Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(amarrile @ 2012 01 27, 16:22)
Pavyks,pavyks,jei darysit,kaip Ex raše. Vietoj šampano geriau nenormuoto KKŠ(karšto karves....) tongue.gif

O tada nitratų ir nitritų testo nepamirškit padaryt doh.gif Baisiau nei iš parduotuvės bus cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamese20: 27 sausio 2012 - 15:50
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 27, 16:49)
O tada nitratų ir nitritų testo nepamirškit padaryt  doh.gif Baisiau nei iš parduotuvės bus  cool.gif


eik eik unsure.gif
Atsakyti
Neisiu niekur. ax.gif Man ir čia gerai tongue.gif
O jei rimtai, tai mėšlas yra azoto šaltinis. Nesileidžiant į chemijos studijas galiu pasakyt tik tiek, kad augalai iš dirvos azotą pasisavina nitratų ir nitritų pavidalu. Dirvoje esančios bakterijos perdirba mėšlą ir iš jo natūraliu būdu gaunami nitratai ir nitritai. Mėšlu sėkmingai galima pertręšti baisiau nei mineralinėmis trąšomis.
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 27, 16:01)
Neisiu niekur.  ax.gif Man ir čia gerai  tongue.gif
O jei rimtai, tai mėšlas yra azoto šaltinis. Nesileidžiant į chemijos studijas galiu pasakyt tik tiek, kad augalai iš dirvos azotą pasisavina nitratų ir nitritų pavidalu. Dirvoje esančios bakterijos perdirba mėšlą ir iš jo natūraliu būdu gaunami nitratai ir nitritai. Mėšlu sėkmingai galima pertręšti baisiau nei mineralinėmis trąšomis.

Na čia tiesa.Bet nežadu del to galvos sukti.Bile pesticidu nera...O druska ir cukrus,lyg ir greičiau ligas sukelia mirksiukas.gif
Atsakyti
rolleyes.gif agurkams pertręšimas azotu tikrai nėr gerai...jie ypatingai greit jį kaupia , be to tokie agurkai netinka konservavimui ir ypač rauginimui...blogai laikosi...geriau tręšt mažiau , nei per daug...
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 27, 16:01)
Neisiu niekur.  ax.gif Man ir čia gerai  tongue.gif
O jei rimtai, tai mėšlas yra azoto šaltinis.

Ne tik KKŠ, bet ir nenormuotas laistymas dilgėlių raugu.
Visur reikia saiko! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 01 27, 18:55)
Na čia tiesa.Bet nežadu del to galvos sukti.Bile pesticidu nera...O druska ir cukrus,lyg ir greičiau ligas sukelia mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 01 27, 17:55)
Na čia tiesa.Bet nežadu del to galvos sukti.Bile pesticidu nera...O druska ir cukrus,lyg ir greičiau ligas sukelia mirksiukas.gif

Nenoriu su tuo sutikti, bet tai tik mano nuomonė... Nemanau, kad cukrus ir druska pasižymi tokiu poveikiu. Nors čia rašo apie geriamąjį vandenį, bet poveikis toks pats. Nitratų poveikis nepriklauso nuo jų patekimo į organizmą būdo.
Citata iš http://sena.sam.lt/l...in/news?id=4314

Neretai į medikų raginimus gyventi sveikai, daugelis numoja ranka. Papasakokite, koks nitratų poveikis žmogaus organizmui?

- Nitratai labai pavojingi nėščiosioms, naujagimiams ir pirmųjų mėnesių kūdikiams. Nitratų toksiniam poveikiui labai jautrūs žmonės, turintys tam tikrų fermentų deficitą. Kitos padidinto jautrumo grupės yra vaikai, sergantys infekcinėmis ligomis, taip pat visi sergantieji širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo sistemų ligomis, anemijomis. Prie padidinto jautrumo grupių priskiriami ir senyvo amžiaus žmonės. Nitratų toksinis poveikis pasireiškia sutrikusiu organizmo aprūpinimu deguonimi. Nes nitratai virtę nitritais žmogaus organizme hemoglobiną, kuris aprūpina organizmą deguonimi, paverčia methemoglobinu. Vystosi vidinis deguonies badas. Kai methemoglobino koncentracija kraujyje pasiekia 10 proc. pasireiškia klinikiniai methemoglobinemijos simptomai- kūdikį pradeda pykinti, jis vemia, dūsta, mėlynuoja oda bei gleivinės, nesuteikiant pagalbos atsiranda traukuliai, kūdikis gali net mirti. Todėl būtina žinoti, kad besilaukiant ir jau auginant kūdikį, naudoti neištirtą šachtinio šulinio vandenį pavojinga ne tik sveikatai, bet ir gyvybei. Reikia priminti, kad kūdikių maistui negalima pirkti bet kokio fasuoto vandens. Būtina atkreipti dėmesį į etiketėje pateiktą informaciją- joje turi būti pažymėtos nitratų, nitritų, natrio ir vario koncentracijos, atitinkančios kūdikių maistui skirto vandens reikalavimus. Čia reiktų akcentuoti kūdikių maitinimo krūtimi svarbą, bent jau iki 6 mėn. amžiaus

