Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

Blakstiena5, ten tikrai ne citrininiai, o balti agurkai.Citrininiai nėra didesni už citriną.Jei nedygo balti, gal vėliau sumaišėt tas pačias žemes su kitomis... jie vėliau išdygo. http://www.loretosso...ti agurkai.html Pažiūrėkit, niekuo nesiskiria nuo mano baltų agurkų..
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 14, 12:45)
Ar bus šiemet sodinančių BA?
turiu dar praeitų metų sėklų, bet nesodinsiu. Ieškosiu kitos alternatyvos jiems g.gif

Aš sėsiu,bandysiu dar kartą doh.gif lotuliukas.gif nes gi patys agurkai tai laabai skanūs minkštučiai,ypač rudenį jie pasiteisino,kai jau darže nebebuvo(iš pačių ankstyviausių gavosi patys vėlyviausi biggrin.gif )
Atsakyti
aš irgi turiu sėklų BA dar nemažai ir manau gal bandyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 21 sausio 2012 - 19:12
QUOTE(zebrina @ 2012 01 21, 17:47)
Aš sėsiu,bandysiu dar kartą doh.gif  lotuliukas.gif nes gi patys agurkai tai laabai skanūs minkštučiai,ypač rudenį jie pasiteisino,kai jau darže nebebuvo(iš pačių ankstyviausių gavosi patys vėlyviausi biggrin.gif )

man tai kai neteko ju paragauti, tai ir nesuteiksiu pakartotines vilties augti lotuliukas.gif
Atsakyti
Kad neerzintų sėklos senokai į konteinerį nukeliavo . hihihi.gif
Atsakyti
as nesodinsiu. Laukiu Asker seklu, bandysiu kelis daigus ju uzsiaugint. BA neverti vargo ir laiko schmoll.gif
Atsakyti
trijų Asker daigų šeimai užteko, agurkų iki pat rudens buvo thumbup.gif
Atsakyti
manau, kad ir man dvieju-triju per akis bus. Man ju reik kol lauke prades deret smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 21, 19:41)
Kad neerzintų sėklos senokai į konteinerį nukeliavo .  hihihi.gif

Mano pernykštės irgi išmestos-pirksiu naujų,gal iš kito agurko bus rinktos,nemiegalės lotuliukas.gif Grynai azartas dar kartą bandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 21, 20:24)
as nesodinsiu. Laukiu Asker seklu, bandysiu kelis daigus ju uzsiaugint. BA neverti vargo ir laiko  schmoll.gif

pritariu - ir as siemet ju nesodinsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 21, 20:24)
as nesodinsiu. Laukiu Asker seklu, bandysiu kelis daigus ju uzsiaugint. BA neverti vargo ir laiko  schmoll.gif

O is kur ju laukiat? nes kiek ziurinejau jau seklas, niekur nemaciau ju pirkti, gal tik neatidziai ziurejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 22, 18:03)
O is kur ju laukiat? nes kiek ziurinejau jau seklas, niekur nemaciau ju pirkti, gal tik neatidziai ziurejau g.gif

Kauno Žalioj stotelėj mačiau wink.gif Tai ir kitose turėtų būt.
Atsakyti