyvena viena, kiekvieną dieną bažnyčią aplanko. Jokio invalidumo biggrin.gif
Teisybės dėlei reik pridurt, kad iš kaimo išsikrausčius prieš 30 metų, jokių daržų, jokių maratonų. Matyt, dar ir geri genai reikalingi prie gero oro smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 28 sausio 2012 - 18:14
QUOTE(saintlina @ 2012 01 28, 20:11)
mano bobulei 95, gyvena viena, kiekvieną dieną bažnyčią aplanko. Jokio invalidumo  biggrin.gif
Teisybės dėlei reik pridurt, kad iš kaimo išsikrausčius prieš 30 metų, jokių daržų, jokių maratonų. Matyt, dar ir geri genai reikalingi prie gero oro  smile.gif

Tikrai taip. thumbup.gif Didžiausi ko gero sveikatos priešai: stresas (ypač pasikartojantis), pasyvus gyvenimo būdas bei neitin sveikas maistas. O dėl bobučių ir bažnyčios tame irgi yra pliusų g.gif Aišku būtų galima tęsti ir tęsti...
Atsakyti
Merginos,o koks atsiliepimas apie vistu s.....,galvoju nusipirkt maisiuka ir raugu palaistyt darzoves.
Dar del dilgeliu raugo?
Jei nesunku tarkit zodeli,aciu
Atsakyti