Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

aš siunčiuosi iš čia
http://pomidorai.apie.lt/page10.html

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 22, 19:23)

Bet taip įdomiai parašyta prie ju-Formuoti vegetatyvinį augimo tipa blink.gif Ko jie skiriasi nuo kitu g.gif Gal pabrežia,kad butina geneti mastau.gif
Atsakyti
Vegetatyvinis vystymasis, kai didėja šaknų, lapų ir stiebų masė ir skaičius.

Generatyvinis, kai didėja žiedų ir vaisių masė ir skaičius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 22, 20:32)
Vegetatyvinis vystymasis, kai didėja šaknų, lapų ir stiebų masė ir skaičius.

Generatyvinis, kai didėja žiedų ir vaisių masė ir skaičius  4u.gif

Ačiu,pirma atsakymo dalį buvau susiradusi,su antra aiškesnis vaizdelis biggrin.gif
Tiesa sakant,pernai pirmi metai,kai pajegiau nenustekenti vaisiais daigu ir šiek tiiek pasiekti mąses hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 22 sausio 2012 - 21:06
QUOTE(saintlina @ 2012 01 22, 20:23)

labai fainas puslapiukas, tik nezinau ant akiu puole ar siaip kas, bet nerandu kainu. kur jas rasti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2012 01 23, 11:12)
labai fainas puslapiukas, tik nezinau ant akiu puole ar siaip kas, bet nerandu kainu. kur jas rasti?  blush2.gif

jiems parašykit - atsiūs kainininką.
Atsakyti
QUOTE
Vegetatyvinis vystymasis, kai didėja šaknų, lapų ir stiebų masė ir skaičius.

O kaip padidinti saknu ir lapu mase? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diana7777 @ 2012 01 27, 13:43)
O kaip padidinti saknu ir lapu mase? 4u.gif

Nesukit galvos sau ta tema,nieko specialiai daryti nereikia,mineti agurkai savaime mąsyvesni,storesni kotai...Tereikia neužskurdinti,suteikti elementarų agurkinį komforta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 01 27, 14:50)
Nesukit galvos....Tereikia suteikti agurkinį komforta biggrin.gif

Taip, nesukit galvos, nes jums vistiek nepavyks.... Kad būtų agurkams komfortas, juos reikia auginti prabangioje jachtoje, laistyti šampanu arba viskiu, tręšti lašišos file.... smile.gif

O jei rimtai, tai agurkams nereikia leisti anksti užmegzti agurkėlius. Iki 50 cm aukščio juos reikia visus išskinti, tuomet agurko daigas auga stipresnis ir vėliau gausiau augina agurkėlius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 27 sausio 2012 - 14:44
QUOTE(Ex @ 2012 01 27, 14:41)
O jei rimtai, tai agurkams nereikia leisti anksti užmegzti agurkėlius. Iki 50 cm aukščio juos reikia visus išskinti, tuomet agurko daigas auga stipresnis ir vėliau gausiau augina agurkėlius smile.gif


jei laukt, kol siltnamyje metro aukstyje uzaugs pirmieji agurkeliai, tai turbut darzo agurku atsiest spesiu biggrin.gif Man reik tu pirmuju, ir kuo greiciau essen.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 27, 15:57)
Man reik tu pirmuju, ir kuo greiciau

Pusės metro aukštyje, ne metro.. tongue.gif Tada neskink. Tegu auga agurkiukai, paskui nusistekenusį krūmą išrausi ir tiek. Į tą vietą ridikėlių pasisėsi smile.gif
man šiltnamyje vistiek anksčiau kažkaip dera, nei lauke..
Atsakyti
Pavyks,pavyks,jei darysit,kaip Ex raše. Vietoj šampano geriau nenormuoto KKŠ(karšto karves....) tongue.gif
Atsakyti