- O koks pavojus gresia suaugusiems pastoviai vartojantiems užterštą šulinio vandenį?

- Dažnai pamirštama, kad nitratai kenksmingi ne tik vaikams. Pastoviai vartojant nitratais užterštą vandenį, kyla grėsmė ir sveikiems suaugusiems žmonėms. Tik reikia pastebėti, kad suaugusiųjų žmonių organizmui nitratai labiau pavojingi ne dėl methemoglobinemijos galimybės, o dėl nitritų jungimosi su aminais, ko pasekoje susidaro kancerogeniški junginiai- nitrozaminai bei nitrozamidai. Taigi atsiranda rizika susirgti onkologine liga. Vis tik vanduo žmogaus gyvenime užima labai svarbią vietą ir jo kokybė privalo būti nepriekaištinga. Netgi abejonės „ ar mano šeima vartoja gerą vandenį? “ kelia žmogui psichologinį diskomfortą ir gali būti traktuojama, kaip psichogeninis veiksnys, galintis turėti neigiamą poveikį sveikatai. Dėl to nukenčia gyvenimo kokybė.
Ir dar:
http://gyvenimas.del...i.d?id=38506327
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamese20: 27 sausio 2012 - 21:37
QUOTE(*TAU* @ 2012 01 27, 20:29)
Ne tik KKŠ, bet ir nenormuotas laistymas dilgėlių raugu.
Visur reikia saiko! drinks_cheers.gif


tikra tiesa - visur reikia saiko drinks_cheers.gif
Aš agurkų ir aplamai daržovių išvis netręšiu - nei dilgėlėm, nei š..
Pomidorai ir paprikos kartą ar du per pernykštį sezoną gavo šiek tiek ekologiškų Schultz trąšų.
Atsakyti
Man asmeniškai su nitratais labai jau tiesmukiškai teko susidurti. Gyvenu buvusio aerodromo vietoje,kur budavo salietros kalnai,gruntiniai vandenys įsotinti nitratais unsure.gif Bet mirsiu ,greičiau ,nuo pasyvaus gyvenimo budo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 27, 22:35)
Citata iš ...

Neretai į medikų raginimus gyventi sveikai, daugelis numoja ranka.


Gal ir yra tiesos, bet mano bobutė ir diedukas visą gyvenimą tręšė bulves ir kt. daržoves su KKŠ. Mirė būdama 90 m., diedukas 93m. Ir ne nuo vėžio mirė, ne nuo deguonies trūkumo organizme, tiesiog nuo senatvės...

Vyro bobutė taip pat vertino tik KKŠ, jai šiuo metu 92, sakė mirt dar nesiruošia... trešia toliau savo daržoves su KKŠ ir apie sveiką gyvenseną mąsto savaip...

Mano kaimynas nepasitaręs su jokiais medikais apie sveiką gyvenseną irgi tręšimui vertino tik KKŠ ir arklio š.. O sulaukęs 99 metų pirmą kartą savo gyvenime pateko į daktarų rankas... mirė sulaukęs 100 metų...

Sakyčiau, gal čia KKŠ reikia saiko arba jis kiekvienam individualiai turi poveikį..
Papildyta:
QUOTE(amarrile @ 2012 01 28, 10:57)
Bet mirsiu ,greičiau ,nuo pasyvaus gyvenimo budo doh.gif

Va čia tai arčiau tiesos - gulėk, nieko neveik, nekrutėk, tai tikrai šimtas ligų prikibs. Jau geriau lakstyk maratoną darže, drabstyk ant savo daržovių KKŠ, tai nors sveikas būsi.. smile.gif
Atsakyti
trumpam kištelėsiu nosį - KKŠ dabar ir anksčiau skiriasi. Saugiausia arklio naudot, bet taip pat ne azoto junginiais pertręštose ganyklose besiganančio .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 28 sausio 2012 - 10:43